Petice na podporu trenéra Michala Jägera

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice na podporu trenéra Michala Jägera


Nepřihlášený uživatel

#101

2014-02-04 16:33

Good old school's coach!

Nepřihlášený uživatel

#102

2014-02-04 16:35

Nejvetsi blbec je bohuzel jeho syn...

Nepřihlášený uživatel

#103

2014-02-04 16:39

U nás to bylo úplně to samé Trenér byl autorita, sice nás někdy seřval, ale to k tomu patří.

Autor této petice

#104 Re:

2014-02-04 16:44

#100: -

Fakt ? :)


Nepřihlášený uživatel

#105

2014-02-04 16:45

Chování juniorů nemá s láskou ke sportu vůbec nic společného, respekt a úcta jsou pro ně podřadnější než flaška finský. Je smutný jakou ránu dostává náš národní sport, kterému všichni co něco dokázali v tomto sportě, obětovali kus života a pokud vedení nerozumí trenérovi, tak nechápu, jak mohl takový klub vůbec vzniknout.

Nepřihlášený uživatel

#106 Re:

2014-02-04 16:47

#1: Ladis10 -  

 Kvůli těmto rozmazleným fakanům bez autorit k čemukoliv (včetně rodiče) se další podobní tomuto trenérovi na činnost s mládeží vykašlou. Komu stojí za to, aby se ve svém volném čase na úkor svojí rodiny vypořádaval s bandou opilců, kteří dokážou podrazit vlasního tátu, kterej je k tomu sportu od mala vedl...

Řezat, řezat a zase řezat.


Nepřihlášený uživatel

#107

2014-02-04 16:50

Ten synáček by asi čuměl, kdyby ho taťka tajně natočil jak si honí doma péro a vystavil to s patřičnym komentářem na internetu....

Nepřihlášený uživatel

#108

2014-02-04 16:50

Co dodat řekl vše dost jasně.

Nepřihlášený uživatel

#109

2014-02-04 16:55

Ono je to taky o tom,že spousta z nich ten sport dělá spíše,že je do toho tlačí rodiče.Třeba je to i baví,jako roztptýlení,ale to je málo.Ten kdo to chce opravdu dělat,má v tom věku takové zapálení,že neřekne,že ho to nebaví,nebo se mu nechce na zápas,že jich bylo moc...Ten tím žije a naopak se těší a chce hrát každej zápas,i když už toho má"plný brejle".A ti věřím,že mlčeli a byli naopak naštvaní sami na sebe a na ty co to šidí a moc dobře vím,o čem mluvím.Problém je,že komerčně přitažlivý sporty,jako hokej,tenis,motorismus a pod.jsou časově a hlavně finančně strašně náročný pro rodiče,což si ne každý může dovolit a proto to dělají často kluci,pro které je to jen to"rozptýlení"a ti kteří by na to třeba měli a dali tomu všechno,to nedělají,protože na to prostě nejsou finance.Otázka respektu,úcty a uznání toho,že to někdo myslí dobře,je už věc další a od toho se samozřejmě vše ve společnosti odvíjí.A že v určitých situacích a prostředí se nepoužívá zrovna knižní slovník,je normální.Jde o to,jak je to myšleno a ten kdo mluví vybraně a slušně,ještě neznamená,že je slušný člověk,i když samozřejmě musí vědět,kdy a co si může dovolit a tady nevidím nic špatného.Podle toho,co říká trenér,bylo potřeba hrubší"latu"a to je v pořádku!Rozhodně,pokud důvod odvolání,byl jen tohle,pak je to hrubá chyba a časem to v klubu sami poznají!!!Sám jsem podobných kolektivních"kartáčů"zažil několik a vždy to mělo pozitivní vliv při nejmenším v tom,že se vyčistil vzduch v kabině a i my sami jsme si udělali pořádek mezi sebou,i když šlo o fotbal,ale princip fungování kolektivu je stejný,ať jde o cokoli jiného!

Nepřihlášený uživatel

#110

2014-02-04 16:59

Drzim palce!!
WANTOOX

#111 Dobře udělal.

