PETICE ZA UZÁKONĚNÍ INICIATIVY A REFERENDA


Nepřihlášený uživatel

#1

2012-03-24 12:33

Kdybys byl třeba jediný, kdo může či umí udělat, co je potřeba, musíš to udělat!

Nepřihlášený uživatel

#2

2012-03-24 13:32

Tato petice potřebuje podpisy i na papír, aby se dalo vyvolat petiční slyšení v Parlamentu. Podpořte svoje práva i na petičním archu, který si můžete stáhnout na stránkách hnutí. http://www.hzpd.cz/

Nepřihlášený uživatel

#3

2012-03-24 17:59

Kdyby jsme se těm arogantům nahoře podepsali na čelo tak budou dělat že nic, ale musíme udělat cokoliv co snad pomůže - proto přikládám svůj podpis

Nepřihlášený uživatel

#4

2012-03-24 23:50

Tak tohle by se mi fakt zamlouvalo, jen toho docílit. Rozešlu kam budu moci.

Nepřihlášený uživatel

#5

2012-03-25 21:15

Vládní strany,bez uzákonění referenda,dávají příklad hodný následování(jak se děje po mnoho let)k nerespektování Ústavy ČR!!!Tak je zpochybněn celý právní řád ČR,přímo ústavodárným shromážděním Parlamentu ČR.Sami sebe tak pasují na nadlidi,kterým je Ústava ČR šumafuk!!!!
LadaB

#6 Referendum na Slovensku

2012-03-27 01:03

Nemali mať občania Slovenska právo o trvalom eurovale rozhodnúť sami - v referende? Prečo ste boli proti?
Som si istý a som presvedčený, že takéto témy sú vysoko odborné, ich objektívne posúdenie si žiada nielen politický cit, politickú skúsenosť, ale aj odbornú erudíciu - preto by mali rozhodovať legitímne zvolení zástupcovia ľudí. Euroval chápem ako hradbu proti znivočeniu úspor občanov Slovenskej republiky. Naopak - každý, kto volá po referende, volá po tom, aby sme tento val zničili. Veď predsa každý vie, že u nás môže byť referendum platné iba vtedy, keď príde 50 percent občanov, ktorí majú právo voliť. Toto kvórum je prakticky nedosiahnuteľné. Okrem referenda o vstupe do EÚ, kde horko ťažko prišlo 52 percent občanov a to sme boli zjednotení zľava - doprava, ani jedno referendum na Slovensku doposiaľ schválené nebolo.
Toto má byť hlavný argument?
DZURINDA mluvi o REFERENDU
ON mluvi o odborne erudici, politickem citu, zkusenosti. Jedine ONI maji primeranu vedomost a vzdelanie.
Kdo je pro referendum je automaticky proti eurovalu. Referendum je ( ucast 50 % volicu) nemozne. ONI ( odborne erudovani) odhlasovali zakon, ktery je nefunkcni.
Proc ten strach? Lidi by mohli o sobe ,(svych penezich), rozhodnout sami?

Nepřihlášený uživatel

#7

2012-03-27 08:42

Pro nasi vladu,jako na Islandu,jen aby nezdrhli.Pavel

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-03-31 16:36



Nepřihlášený uživatel

#9

2012-04-14 22:52

Plně souhlasím se zněním a posílám dál.

Nepřihlášený uživatel

#10

2012-04-21 17:05

Naprosto souhlasím s textem petice.Jinak budeme stále jen otroky vládnoucích mafií.
Pravda
Nepřihlášený uživatel

#11

2012-07-11 22:22

K této petici mělo dojít již za vlády p.Čalfy!Naše demokracie by snad vypadala líp,než současná,která trvá již 20 let.Lidi vše prokoukli a chtějí opravdovou demokracii (viz Island)!Stát by nebyl tak zadlužen,jako dnes!Korupce by nedostala takovou šanci!Přihlásil jsem se ,ale když jsem psal komentář k petici,zkolaboval můj počítač,nevím proč.Koho to byl zásah?Po opětvném naskočení PC,byl můj komentář smazán!!!Napsal jsem jej znovu,vidím to důležité.