Petice na podporu trenéra Michala Jägera

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice na podporu trenéra Michala Jägera


Nepřihlášený uživatel

#126

2014-02-04 18:38

Nechápu za co,udělal to nejlíp jak mohl,řekl jim pravdu mistrům světa

Nepřihlášený uživatel

#127

2014-02-04 19:04

Plně stojím za panem trenérem. Obě mé děti hrají hokej a vím,že co se řekne v kabině, má zůstat jen v kabině. Jmenovaný pan trenér trénuje i mého syna a slyším jen chválu. Mrzí mě postoj vedení klubu.

Nepřihlášený uživatel

#128

2014-02-04 19:06

Vše podle mého názoru bylo právněné. Pan Jager si zaslouží trénovat aspoň A tým, když do toho tolik svého života!
Petr1306

#129

2014-02-04 19:09

Tv Nova at jde do riti do ceho chcou vsude kecat?A zensky?To je duvod proc netrenujou hokej.To tvrdy slovo tam patri.Petr

Autor této petice

#130

2014-02-04 19:10

Bylo dnes něco v TV Nova ?

Nepřihlášený uživatel

#131 Re: Plná podpora, naprosto adekvátní reakce trenéra, co k tomu dodat víc. držíme palce!!

2014-02-04 19:12


Nepřihlášený uživatel

#132

2014-02-04 19:22

h

Nepřihlášený uživatel

#133

2014-02-04 19:27

Jednoznačně jsem za trenéra, ale nevím, být na jeho místě jestli bych se chtěla vrátit tam, kde se mě tak lehce a hlavně zákeřně zbavili!!!! Nedivme se, že jsou chlapci nadlidi, když mají takové charaktery ve vedení.

Nepřihlášený uživatel

#134

2014-02-04 19:28

Jsou to nevychovaní zmetci, kteří si nic jiného nezaslouzili. Sám sportu ji již 18 let a takový přístup hráčů jsem nikdy nezažil.

Nepřihlášený uživatel

#135

2014-02-04 19:29

Sice trénuji mládež jen 9 let, ale myslím, že je to všude stejné. Souhlasím proto s monologem pana trenéra. A doufám, že se rodiče už chytnou za nos a kouknou se, co mají doma.

Nepřihlášený uživatel

#136

2014-02-04 19:33

Naprosto souhlasím s trenérem, morálka mladých je dnes víc než zaražející a vulgarismy, sorry, kdo hrál kolektivní sport, tak ví, jak je to všechno myšleno. Mám syna, který chytá a říkám otevřeně, udělat to co udělal syn trenéra, tak by dostal ještě přes držku.

Nepřihlášený uživatel

#137

2014-02-04 19:33

Petr Kubaczka Hokej je tvrdá hra, hokejisté jsou tvrdí chlapi, a když se trenér naexkrementuje , tak je nemůže kárat jako vychovatelka z družiny, to by byl tvrďákům pro smích. Možná měl použít jiný slovník, ale u hokejistů je to běžné. To bohužel ouřada v kravatě nepochopí ??

Nepřihlášený uživatel

#138

2014-02-04 19:35

Mládež by si měla uvědomit že dokud se nenaučí chovat nebude z nich nic. A že jim někdo řekl jak to vidí a jak to je. Má za to být potrstán. To jsme to dopracovaly. v našem sportu

Nepřihlášený uživatel

#139 Honza

2014-02-04 19:59

Držím palce a doufám v další budoucí angažmá v postu trenéra...

Nepřihlášený uživatel

#140

2014-02-04 20:07

Je to pan trener a nekdo tem klukum to musi rict na tvrdo, ne ze se s nima bude mazlit jak nevim s cim
Kikira

#141 Choroba zvaná nepoznám hranicu(správania sa)...ktorá ani nepozná hranice(je aj u nás)...

2014-02-04 20:28

Chlapci by mali vedieť , že ten kto si dá takúto námahu bojovať z nedbalosťou a nezodpovednosťou , tak ten ich chce niekam posunúť. Mám pocit , že to mal pán Jager vopred pripravené (poznámky) a vopred mu bolo jasné že nebude vôbec populárny a napriek tomu to spravil. Cesty k úspechu sú rôzne a toto je cesta možno pre niekoho nepochopiteľná ale účinná .... Alebo môžu veriť sloganom z médií a reklám (MTV style...si jedinečný , len chci to čo mi predávame) , ale potom nikdy nesiahnu na dno svojich síl. A pocit dal som do toho všetko , je jediný ktorý im môže niečo plnohodnotné dať, v športe aj živote.