2014-02-04 17:18

Měli jsme podobného trenéra, nehrál jsem hokej, ale plaval jsem. A v tomhle věku to s těma klukama (i holkama) jinak nejde, trenér musí mít autoritu, jinak mu to přeroste přes hlavu a už s tím neudělá nic. Za panem trenérem stojím a ty kluci by si měli uvědomit, co udělali. Jestli je pravda vše, co jim vyčetl, tak se nad sebou měli zamyslet a ne udělat tohle. Pro mě jsou to s odpuštním idioti.

Nepřihlášený uživatel

#112

2014-02-04 17:19

Myslím že to nebude jenom můj názor, ale on jim to řekl tak, aby tomu rozumněli. Zřejmě věděl ke komu hovoří.

Nepřihlášený uživatel

#113

2014-02-04 17:26

Vůbec se tomu trenérovi nedivím jak se rozčílil.Musí být hrůza pracovat s takovými výrostky.

Nepřihlášený uživatel

#114

2014-02-04 17:42

Pokud jsou všechny výčitky trenéra k tzv. "hokejistům" podložené, měli by se rodiče těchto výrostků stydět za to, co mají doma. Držím palce trenérovi

Nepřihlášený uživatel

#115

2014-02-04 17:58

Já bych takové namachrované smrady srovnal jináč! Dnes je hrozná doba mladí nemají žádnou úctu ani zábrany.

Nepřihlášený uživatel

#116

2014-02-04 17:59

Sám to znám. Trenér se může po*srat a zbytek na to m*rdá.

Nepřihlášený uživatel

#117

2014-02-04 18:05

Můj syn hrál  hokej v Plzni a taky někdy dostali podobnou sodu a většinou je to ku prospěchu hry těch kluků.


Nepřihlášený uživatel

#118

2014-02-04 18:07

A co jim měl jako říct? Chlapci, byli byste tak hodní a přestali požívat alkoholické nápoje a začli se věnovat hokeji? Myslí si snad někdo, že jiní trenéři se vyjadřují jinak? Proboha nejsou to malé děti. Řekl jim to dobře !

Nepřihlášený uživatel

#119

2014-02-04 18:11

Nesouhlasím s postojem klubu a jeho rozhodnutím. Místo toho, aby se zabývali tím co je špatně v jejich týmu, potrestají trenéra za slovní projev. To, že má v mnoha věcech pravdu, neřeší. Typický česka povaha. Hokej je chlapská hra a jaderné vyjadřování k tomu patří. A vždy to co se upeklo v kabině by tam mělo i zůstat. Toto ventilování ven nikomu a ničemu neprospěje.

Nepřihlášený uživatel

#120

2014-02-04 18:15

Klub by se měl stydět!

Nepřihlášený uživatel

#121

2014-02-04 18:17

Bohužel to nebyla vhodně zvolená slova ale naprosto přesně vystihují co se v dnešní době děje.

Nepřihlášený uživatel

#122

2014-02-04 18:33

I přesto že, hraju basketbal 7. rokem, tak takové chování hráčů je na denním pořádku.
O proti panu trenérovy Jägerovi, naši trenéři s námi zachází jako v rukavičkách.
Sám jsem poctivý sportovec, který nechodí na akce, nepije, probůh už vůbec nekouří a další věci.
Plně s panem trenér souhlasím.

RastaFara

#123

2014-02-04 18:36

... mluvil mi z duse. Trenera podporuju !

Nepřihlášený uživatel

#124

2014-02-04 18:37

Mě teda opravdu mrzí reakce města. Ok mluvil sprostě, dobrá. Tak bych to řešila pokáráním, ale ne vyhazovem. Na tom videu je vidět jak hokejisté titulují trenéra. Zajímalo by mě jaký postih dostanou oni. Většina z nich už občanku má!

Nepřihlášený uživatel

#125

2014-02-04 18:38

Mám doma syna,který se ve sportu pohyboval a je mu 18.Vykašlal se na to a nikdy neuznával autority,jako tihle kluci.Plně souhlasím s panem Jagerem,přeji mu hodně lepších svěřenců! Někdo na ně tvrdší být musí,jinak ten sport nebudou brát vážně tak,jak by měli.