Petice za zrušení Vánočního koncertu kapely Adorare 18.12.2016

Ad maiorem Dei gloriam

#376 Re: Re: Re: Re: Adventní čas nastává

2016-11-29 18:39

#374: - Re: Re: Re: Adventní čas nastává 

 Nikoliv, to ty jsi posedlý ďáblem, který tě nutí rouhat se a vysmívat se všemu křesťanskému. Důvod je jediný, je to strach, strach z boží autority, které by ses mohl ze svých hříchů zpovídat. Proto stále kopeš kolem sebe , ale máš to marné. Soud tě dostihne tak jako tak na konci tvých dní. Ještě máš čas učinit pokání, ale na to je ďábel v toběi příliš hrdý, než aby poklekl před Kristem.


Nepřihlášený uživatel

#377 Re: Re: Re: Re: Re: Adventní čas nastává

2016-11-29 18:55

#376: Ad maiorem Dei gloriam - Re: Re: Re: Re: Adventní čas nastává 

 Tenhle dialog nemá smysl..jsi zcela mimo realitu běžného života.


Nepřihlášený uživatel

#378 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Adventní čas nastává

2016-11-30 15:20

#377: - Re: Re: Re: Re: Re: Adventní čas nastává 

Né, to ty jsi zcela mimo realitu života. On má pravdu, křesťanství povznáší ducha. Bohužel také vyžaduje po lidech, aby byli pokorní, káli se a žili v Kristu s plnou odpovědností, kterou to vyžaduje. Bohužel tohle vám pohanským čecháčkům odkojeným bolševickým ateismem a pivnicovým nacionalismem naprosto nevoní. Ad maiorem Dei gloriam vás krásně odhalil, podobně jako vás ukázkově odhaluje Tomáš Halík, moudrý a vzdělaný člověk, který vám zaprděným ateistickým čecháčkům nastavuje zrcadlo svými projevy. A já s ním naprosto souhlasím, měli byste se kát! 


Nepřihlášený uživatel

#379 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Adventní čas nastává

2016-11-30 15:46

#378: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Adventní čas nastává 

 Naprosto jste mě teda odhalili....já nejsem žádný čecháček,bydlím kousek od Klobouk..dokonce nejsem ani satanista..jen mě naštvala tady ta událost...a kát by se měli hlavně ti zaslepení křestani,co za tím stojí.Už nejme ve středověku,aby farář rozhodoval,co je dobré a co zlé.Tímto končím debatu,nemá smysl,žijete v bludu a ve lžích,ale je to vaše volba,já vám to neberu.

Vášnivý Katolarper

#380 Re: Re: Poučte se kacíři

2016-12-01 10:42

#373: Tomáš, 13 let - Re: Poučte se kacíři 

 ne tak docela, ježek je sice bůh ale taky je člověk. říká se tomu tuším Katolická trojčlenka čili 1+1+1=1 .....jinak souhlasim, autoři jsou úžasní v tom, že postupně zpracovávají herní problematiku a lore. Každopádně doporučuji stránky řáně prostudovat. pokud vím autoři stále dodávají nové články a snží se pokrýt co největší část celého herního světa.

 

Ať všem hledačům pravdy žehná nemohoucí Fotr i synátor Ježek i puch slitý


Nepřihlášený uživatel

#381 Re:

2016-12-01 18:22

vrt

#382

2016-12-01 18:24

svoboda slova je kde?

Jebíš

#383 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Adventní čas nastává

2016-12-01 20:26

#377: - Re: Re: Re: Re: Re: Adventní čas nastává 

 Někteří křesťané by se měli jít léčit....četl jsem tu Vaši prosbu o modlitbu.....jste opravdu mimo realitu když si myslíte že se tam měly dělat rituály....to měl být normální koncert....kulturní akce, ale to pár tupých mozečků si šlo stěžovat na úřad....že vám hanba není....myslím že bůh též poslouchá Root a Törr a chtěl se na ně jít podívat....možná proto ty události a vlna odporu... vzpamatuje se lidi

Michal

#384 Re:

2016-12-02 06:22

#371: -  

 V pekle ať shoří tvoje gramatika, omezenče...


Nepřihlášený uživatel

#385 Re: Re:

2016-12-02 09:11

#384: Michal - Re:  

 Víc argumentů nemáš? Nic už tě nenapadá? To je vše? Pěkně ubohé...

