Petice na podporu trenéra Michala Jägera

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice na podporu trenéra Michala Jägera


Nepřihlášený uživatel

#76

2014-02-04 14:06

Mělo to zůstat v kabině, ovšem když už se to dostalo ven, nechápu, za co byl trenér odvolaný. Určitě neměl pravdu ve všem, ale vedení ho dle mého názoru mělo v tomto podržet.

Nepřihlášený uživatel

#77

2014-02-04 14:14

Toto se děje nejenom v Klášterci,ale i jinde.
hráči nemají pokoru ani slušnost.Je to odraz dnešní doby.Trenér by si zasloužil naopak poděkování.Vedení Klašterce se může stydět za svůj postoj. Toto vše je podporováno hlavně rodiči hráčů.Běda tomu kdo chce po hráčích,aby se chovali slušně a zodpovědně.

Nepřihlášený uživatel

#78

2014-02-04 14:17

Učil jsem deset let na střední odborné škole, mám s hochy tohoto věku dostatek zkuseností. Jazyk,který zaznívá na nahrávce je jazykem dnešní mládeže a myslím, že to byl ještě slabý odvar toho, jak hoši spolu mluví. Kdo s nimi přijde běžně do kontaktu, tak to ví. Jestli to paní starostou vylekalo, tak jen ukázala, že neví která bije anebo vytáhla zase kousek, u nás tak oblíbeného, pokrytectví.


Nepřihlášený uživatel

#79

2014-02-04 14:18

V petici se zapomnělo i na vedení města. Protože nepodpořením člověka , který s mládeží pracuje tolik roků a tolerancí ke způsobau života současné mládeže i město přispívá k nárůstu agresivity a špatnému stylu života mladých lidí. Pseudemokracie a špatně vykládaná svoboda je zárodkem potíží nejen v oblasti kriminality. S panem trenérem je to podobné jako s učiteli. Rovněž je jim podrývána autorita a nezastane se jich ani policie ani soudce ani úředník ani nadřízený, nikdo.

Nepřihlášený uživatel

#80

2014-02-04 14:22

Souhlasím s navrácením trenéra,pokud on sám bude mít chuť se těm jelitům dál věnovat. Zároveň bych nechala potrestat celý tým.

Nepřihlášený uživatel

#81 Re:

2014-02-04 14:24

#1: Ladis10 -

Nejsi ze Svitav? :-)


Nepřihlášený uživatel

#82

2014-02-04 14:32

Jsem učitel a co to teď "vyvádí" děti a jejich rodiče , to tu dříve opravdu nebylo. Rozežranost, neohleduplnost, nerespektování autority , amorálnost, špatné vzory aj. aj. Děti jsou obrazem doby a rodičů - doba je "demokratická"-každý si chce dělat co chce a rodiče nemají čas na výchovu svých ratolestí.

Nepřihlášený uživatel

#83

2014-02-04 14:34

Hrával jsem dlouhé roky hokej závodně. Disciplína musí být. Hokej a i jiné sporty jsou o kázni a ne o ufňukáncích.
Lukáš

#85 Re:

2014-02-04 14:42

#3: -

Jak říkal jednou při sledování výkonu dorostu Opavy jeden známý: Ti kluci nehrajou hokej, proto že ho chtějí hrát. Ale protože nemají co dělat.. Zrušit a začít znova od žáčků budovat novou generaci.


Nepřihlášený uživatel

#86

2014-02-04 14:52

musi to byt banda debilu ve vedeni klastereckyho hokeje z jejich pristupu k michalovi je mi na bliti

Nepřihlášený uživatel

#87

2014-02-04 14:57

Byl ještě slušný na ty smrady !!!
Mates

#88

2014-02-04 15:03

Kdo nikdy nedělal kolektivní sport ten slovník asi nepochopí, ale na smrady v tomto věku nic jiného neplatí. Nebyli jsme o moc jiní, ale respekt k trenérovi tam prostě byl a přes to nejel vlak. Je mi z těch kluků fakt smutno a držím palce Michalovi, ať najde znovu chuť trénovat.

