Petice za záchranu porodnic v ČR

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za záchranu porodnic v ČR


Nepřihlášený uživatel

#426

2012-04-11 11:20

Nevím co to má znamenat. Já jsem s menší nemocnicí v Ivančicích byla na oddělení Gynekologigie-šestinedělí nadmíru spokojená. Ať šlo o primáře Soukala, který byl u prvního i třetího porodu, o porodní asistentky nebo sestry na oddělení.Mám tři děti a všechny se dostali na svět v Ivančicích. Nedokážu si ani představit jet jinam. Byla bych ráda , kdyby i mé dcery mohly jednou rodit v Ivančicích.
Nechte Ivančice napokoji!!!!!!!!!!!!!!!!
Myslete na lidi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#427

2012-04-11 18:48

Velmi si cením odbornosti, přístupu a péče, kterou jsem zažila jako rodička v Ivančické porodnici. Vybrala jsem si tuto porodnici právě proto, že jakožto menší zařízení může nabídnout mnohem více než velké porodnice ve smyslu chování personálu, individuálního přístupu, téměř rodinné atmosféry a v neposlední řadě i klidu na oddělení.

Nepřihlášený uživatel

#428

2012-04-11 19:42

Nesouhlasím s rušením porodnic v malých městech. Rodila sem v Ivančicích a byla sem tam 100% spokojená. Proč rušit něco, co je tak potřeba !

Nepřihlášený uživatel

#429

2012-04-11 19:48

držím pěsti snad to kněčemu bude

Nepřihlášený uživatel

#430 Re:

2012-04-11 21:54


Nepřihlášený uživatel

#431

2012-04-11 23:41

Jsem poti zavíraní malých porodnic.Rodím v půlce června a opravdu si endokážu představit jet někam nejblíže což je do Brna a tam schánět někoho kdo by mně odrodil.Ivančickou nemocnici natož gynekologické oddělení znám velmi dobře a nedokážu si představit rodit někde jinde!!!

Nepřihlášený uživatel

#432

2012-04-12 12:00

kdyby reděj redukovali hospody a pajzle, pro alkoholiky je pak léčeben a porodnice se mají rušit...a copak ještě, všechno kolem dětí a rodin se ruší pozitiva, tak já už nevím no, ještě že už rodit nehodlám, mám svý 3 kousky, porozený za včas v městě, kde bydlím, taky chcou rušit, úvaha byla už daná před asi rokem!!

Nepřihlášený uživatel

#433 Nedokážu si představit

2012-04-13 11:18

Měla jsem rizikový porod - utrhla se mi placenta, ihned mě vezly na sál. Nedovedu si představit, že by mě a mé dítě měla zachraňovat porodní bába, sami víme nejlépe, jak kdysi takové porody končily. Simona.

Nepřihlášený uživatel

#434

2012-04-13 16:22

Podepsáno, není možné aby stát brojil proti porodům doma, porodním domům a rušil malé porodnice, které jedinné mají stále ještě individuální přístup a jsou nakloněny přirozeným porodům, po kterých začínají ženy volat. Státníci budou muset pochopit, že ženy nemohou a nechtějí rodit jako na běžících pásech za použití urychlovacích medikamentů, jen aby mohla přijít na řadu další rodička. Takto tedy NE a doufám, že petice pomůže.

Nepřihlášený uživatel

#435

2012-04-13 16:32

Doufám, že neudělají takovou blbost, aby zavírali porodnice!! A navíc takový skvělý, jako je Ivančická porodnice!!!

Nepřihlášený uživatel

#436

2012-04-13 16:37

Opovažte se rušit Ivančice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Radši zrušte politiky!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#437

2012-04-13 17:02

Pan ministr je lékař,už to,co stihl napáchat odporuje zdravému rozumu.Prvotně bych zrušila ouřady vymýšlející stupidní hovadiny.To nestačí,že máme prodloužené dojezdy RZP?
Zrušit ministerstvo zdravotnictví by bylo lepší.

Nepřihlášený uživatel

#438

2012-04-13 17:09

V našem kraji se jedná o porodnici v Ivančicích. Tato podrodnice má velmi dobré jméno a vím ze zkušeností jiných maminek, že tam byli velmi spokojené.

