Petice na podporu trenéra Michala Jägera

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice na podporu trenéra Michala Jägera


Nepřihlášený uživatel

#26

2014-02-04 12:21

Na takového trenéra by měl být klub spíš hrdý...

Nepřihlášený uživatel

#27

2014-02-04 12:22

Sám trénuji a tohle se mi stát tak nevím...Možná to byla jen klukovina,fakt je že je těžké udržet morálku dnešní mládeže.Plně se ztotožnuji s přístupem trenéra!

Nepřihlášený uživatel

#28

2014-02-04 12:25

Správný chlap ten trenér Michal Jäger, promlouval správně k hráčům, aby si uvědomili jak to hrají, jaký mají přístup k hokeji. A je hodně smutné, že ho odvolali. Petr Konečný.

Nepřihlášený uživatel

#29

2014-02-04 12:28

jen správně p. Jäger! máte mojí plnou podporu i ze Středozemního moře.

Nepřihlášený uživatel

#30

2014-02-04 12:31

Takového trenéra se nezbývá nic jiného,než si ho vážit a podpořit ho!!

Nepřihlášený uživatel

#31

2014-02-04 12:31


Pan trenér má mou podporu. Tohle mělo zůstat v kabině. Hold dnešní chování mládeže (bohužel více méně mích vrstevníků) je ostudné. Když jsem hrál fotbal za mladší žáky tak takový pojeb po špatném zápase byl naprosto normální. A nikdo si nestěžoval, vzali jsme si to k srdci a makali.... Hold jiná doba...

Nepřihlášený uživatel

#32

2014-02-04 12:34

Jsem na jeho straně.Sám trénuji mladé fotbalisty.Kluci by mu měli poděkovat a ne natáčet stupidní video.

Nepřihlášený uživatel

#33

2014-02-04 12:37

Co se řeší v kabině, má v kabině zůstat. Z vlastní zkušenosti vím, že spousta kluků naprosto ztratila úctu ke starším. Nejsem zastáncem řvaní a sprostých slov, ale jsou chvíle, za zavřenými dveřmi, kdy se takto během pár minut dá vyříkat problém, který by se jinak řešil týdny. Tohle byl zbabělý podraz na trenéra. Zřejmě neměli pánové dost odvahy nebo argumentů, aby si to s trenérem vyříkali....

Nepřihlášený uživatel

#34

2014-02-04 12:37

Co dodat je to trenér jako každej jinej a k tomu patří pořádný seřvání jednou za čas svím způsobem je to i menší motivace konec konců s prominutím jsou to kurva chlapy nemůžou si myslet že je celej život maminka s tatínkem budou hladit po hlavičce a říkat jo Honzíčku nás hraješ perfektně a navíc pokud já vím tak si ten hokej vybere člověk dobrovolně tak jestli se jim nelíbí že jim trener řekne jak se věci maj a dal jim i prostor pro to aby mohly mluvit taky tak ať se seberou a tahnou do prdele oni ať jdou hrát třeba fotbal nebo něco jinýho cokoliv jestli si myslí že tam na ně řvát nebudou a to budou to si sakra pište že budou !! za tu dobu co sportuju ať jako malej fotbal po čase nějakej ten pátek basketbal pak nějakou dobu box ale v životě v životě !! jsem nezažil že by mě někdo neseřval v životě ne !! a do dnes toho nelituju protože vím co jsem dělal blbě a co ne ten trener je miluje je to jeho tým má v tom kus sebe tak snad se s tím musí dát něco dělat ne ? kdo to jako rozhodl že má odstoupit od postu trenéra. Barbie ?? no tak nebudem chodit okolo horký kaše a řeknu to od huby jsme do prdele chlapy vždycky to tak bylo a vždycky to tak bude že se bude řvát vyhrávat ale i prohrávat !!! o tom je sakra sport !!!! já toho trenera osobně neznám ale za to co řekl bych si vzal osobně k srdci a trochu se podle toho choval něco mi to dalo a to jsem tam neseděl mezi těma hráčema ! fákt trenér může bejt každej blbec ale dobrej trenér ten se těžko hledá a podle jeho proslovu to byl je a zřejmě i bude dobrej trener !!!


Nepřihlášený uživatel

#35 Martin A.

2014-02-04 12:39

Moc rád toto podepíši. Každý, kdo dělá nějaký kolektivní sport, jistě něco podobného v menší nebo větší míře zažil a ví, že takový fen je občas potřeba. V prohlášení vedení se mluví o "pošlapání důstojnosti hráčů", ale vždyť oni svým chováním ukázali, že žádnou důstojnost nemají. Trenér na ně jistě mnohokrát apeloval slušnější formou, ale když viděl, že to nenese ovoce, přitvrdil a přistoupil na způsob komunikace, kterému tato generace rozumí nejlépe... Každopádně toto může být nebezpečný precedens a návod, jak se zbavit trenéra. Vedení klubu mělo udělat pořádné bububu na ty juniory a ne vyhodit trenéra!!!

Nepřihlášený uživatel

#36

2014-02-04 12:42

Trenér má pravdu na Jágra a spol. koukají jak na boha, ale makat a tvrdě trénovat se jim nechce takže to málo který někam dotáhne.....

Nepřihlášený uživatel

#37

2014-02-04 12:42

já bych neřval, škoda zdraví!!! Vzal bych brankářskou hůl a jednoho sráče po druhém bych je řezal!!!! Znám ,,TY NAMISTROVANÉ HVĚZDY TADY V TŘINCI, myslím junióry, CHUDÁCI TO JSOU!!!
Bob

#38 Podpora trenérovi...

