Petice na podporu trenéra Michala Jägera

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice na podporu trenéra Michala Jägera


Nepřihlášený uživatel

#176

2014-02-05 07:19

Dobrý den,vážení a milý sportovní přátelé, plnohodnotně stojím za trenérem Jägrem,lidé, kteří v dnešní době se nevěnují ve svém volném čase dětem, neví co to obnáší. Trénuji 23 let a již dvě generace jsem dovedl až do dospělých,tak si myslím, že vím o čem mluvím. Dnešní mládež nemá vůbec, ale vůbec žádné morálně volné vlastnosti a žádné zábrany. Vulgární chování berou jako samozřejmou věc,sport a jiné kroužky jsou většinou pro rodiče jen odkladní pult svých dětí.Mnoho rodičů si myslí jaké nemá doma mazánky a vůbec si nepřipustí, že by trenér zvýšil na jejich mazánka hlas. Každý rodič ať si to jde vyzkoušet, nejlepší je dorostenecká,juniorská kategorie. Každý ať se sám zamyslí nad výchovou svého mazánka, vše začíná v rodině. Paní starostka Klášterce včetně toho aparátu, nejenom v Klášterci, by měla těmto obětavcům, kteří se snaží vychovávat a dělat svůj koníček, platit zlatem, vůbec všem kdo se dnes VE SVÉM VOLNÉM ČASE, stará o tu s prominutím pakaž.RADÍM VŠEM ZKUSTE SI TO A DÁTE ZA PRAVDU!!! PLNĚ STOJÍM ZA TRENÉREM JÄGREM A ZA VŠEMI TRENÉRY, VÍM O ČEM MLUVÍM ZA 23 LET MÁM JISTÝ PŘEHLED.PĚKNÝ DEN

Nepřihlášený uživatel

#177

2014-02-05 07:23

Jestli vedení města a klubu tímto vyjádřilo podporu tomu, že mohou hokejoví junioři beztrestně chlastat a dělat bordel ....
Tak nezlobte se na mě . Opravdu nemáte rozum.

Nepřihlášený uživatel

#178

2014-02-05 07:27

Jo jo dneska se nesmí řvát na děti a mládež dnes jen po dobrém oni se vám odvečí kudlou do zad.Sice byl sprostej ale tyhle slova určitě všichni znaj : ))A mládež teda sportovci co chlastaj by zasloužily pár přes hubu podle mě se ještě krotil
Scully 21

#179

2014-02-05 07:31

Možná slovník pana trenéra byl nevybíravý, ale vždyť ti mladí a zvláště tihle "hokejoví machýrci" se takhle normálně baví! Naprostý souhlas, že se jim takhle snažil "vyprat pajšl", někdy je to vážně nutné. Pane trenére držte se!Určitě zůstaňte u hokeje!
Judex

#180

2014-02-05 08:00

Plna podpora trenerovi! Obsah i forma jeho projevu byly naprosto umerne situaci! Nejednalo se o verejny projev, nybrz o vnitrni zalezitost klubu. Uroven velke casti dnesni mladeze je po vsech strankach zalostna, postih trenera je podraz!

Nepřihlášený uživatel

#181

2014-02-05 08:08

Trenér to s těma "puberťákama" vydržel dlouho..já bych "vybouchl" daleko dřív..a možná bych se neudržel!!Reakci vedení klubu nechápu..vždyť o chování "juniorů" musel "někdo" z vedení také vědět!!Vše se "nakumulovalo" a papiňák bouchnul!!!

Nepřihlášený uživatel

#182

2014-02-05 08:24

Slovník, který trenér použil byl zcela určitě zoufalým výkřikem člověka, který už neví, jak dál. Vybouchly mu saze, a jak je vidět, oprávněně. Jestli měl někdo letět, tak to rozhodně nebyl on. Vedení mělo svolat hráčskou schůzi a teprve po ní rozhodnout, co dál. Zda je cennější zapálený trenér nebo "namakaný" spratek.