Nepřihlášený uživatel

#89

2014-02-04 15:09

#7 2014-02-04 16:07
Myslím si,že tento krok pouze posílí chování smradů v kabině. Už takhle si myslí,že můžou všechno a teď ještě takové rozhodnutí vedení HC Klášterec. Opravdu chceme,aby nám mladí,nezkušení,odrzlí, nevychovaní,bez respektu a úcty a dovolím si napsat i rozmazlení smradi,takhle ničili práci,tech kteří ji mají rádi a obětuji to mu i svůj osobní čas a energii.Rok od roku je stále míň a míň lidí kteří chtějí dělat nevděčnou roli trenéru. Protože základy slušného chování mají mít z domova a né aby trener ještě suploval a doučoval výchovu dospívající generace. Tohle se stát za nás a,že se to taky stávalo,že jsme se někde večer před zápasem vychlemtali,tak jsme dostali úplně stejnou sodu od trenéra ale ještě třikrát takovou doma od otce. Držím palce každému kdo má čas a nervy strácet svůj drahocený čas s klukama kteří ve své frajeřince vytáhnou takovou věc z kabiny a nedokážou domyslet jaké to může mít nasledky. Doufám,že i Klašteřečtí hrdinové a mistři světa se poučili… P.K.

Nepřihlášený uživatel

#90

2014-02-04 15:11

Mněl pravdu, tečka.

Nepřihlášený uživatel

#91

2014-02-04 15:14

Nahraním a zveřejněním tohoto videa se podařilo kláštereckým hokejovým juniorům zostudit trenéra,kterému by měli být vděčni,že jim věnuje svůj volný čas a deklarovat svoji blbost na veřejnosti. V příštích dnech se má konat mistrovství světa v blbosti. Myslím,že zlato máte jisté. A ty co vyhodili trenéra vezměte sebou,budou nejhůře druzí.
Alda

#92

2014-02-04 15:21

Plně souhlasím s postupem pana trenéra. Na hrubý pytel hrubá záplata. Toto si hráči nemohou dovolit. Je chybou vedení oddílu, že se trenéra nezastalo a proti rádoby nadějným juniorům nezasáhlo. Ať počítají s tím, že se jim to jednou všechno vrátí.

Autor této petice

#93

2014-02-04 15:27

Prohlášení starostky města k situaci v HC Klášterec nad Ohří


Vážení občané,
jako starostka města se plně distancuji od současného dění v hokejovém klubu v Klášterci nad Ohří. Ani já, ani nikdo jiný z vedení města nezasahoval do činnosti vedení HC Klášterec nad Ohří ohledně odvolání trenéra Michala Jägera. Jelikož nyní čerpám řádnou dovolenou a o dění v HC Klášterec nad Ohří jsem se dozvěděla jen z médií, nemohu se v tuto chvíli k této události kompetentně vyjádřit. Učiním tak, až ukončím dovolenou a seznámím se se všemi potřebnými fakty. Jen bych ráda upozornila, že HC Klášterec nad Ohří není subjektem města, tudíž o svých interních problémech rozhoduje jen jeho výkonný výbor.

Vaše starostka Ing. Kateřina Mazánková
aktuálně, 4.2.2014

http://www.klasterec.cz/cs_ob_mesto_uvod.php

Nepřihlášený uživatel

#94

2014-02-04 15:47

Stojim jednoznacne na strane trenera. Trest si zaslouzi hraci, ne trener. To je mel snad chvalit, ze mu chodi na zapasy navati? Velka chyba vedeni klubu!

Nepřihlášený uživatel

#95

2014-02-04 15:48

Nechápu rozhodnutí vedení kláštereckého klubu, vždyt Michal Jäger udělal dost pro Klášterecký hokej a takhle se mu odvděčily. STYD TE SE VEDENÍ!!!

Nepřihlášený uživatel

#96

2014-02-04 15:48

normální trenér,který chce z hráčů něco vychovat

Nepřihlášený uživatel

#97

2014-02-04 15:58

Já dělal hokej od malička. Na tom videu sem neviděl nic neobvyklého. Kolik bylo těm klukům? Bylo jim snad 10 let? Slyšeli něco, co neznali?
To že to video přijde divné zástupcům města, chápu - ti hokej evidentně znají jenom z televize. Ale že se klub zachová jako krysa? To je fakt smutné.

Nepřihlášený uživatel

#98

2014-02-04 16:10

Jestliže podpoříte hráče, tak si je zkuste sami vychovávat. A tento přístup hráčů k řešení problému je velice pubertální a není hodný žádného sportovce.Ani jeden hráč z této juniory s tímto přístupem ke sportu nemá šanci na sportovní úspěch.

Nepřihlášený uživatel

#99

2014-02-04 16:15

Trener ma moji podporu, chovani dnesnich mladasu je na pest ja jako otec bych nehnul ani brvou a toho svyho smrada pekne zrubal kdyby chlastal pred zapasem a choval se povysene k trenerovi, ktery ma pravdu. Mlatit je malo a vedeni klubu je pro smich bohuzel rodice plati ty svoje drzy smejdy a klub z toho zije...

Nepřihlášený uživatel

#100

2014-02-04 16:24

Po prohlédnutí signatářů, vidím, že jsem v dobré společnosti.