2014-02-04 12:45

Přestože stojím za trenérem a jeho projevem k hráčům juniorky, tak se ptám sám sebe, zda je jakákoli petice k něčemu... Že má trenér podporu široké veřejnosti je jasné, ale změní petice něco tak aby to bylo pozitivní? Chtěl by trenér zpět tam, kde s ním takto nakládali???

Nepřihlášený uživatel

#39

2014-02-04 12:48

Znám osobně Michala st.i mladšího.Trénoval mé dva kluky. Je to rovnej chlap.Proto podpora.

Nepřihlášený uživatel

#40

2014-02-04 12:50

Není snad co dodat...

Nepřihlášený uživatel

#41

2014-02-04 12:54

100% stojím a souhlasím s trenérem! To co rek, rek přesně tak jak měl! Držím mu palce v dalším pusobeni u hokejového týmu at uz u jakéhokoliv. Je vidět ze ma rad hokej a ví co je potřeba! Respekt

Nepřihlášený uživatel

#42

2014-02-04 12:55

trenér je frajer, kolik ostatních se postaví dnešním "mazánkům", kteří si myslí, že jim svět leží u nohou?

Nepřihlášený uživatel

#43

2014-02-04 12:57

trenera podporuji a scela chapu a fandím mu

Nepřihlášený uživatel

#44

2014-02-04 12:57

Stojím za tím co trenér řekl hráčům a to video je jenom důkaz absence jejich morální zodpovědnosti, disciplíny, respektu a úcty vůči trenérovi. Dále si myslím, že "podraz" ze strany města v podobě nátlaku na vedení klubu, aby odvolali Michala Jägera, je dle mého názoru neoprávněný.
Robert

#45

2014-02-04 12:58

... bohužel opět odraz dnešní doby v plné nahotě ... naše generace (čtyřicátníků a výš) se snaží ještě udržet úroveň sportu ať už vrcholového, či výkonostního na jakés, takés úrovni ... ale vše nasvědčuje tomu, že je to jen "házení perel sviním" ... ten kdo kdy hrál jakýkoliv kolektivní sport, ví, že se takové věci v kabině či šatně děli a dějí a vždy jsme srazili paty a na hřišti jezdili po prdeli ... dnes??? ubohý výsměch ještě ubožejší mládeže, která dnes již nemá respekt vůbec před ničím, před nikým a z ničeho ... smutné zjištění ... pane trenére Jägere, fandím Vám a přeju Vám, ať brzy dostanete jinou trenérskou nabídku a ať si Vás tam hýčkají ... jen víc takových srdcařů ...

Nepřihlášený uživatel

#46

2014-02-04 12:58

Michala Jagera znám přes 20 let,je to slušný a pracovitý člověk a bývalý dobrý obránce,který si své odehrál nejen v Chomutově. V kabině ke klukům mluvil tak,jak to vnímá. Ti kluci nemají úctu před nikým a když nic jiného nezabralo,použil sice tvrdší slova,ale pro ty kluky je to zřejmě málo. On (Michal) dělá svou práci srdcem,to je z videa patrné! Jak jinak tu partu puberťáků nakopnout , aby se chovali jako SPORTOVCI???

Nepřihlášený uživatel

#47

2014-02-04 12:59

Hrál jsem 16let hokej z toho 13let v Klášterci a bylo to nejlepsi roky ktery bych nevymenil a vzdy jsem se rad vracel na stadion kde jsem zacinal obouvat brusle. Ted abych se stydel kdyz nekde reknu ze jsem byl odchovanec Klastereckeho hokeje k vuli prasatum ktery se neumej chovat a nemaj respekt k trenerovy. Todle jsem nezazil a nedela se to co se v satne upece to se taky s ni. A todle se děje v kazde satne v jakemkoli sportu a vy mate bej vyjimky nasr.t vam do rukou s prominutim. Stojim za to ze trener udělal spravnou vec a měl by dostat kluky kteři hokej chtej hrat a neco dokazat.

Anonymous

#48 Trenér je frajer

2014-02-04 13:02

Když jsem se na to včera díval, hned se mi vybavily podobné pojeby, které jsme dostávali v kabině, když jsem hrával také jako junior. Musím říci, že PAN trenér je borec a frajer. Vůbec mu není jedno, kam jejich hra směřuje, od toho je přeci trenér ne? - je to srdcař !
Osobně bych ty fracky a bafuňáře klubu vyhodil. Pokud Ti kluci nebudou nad sebou mít pevnou ruku nikdy to nebude dobré.
Ale to je typický obraz dnešní doby. Přál bych jim vojnu jako sůl, to by si alespoň uvědomili, že nic není zadarmo a pokud chci něco dokázat, musím makat.


Nepřihlášený uživatel

#49

2014-02-04 13:04

Smutné je, že má pravdu v tom, že je věkově starší a už ho to sralo asi delší dobu evidentně, navíc je to jeho volný čas, který s klukama stráví a určitě za to nebere statisíce, ale dělá to taky s láskou a chutí, ale v poslední době jí asi moc neměl, a tak to těm klukům chtěl říct rázně... Ubožák je ten, kdo to dal na YouTube, protože díky němu ztratil práci trenéra, kterou nějaký ten rok dle videa dělal a údajně to byl dokonce jeho syn - což je velmi smutné :-x

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-02-04 13:12