Petice na podporu trenéra Michala Jägera


Nepřihlášený uživatel

/ #34

2014-02-04 12:37

Co dodat je to trenér jako každej jinej a k tomu patří pořádný seřvání jednou za čas svím způsobem je to i menší motivace konec konců s prominutím jsou to kurva chlapy nemůžou si myslet že je celej život maminka s tatínkem budou hladit po hlavičce a říkat jo Honzíčku nás hraješ perfektně a navíc pokud já vím tak si ten hokej vybere člověk dobrovolně tak jestli se jim nelíbí že jim trener řekne jak se věci maj a dal jim i prostor pro to aby mohly mluvit taky tak ať se seberou a tahnou do prdele oni ať jdou hrát třeba fotbal nebo něco jinýho cokoliv jestli si myslí že tam na ně řvát nebudou a to budou to si sakra pište že budou !! za tu dobu co sportuju ať jako malej fotbal po čase nějakej ten pátek basketbal pak nějakou dobu box ale v životě v životě !! jsem nezažil že by mě někdo neseřval v životě ne !! a do dnes toho nelituju protože vím co jsem dělal blbě a co ne ten trener je miluje je to jeho tým má v tom kus sebe tak snad se s tím musí dát něco dělat ne ? kdo to jako rozhodl že má odstoupit od postu trenéra. Barbie ?? no tak nebudem chodit okolo horký kaše a řeknu to od huby jsme do prdele chlapy vždycky to tak bylo a vždycky to tak bude že se bude řvát vyhrávat ale i prohrávat !!! o tom je sakra sport !!!! já toho trenera osobně neznám ale za to co řekl bych si vzal osobně k srdci a trochu se podle toho choval něco mi to dalo a to jsem tam neseděl mezi těma hráčema ! fákt trenér může bejt každej blbec ale dobrej trenér ten se těžko hledá a podle jeho proslovu to byl je a zřejmě i bude dobrej trener !!!