Zachování MORAVSKÉ a České vlajky na štítu sv. Jošta v Brně

Zachování MORAVSKÉ a České vlajky na štítu sv. Jošta v Brně / Oznámení / Doplnění petice - Navrhované řešení / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2022-07-14 19:32

včera jsem byla na prohlídce Vídně....Bylo mi studno.Všude čisto ,pořádek,lidé k sobě slušní,ohleduplní...Ano taky sem tam i ve středu města zabetonovávali výkop(zřejmě problémy s kanalizací) ale to je všude ve světě...Ale nikde jsem neviděla ani náznak ukrajiny,natož někde vyvěšenou její vlajku....pánové na Vídeňské radnici si chrání svoji středověkou ,historii města a taky jej opečovávají...Nikde není vidět odhozený papírek a na platz Maria Terezia u sochy panovnice na trůnu čisto a travnaté okolí pěkně posečené a uhrabané,ani holuby tu nemají,,jen 3 havrani poskakovali v travnaté části....U nás je plno "trotlů" včetně některých zfanatisovaných studentů ,,,a srovnat se s Rakouskem vůbec ani nemůžeme....

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2022-07-15 05:13



Nepřihlášený uživatel

#3

2022-07-15 09:28

Nebo si ji autor sochy muze odvezt na Ukrajinu, kde by potom vlajku miti mohli. Kdyz mu nevadi mit na soše modrozlutou vlajku. Ne, jako opravdu, tady jsme v Ceske republice a mely by byt nase vlajky. Pokud je jen ukr vlajka-znamena to prece dobiti uzemi…. JEN ČESKÉ! A uz by mmb meli neco delat s uprchliky, dyt se podívejte jak to tu vypada. Vracet je zpet. Proverit zda jsou opravdu z oblasti kde se valci!!! Pry jen zeny a deti. Neni pravda.