Nepřihlášený uživatel

#183

2014-02-05 08:39

Ať jde celé vedení tamního hokeje do ......, tomu trenérovi, asi jako jedinému o něco šlo. Měl pravdu, kdyby byli ti sráči hráči, jsou minimálně v extralize. Doufám, že chodí kanálama, včetně syna!
Pepin 62
Nepřihlášený uživatel

#184

2014-02-05 08:53

Dobry den vsem fanouskum hokeje,na 100% stojim za trenerem p.Jagrem,chodil jsem se synem od jeho 5 let na treninky na zimak v K.V.Dnes chodim s vnouckem 6r.tamtez.Cca dohromady 30r.Vzdycky byl a bude PAN trener BUH jak na lede tak v satne!!! Juniori z Klasterce jsou blbci a vedeni mesta jsou byvali komousi,fanousci Klasterce VYHODTE je z radnice na ulici!!!


Nepřihlášený uživatel

#185

2014-02-05 09:01

Ta dnesni mladez to je hnus!!!Dobre Míšo!!!

Nepřihlášený uživatel

#186

2014-02-05 09:20

Poslal bych ho k nároďáku juniorů, možná, že bychom něco konečně vyhráli!!!

Nepřihlášený uživatel

#187

2014-02-05 09:28

Krátkozrakost a alibismus vedení. Mluvil tam o intru, rodiče si děti nepohlídají, a trenér by je mohl držet v lati. Navíc tenhle slovníček je asi pro tyhle dorostence ještě "hodně slušnej" , mluvit ještě slušněji by už asi nevěděli o čem mluví. Autorita musí být, a pan trenér má můj obdiv za to co se pro hokej snaží dělat a držím palce. Škoda že synek nemá víc rozumu, ale snad je to jen věkem.
Pepin 62

#188 Re:

2014-02-05 10:00

#60: pepa -  

 Josefe mas pravdu,jezdil jsem s klukama na zapasy,po kazdem kartaci sel vykon nahoru.Revokujte ten nesmysl na radnici!!!!!  Pan Michal Jager ma mou plnou podporu.Nebudou-li takovi treneri,co se obetuji,pujde sport do kytek. Josef Soukup 62.


Nepřihlášený uživatel

#189

2014-02-05 10:03

Nesouhlasím se stanoviskem VV HC Klášterec!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#190

2014-02-05 10:06

Trenér, ať si uvědomí, zda-li by bylo vůbec rozumné zůstat v klubu, za jejich postoj k dané situaci. Necíti-li podporu, nemá to smysl. Syna je mi líto, doufám, že to otec vezme tak, že to byla klukovina a zná svého syna natolik dobře, že umí vyhodnotit situaci vůči synovi s nadhledem. Myslím, že je to pro všechny zkušenost. Jinak přeji hodně úspěchů v životě. Práce trenéra v této věkové kategorii, kde není až tak perspektiva, pokud není srdíčko, je to hodně velký ořech.
Rugby Boy

#191 tohle je moc !!!!!!

2014-02-05 10:07

nebyli jsme jiní taky jen co jsme se dostali na zapas ven tak jsme koncili v hospode ale pred trenerem jsme byli takhle mali !!!!!!!!!!!!!! a to nam dal kartac jeste vetsi . Vzdy platilo pravidlo ze trener ma vzdy pravdu !!!! nechapu opravdu nechapu co se deje. tem mladym arogantnim negelovanym zmetkum by prospelo par facek !!!!!

Nepřihlášený uživatel

#192

2014-02-05 10:20

je to tak, něco podobnýho máme doma.Nemají žádnou úctu. A pochopí to možná za dvacet let

Nepřihlášený uživatel

#193

2014-02-05 10:21

Normální poprc od trenéra, který jsme my, kterým je cca 45 let a aktivně jsme sportovali na nějaké úrovni, zažili několikrát za sezónu. A byli jsme rádi, že se to nevěděl táta, protože bychom dostali doma ještě přes držku. A že nemluvil zrovna spisovně? Nemusím doufám zmiňovat, jak se mezi sebou baví dnešní mládež. Takže se určitě chlapci v šatně nedověděli nová slovíčka, co by už neznali. Pokud by mělo vedení kláštereckého hokeje koule, tak se JEDNOZNAČNĚ postaví za trenéra nejen před týmem, ale i před rodiči a veřejností. A pak mu mezi 4 očima někde v kanceláři říct, co si o tom myslí. Ale tohle?