Nepřihlášený uživatel

#142

2014-02-04 20:57

je dost mrzuté, že i taková banda strupů vůbec může mít právo na život, bohužel... tak aspoň: flus jim rovnou do těch jejich vymaštěných a vychlastaných tlam

Nepřihlášený uživatel

#143

2014-02-04 21:10

Tohle snad ani nepotřebuje komentář - mladí "chlapi" se ukázali v plné nahotě..
Tereza Slavíková
Nepřihlášený uživatel

#144

2014-02-04 21:16

Pokud hošani nechtějí respektovat pravidla a trenéra, tak ať jdou házet lopatou !! Možná z nich pak něco bude ....a opakuji možná.Jsou to smradi ,kteří nemají respekt k ničemu a nikomu a říkají si sportovci....leda kulový a ne sportovci na tož hokejisti.Šampóni nadlidský :/.Tak ať jdou makat,jsem zvědavá,jestli se s nima nějaký zaměstnavatel bude crcat a přemlouvat je aby dělali co mají ...Ani prd,tak ať se předvedou hvězdy ! A Pane Trenére,před Vámi já smekám a doufám,že se na svůj post vrátíte,a pak uděláte čistku a začnete od nuly !!!


Nepřihlášený uživatel

#145

2014-02-04 21:21

A
Martin

#146

2014-02-04 21:25

Jednoznačně stojím za trenérem. Kdo čichnul k některému z kolektivních sportů musí vědět co dovedlo trenéra k tomuto projevu a co jsou to sportovní emoce. Jsem ,,hokejový,,rodič skoro 15 let a za tu dobu s hokejem lecos zažil. Na celé situaci je podle mě nejvážnější to, že ukazuje v plném světle skutečnost jak velká je nezodpovědnost ,lehkovážnost, výraz pohrdání a neochota respektovat autoritu u velké části dnešní mladé generace. Je potřeba říci , že trenér nespílal žádným malým dětem ale že měl šatnu plnou dospělých mužů ve věku 18 - 20 let . Nebo tedy oni by chtěli aby s nimi bylo jednáno jako s dospělými .Ale právě jejich vlastní video ukázalo jak na tom s dospělostí jsou. Není právě schopnost domyslet důsledky vlastního jednání a jeho dopadu na ostatní známkou dospělosti ? Jestli aspoň polovina borců ze šatny pochopí, že toto již bylo za hranicí ,,klukoviny,, pak dobře . V opačném případě jim trenérovo sólo právem patří a já k němu nabízím druhý hlas ! Nic jiného si pak nezaslouží - talent -netalent- okamžitě od ledu .

Nepřihlášený uživatel

#147

2014-02-04 21:26

Trenér má ve všem pravdu, není důvod ho vylučovat z funkce!

Nepřihlášený uživatel

#148

2014-02-04 21:29

Jeryho znam kdyz hral v Sokolove. To ze juniori chlastaji je znama vec a vsude je to stejny. A vsude je taky stejna reakce trenera. Mrzi me ze klasterecka juniorka nedri se svym trenerem jako tym, aby si to pusili mezi sebou v kabine pro prdel. To by bylo ok. Ale davat to na net? Myslim, ze co je v kabine ma zustat v kabine!!! Ale asi jsem ze stary skoly, kdy hrac to hral, ze ho to bavilo a ne aby byl frajer pred kundama a na fejku.

Nepřihlášený uživatel

#149 Re: Trenér

2014-02-04 21:55

#11: kolatyr - Trenér

Přesně..jen bych řek, že ve vedení kubu je jistej Vlášek , čili papínek toho co tam byl jmenován. Takže mladýmu smradovi se nesmí nic říct.Vlášek asi bude i nějak zainteresovanej v zastupitelstvu.


Nepřihlášený uživatel

#150

2014-02-04 22:04

Kdo někdy hrál nějaký kolektivní sport, musí tomu trenérovi dát prostě za pravdu.