Nepřihlášený uživatel

#439

2012-04-13 21:58

porodnic je uz takhle malo a co pak vse se este jednou tak zdazi a polovina se jich pozavira my pak budem muset rodit sve zeny na poli jako to byvalo za stredoveku

Nepřihlášený uživatel

#440

2012-04-14 15:45

Stále se mluví, že je malá porodnost a naše populace stárne. Jak stát řeší tuto situaci: Bere porodné,snižuje rodičovský příspěvek, uvažuje o zrušení malých porodnic. Rušení malých porodnic mi přijde nesmyslné. Ve velkých porodnicích je všechno uspěchané na úkor těhotné ženy. Nedovolme, aby ženy oddalovaly tuto svou roli na pozdější věk(40 a více let) díky této situaci. Bude to mít dopad i na odchod do důchodu.

Nepřihlášený uživatel

#441

2012-04-16 20:44

Jsem proti zrušení Ivančické porodnice a gynekologického oddělení!!!!!!!!!!!!!!!Rodila jsem v Této porodnici a byla jsem navýsost spokojena!!!!!!!!!Vlídní lékaři a výborné dětské sestřičky.Zachovejte malé nemocnice!!!!Tady mají k matkám a miminkům skvělý přístup!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#442

2012-04-16 22:48

Nelíbí se mi aby se porodnice zrušila já jsem v Ivančicích byla 2x a byla jsem velice spokojena.Proto se připojuji k petici.

Nepřihlášený uživatel

#443

2012-04-17 13:58

Jsou to hovada ty nahoře zřejmě zase chtějí, aby jsme se vratili do starých času a ženský rodili na poli

Nepřihlášený uživatel

#444

2012-04-18 22:32

Zdravotnictví, jak je vidét na činech této vlády, časem bude jen pro úzkou skupinku 'nadlidí'... Půjdeme přemluvit veteřináre a platit je aby nám poskytlí pomoc když nebude jiná možnost? Anebo budeme umírat jako se umíralo v době kamenné?

Nepřihlášený uživatel

#445 Re: Kámen úrazu je úplně někde jinde

2012-04-20 03:15

#18: Pavel Zahradník - Kámen úrazu je úplně někde jinde 

 Hurá za vás, konečně se někdo nad tím pozastavil, pokud pojišťovna, která výrazně dominuje na trhu se zdravotním pojištěním, má snahu rozhodovat o existenci a neexistenci takovýchto důležitých malých pracovišť, vyměňme pojišťovnu! Většina zdravotních pojišťoven nabízí velice podobné produkty, tak nebuďme líní, prostě vyměňme pojišťovnu!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#446

2012-04-21 12:18

Souhlasím

Nepřihlášený uživatel

#447 Vydělávejte 2% denně

2012-04-21 15:28

Vydělávejte 2% denně ze své investice...vice info na http://just-been-paid-czech.webnode.cz
Spolecnost investuje do forexu a poskytujete ji svym vkladem kapital. Neni nutne investovat sve penize...lze investovat provize, ktere dostanete za to, ze privedete nove investory. Ale vubec neni nutne nekoho shanet. To je jen varianta pro nekoho, kdo by se bal investovat sve penize. Navic spolecnost poskytuje 10USD na vyzkouseni.
Ivancice hospital oleeee

#448 Brno a okolni nemocnice

2012-04-24 11:14

3.4. se nam narodil syn v porodnici na Obilnim trhu v Brne. Manzelka byla operovana cisarskym rezem, uz po 2 dnech po operaci byla poslana domu pro nedostatek mista v brnenskych porodnicich. Diky tomuto kroku mela nemale zdravotni problemy. Panu ministrovi a vsem ostatnim urednikum, kteri toto dementni rozhodnuti zavedli a stoji si za nim, by bylo potreba ve vsi pocesnosti nakopat ehm. Navic ve spadove oblasti Ivancicka bydlim, takze vim, jaka situace, zde je. Neumim si predstavit, ze by k tomuto kroku doslo.

Nepřihlášený uživatel

#449

2012-04-25 21:22

Prosím o zachování Ivančické porodnice.

Nepřihlášený uživatel

#450 Vydělávejte 2% denně

2012-04-30 15:29

Vydělávejte 2% denně ze své investice...vice info na http://zkracene.cz/oChc
Spolecnost investuje do forexu a poskytujete ji svym vkladem kapital. Pokud nechcete investovat sve penize, lze investovat provize, ktere dostanete za to, ze privedete nove investory.(nedoporucuju, je to zdlouhave) Jinak neni nutne nekoho shanet. Vydelava se i tak. Je to jen takovy bonus. Navic spolecnost poskytuje 10USD na vyzkouseni.