Nepřihlášený uživatel

#194 Re: tohle je moc !!!!!!

2014-02-05 10:22

#191: Rugby Boy - tohle je moc !!!!!!

Vzhledem, že ze zájmem čtu názory lidí na vzniklou situaci, můj příspěvek je č.176, věřte mi, to co předvedli mazánci , potažmo hvězdy, co si oni o sobě myslí, se nedeje jen v Kláštereckém hokeji, trénuji dorost v fotbal, momentálně mám oba dorosty, děti, které jsem si vychoval od mala k obrazu svému tak fungují což těší, ostatní, problém, s docházkou, kouření trávy, chlast, bohužel se to již objevuje i v žácích, je to obraz společnosti a výchovy v rodině. Ve škole se učitelé bojí něco udělat aby je nevyhodili, nebo rodiče nežalovali. Je to hnus a bohužel zákony to ještě podporují, nás učitel mydlil, na tréninku i trenér, když jsme neposlouchali a běda kdybych si stěžoval doma. Trenéři bylo by lepší se na to vyprdnout ať to jdou dělat takoví blbci co dřepí na radnici v Klášterci včetně pani starostky a rozhodují o nesmyslech zároveň s poslanci.


Nepřihlášený uživatel

#195

2014-02-05 10:49

I já jsem ze staré školy a mám pocit, že se z komára udělal velbloud! Kdyby Ti "moralisti" znali jen střípek rozhovorů mezi takovouhle mládeží, asi by postupovali jinak. Kňava
Rugby Boy

#196 Re:

2014-02-05 10:52

#176: -

je zvlastni jak lide dokazou zapomenout na sve dospivani obzvlaste pokud v te dobe delali aktivne nejaky sport . Nas !!PAN!! Trener si nechodil daleko ani pro facku a neodvazili jsme se o tom doma ani ceknout ! trener ma mit nejakou autoritu nevim jak by treninky , a zapasy vypadaly kdyby se trener choval k dorostu nebo k juniorce jako k sobe rovnym . mám syna a nastesti ja na sve dospivani nezapomel a doufam ze ho ke sportu privedu taky a proto budu rad kdyz budu vedet ze bude pod prisnym dozorem a zaroven mi Trener pomuze smerovat jeho vyvoj spravnym smerem !!!!! Ovsem jestli se kluby budou takhle chovat ke svym Trenerum tak se na to muzou vsichni vyprdnout. Misto na zapasy a treninky muzou jezdit na chaty a na lyze! Trenerum skladam velkou poklonu a preji jen mnoho uspechu s jejich sverenci a pevne nervy .

(Honza)


Nepřihlášený uživatel

#197

2014-02-05 10:55

Bylo mi ze všeho smutno. Jedna věc je forma projevu, ale s obsahem naprosto souhlasím. Věřím, že se vrátí zpět, držím palce.
Jaryn

#198 Re:

2014-02-05 11:01

#1: Ladis10 -

Moje řeč! A hoši, mladí a neklidní hokejisté, protože vím, že i toto čtete, zkuste si do života vzít z projevu trenéra to, co je pro budoucí život správné. Jeho projev, byť okořeněn několika peprnými výrazy, je totiž opravdu o pokoře, poslušnosti, cílevědomosti, snaze Vám do života dát sebevědomí, vztah ke správným věcem bez podrazů, rovné jednání a spolupracujícímu kolektivu jeden za všechny a všichni za jednoho. Nejen Vy pánové, ale i trenér, i trenér !


Nepřihlášený uživatel

#199 Re:

2014-02-05 11:09


Nepřihlášený uživatel

#200

2014-02-05 11:11

Lepší by bylo zvolit nového starostu,... ne pokryteckou moralistku,...