Petice na podporu trenéra Michala Jägera

Martin

/ #146

2014-02-04 21:25

Jednoznačně stojím za trenérem. Kdo čichnul k některému z kolektivních sportů musí vědět co dovedlo trenéra k tomuto projevu a co jsou to sportovní emoce. Jsem ,,hokejový,,rodič skoro 15 let a za tu dobu s hokejem lecos zažil. Na celé situaci je podle mě nejvážnější to, že ukazuje v plném světle skutečnost jak velká je nezodpovědnost ,lehkovážnost, výraz pohrdání a neochota respektovat autoritu u velké části dnešní mladé generace. Je potřeba říci , že trenér nespílal žádným malým dětem ale že měl šatnu plnou dospělých mužů ve věku 18 - 20 let . Nebo tedy oni by chtěli aby s nimi bylo jednáno jako s dospělými .Ale právě jejich vlastní video ukázalo jak na tom s dospělostí jsou. Není právě schopnost domyslet důsledky vlastního jednání a jeho dopadu na ostatní známkou dospělosti ? Jestli aspoň polovina borců ze šatny pochopí, že toto již bylo za hranicí ,,klukoviny,, pak dobře . V opačném případě jim trenérovo sólo právem patří a já k němu nabízím druhý hlas ! Nic jiného si pak nezaslouží - talent -netalent- okamžitě od ledu .