Matěj

#386 Re: Re: Re:

2016-12-02 14:37

#367: Realista - Re: Re:  

 Díky Bohu za tvé zdravé názory. Jsem rád, že to vidíš podobně jako já, a že tedy nejsem jediným katolickým nesluníčkářem, jak jsem si doposud myslel. Mí spolubratři katolící z okolí jsou totiž sluníčkáři par excellence všichni prakticky do jednoho a nechtějí si nechat vymluvit, že v případě islamizace naší země by se s nimi muslimáci nemazali. Oni totiž naivně věří Halíkovi, Váchovi a lidoveckým politikům, kteří si to sluníčkářství snad vetknuli jako stranický úkol. Až mě z toho mrazilo, rozhodně jsem proto rád, že aspoň ty sis jako jeden z mála katolíků zachoval zdravý rozum, Bůh ti žehnej! 


Nepřihlášený uživatel

#387 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Adventní čas nastává

2016-12-02 14:46

#383: Jebíš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Adventní čas nastává 

 Musím souhlasit.Dostal jsem se k mailu od O.Pavla Šupola a to je taková hromada nesmyslů a stupidit,až to možné není.Takovými bludy jen udržují to tupé nemyslící stádo křesťanských oveček ve strachu a nevědomosti.A jeho prohlášení "jsme ve válce"...ano jsme,ale uvědomte si,kdo ji začal.Několik fanatických rádoby křesťanů v čele s Šupolem,Ponížilem a spol.Teď jen sklízí,co zaseli.A dobře vám tak.

Petr

#388 Re: Re: Re:

2016-12-02 17:13

#284: Roman - Re: Re:  

 Konkrétně které texty?? Smím-li se ptát... 

 


Nepřihlášený uživatel

#389 Re: Re: Adventní čas nastává

2016-12-02 17:20

#362: - Re: Adventní čas nastává 

 Tady si snad někteří nemocní degeni myslí, že Ježíš byl punkáč, kterej chodil každej pátek kalit, poslouchal metal a usínal ve svých zvratkách? Kdyby dnes Ježíš byl, našel by zbylých pár věrných křesťanů a zbytek naší zdegenerované společnosti by nechal Otcem sežehnout v plamenech jako Sodomu a Gomoru.

Michal

#390 Re: Re: Re:

2016-12-02 19:34

#385: - Re: Re:  

 Argumentů? Obecně k petici, příspěvku nebo k reakci člověka, který tu vystupuje jako Nepřihlášený uživatel? 


Nepřihlášený uživatel

#391 Re:

2016-12-02 22:06

#6: -  

 Pokud vím tak první náboženství bylo Pohanství a to všude. My svých Bohů poznali dost a jak máme tedy vědět, že je tenhle zrovna ten pravý? Na to, že jste křesťan\ka dosti klejete. To,že někdo neposlouchá zrova co se vám líbí neznamená,že se musí rušit metalové koncerty a když už se rušil kvuli tomu,že je to údajně "stanastická" hudba není tak dlouho co se tak považovala i hudba co zpíval Elvis. A o tom, že je to dosti komunistické ani nemluvím. Když se nám zakázal koncert tak proč by se neměl zakázat i vám. Odin s Vámi

PS: Naučte se gramatiku.

Realista

#392 Re: Re: Re: Re:

2016-12-03 20:43

#386: Matěj - Re: Re: Re:  

 No já jsem zde vítal křesťanské uprchlíky a velmi mě zklamalo, jak se zachovali, protože tím zavřeli dveře dalším takovým křesťanským uprchlíkům, tentokráte skutečně na životě ohroženým. Místo toho sem budeme brát 6 000 uprchlíků muslimských. To není tak vysoké číslo, aby se nedalo zvládnout, momentálně tu máme muslimů desítky tisíc, i když ti odešli z jejich zemí ještě v době kdy nebyly tak radikalizované, ale je to jen první krok. Pakliže se podaří prosadit systém trvalého přerozdělování uprchlíků, tak to bude několik tisíc každý rok, protože proud uprchlíků se vůbec neutlumil, jen se o něm přestalo mluvit, aby se lidi tak nebouřili, ale k Italským břehům jich připlouvají tisíce denně. V zemích západní Evropy to začínalo taky nevinně a za léta mlčení, přehlížení, odvracení zraku a bagatelizace nepřekonatelných kulturních rozdílů to přerostlo do současného stavu, kde už jsou tisíce sympatizantů s Islámským státem, ulice většiny předměstí jsou ovládány arabskými a černošskými gangy, mešity v područí radikálních wahhabistických imámů, ve Francii každou chvíli teroristický útok.

