Proti Transformaci příležitostné osobní dopravy na taxislužbu

Michal Popluhár
Autor této petice

/ #192

2013-04-29 22:39

Cetl jsem to nekolikrat a myslim si, ze to po natlaku vsech moznych subjektu celkem odlehcili. Prosim precte si to opravdu pozorne a jestli tam vidi nekdo neco podezreleho, nebo neco nesrozumitelneho. Piste to sem do diskuze. Legislativa : Spolehlivost řidiče taxislužby
http://www.mdcr.cz/cs/verejna-doprava/taxisluzba/taxisluzba.htm

Významné změny: už jsem asi opravdu unavený., co znamená třetí odstavec od spodu ? Tím chtějí smluvce asi zavřít ústa..

//zrušení zákazu přijímání platby za přepravu řidičem vozidla u tzv. „smluvní“ přepravy (nově u „smluvní“ taxislužby)//

A další bod významných změn.., // na předních dveřích vozidla taxislužby mohou být jakékoliv nápisy a znaky.//

K čemu tedy byl ten humbuk kolem jakého koli nápisu na vozidlech ???  Oni se asi opravdu pomátli, já vůbec nevím co si o tom myslet a kdy mají na mysli taxi jako smluvku a kdy taxi jako taxi :/ P O M O C !!!


Pozorně čtěte:

- Metodické stanovisko Ministerstva dopravy k nulové trestnosti některých přestupků a deliktů po novele zákona o silniční dopravě v oblasti taxislužby a příležitostné dopravy

- Metodické stanovisko Ministerstva dopravy ke smlouvám podle ustanovení § 21 odst. 4 zákona o silniční dopravě