Já jsem tolerantní člověk a rád pomohu, ale ne člověku, který si mé pomoci neváží. On Halík to se svojí křesťanskou láskou myslí dobře, že cítí s druhými soucit, ho jen šlechtí, ale už si jaksi neuvědomuje, muslimové naše křesťanské hodnoty nesdílí, islám je úplně jiná kultura a naše ústupky berou jen jako naši slabost, které hodlají řádně zneužít. Křesťanství už si tím prošlo, staletí válek, křížových výprav, mučení a pálení kacířů a domnělých čarodějnic a zneužívání Božího slova na ty nejhorší ohavnosti jsme překonali a dostali se na vyšší kulturní úroveň. Jak vidno, islám v téhle vývojové pubertě stále zůstává a nevypadá to, že by v posledních letech dospěl, rozhodně ne dříve, než stihne ovládnout s tímhle tempem celou Evropu. Cožpak ti, kteří tvrdí, že muslimové jsou naši bratři (ne, nesouhlasím, že náš Bůh je ten samý jako ten jejich a už vůbec nesouhlasím se stavěním vraha a zvrhlíka Mohameda na úroveň vykupitele Jěžíše Krista), nevidí, jak jsou křesťané v muslimských zemích pronásledováni, persekuováni, jak v mnohých zemích kdysi početné křesťanské menšiny poklesly soustavným utlačovaáním a zabíjením téměř na nulu? A místo, aby se jich církevní elity zastaly, zastaly svých skutečných bratrů a sester, tedy těch zbytků, které odolávají tlaku až do dnešních dní (na Blízkém východě jsou poslední tisíce lidí hovořících Ježíšovou aramejštinou, je to poslední relikt z biblické doby, protože většinu starých chrámů Páně muslimové buď zlikvidovali nebo předělali na mešity), raději odvrací oči před plíživou genocidou a nutí nás otevírat svá srdce našim nepřátelům a vydávají nás jim na pospas. To je zrůdnost.


Nepřihlášený uživatel

#393 Re: Re: Re: Re:

2016-12-03 21:02

#390: Michal - Re: Re: Re:  

 Co ty se do toho sereš? Radši si běž spočítat svíčky v kostele debile

AVE SATAN

#394

2016-12-04 10:49

Bůh zničil Sodomu a Gomoru proto, že zde byli homosexuálové a že tam píchali ve třech.

 

Ale zastavit Hitlera, Stalina nebo dinastii Kimů? Né to nemůže, protože bůh je jen láska.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#395 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-12-07 07:12

#344: Ad maiorem Dei gloriam - Re: Re: Re: Re:  

 Souhlasím s vámi. Společnost, která masově zabíjí nevinné jen proto, že jsou nechtěni, zatímco nejtěžším zločincům a masovým vrahům odepírá trest smrti, neboť je to prý nehumánní, je zoufale nemocná a takovou nečeká nic než zhouba.


Nepřihlášený uživatel

#396 Metalisté, satanisté ...

2016-12-07 07:17

Kdysi jeden z vás, ale přešel ma správnou stezku. Přeji vám všem stejný přechod na cestu Boží  Příběh Honzy

Michal

#397 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-12-09 09:42

#393: - Re: Re: Re: Re:  

 Jsi mimo, stejně jako tvé příspěvky. :-D


Nepřihlášený uživatel

#398 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-12-11 09:04

#397: Michal - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ne, to ty jsi posedlý duchem svatým.

Mikulas:-)

#399 Re: Re:

2016-12-17 14:16

#19: RozumnadSilou - Re:  

 Chytry jak ucho od hrnca...2000 podpisu,ani ne den pred koncertem...Jakesi tichucko devilove.bezte si delat tu Vasu opicarnu tam kde ju nekdo chce,a ne tam kde nejste vitani:-*.


Nepřihlášený uživatel

#400 Re: Re: Re:

2016-12-18 12:04

#399: Mikulas:-) - Re: Re:  

 Normální lidi jsou tolerantní,nejsou jako ty vymyté mozky křesťanske....tímto jste jen ukázali,jací jste.Takovými bludy,co v reportáži předvedl Ponížil plusové body u veřejnosti nezískáte.Jen podřezáváte větev sami pod sebou.Jen tak dále,vážené křesťanstvo.....