Petice za zrušení Vánočního koncertu kapely Adorare 18.12.2016

Duševní prvni pomoc :-)

#401 Re: Re: Re: Re:

2016-12-18 15:26

#400: - Re: Re: Re:  

 Přesně řečeno,jen dělají ostudu :-) 

Eagle

#402

2016-12-21 10:45

Tak co vi nenavistni debilni hateri ulevili jste si tou vasi petici co? Ja jsem na rozdil od vas na koncertu Adorare byl a muzu vam rict pekna vec to byla uplne krutohustoprisne sqela !!!!! A bylo to tak super prave protoze tam nebyl nikdo z vas debilnich hateru satanistu kteri jste na ceste do pekla !!!!!


Nepřihlášený uživatel

#403 Re:

2016-12-21 15:41

#402: Eagle -  

 Nenávistní?Milý pane "orle",celou tuhle kampaň rozpoutali přece křesťané...netolerantní,zaslepení a ubozí...přečti si,co jsi napsal,jak se chováš,co se děje v tvé mysli...tak se chovají křesťani?Zřejmě ano,sám si toho příkladem....ta nenávist a zlo je v tobě.

Bára

#404 gratulace

2016-12-21 22:52

Gratuluji Adorare k úžasnému koncertu!! Neskutečný hudební zážitek :-) Nutno ale dodat, že vám tato petice udělala skvělou reklamu ;)


Nepřihlášený uživatel

#405 Re: gratulace

2016-12-22 09:21

#404: Bára - gratulace 

 Myslím,že kauza Klobouky udelala spíš reklamu skupinám Root a Torr...město si jen trhlo ostudu a místní křesťanští fanatici se předvedli v celé své ubohosti....


Nepřihlášený uživatel

#406 laura

2016-12-23 12:22

#405: - Re: gratulace 

 ....to si opravdu nemyslím =D ....nakonec dobro zvítězilo nad zlem ;) Adorare jakožto křesťanská kapela koncert odehrála a Root (satanistická kapela) a podobní ne ;) a žádná petice k tomu nepomohla (aby eště jo, když je tato petice neoficiální ;) ) .....také kapely tam nemají co dělat...a vy metalisti se můžete jen vztekat =D =D =D =D =D a hlavně ať atesité.cz nezapomenou založit zas nějakou petici.... peace Honza Werner ;) :D

Ondra -Zlín

#407 Re: laura

2016-12-23 12:38

#406: - laura 

 Co se týče Wernera, tak toho bych vůbec neřešil. To je jen známý internetový trol a zakladel ateisté české republiky. Problém je, že je absolutně netoleratní a jen jeho názory jsou správné a pravdivé. Další věc je ta, že rád ponižuje studenty na Vš, kde dělá doktoranda. Ale kdo se povyšuje bdue jednou ponížen. ;) ....takže opravdu ho neřešit. Na zlé a arogantní lidi jako je on je  nejlepší ignorace :-)


Nepřihlášený uživatel

#408 Re: laura

2016-12-23 14:33

#406: - laura 

 Dobro zvítězilo nad zlem?A vy si myslíte,že Křesťanstvi rovná se dobro?Možná ta původní idea taková byla,ale postupem času se z toho stala zrůdná organizace k zotročování lidí,hrabání majetku a vymývání mozků,jenže to vy si ve svojí zaslepenosti a tuposti nikdy nepřiznáte.A tím,že město zakázalo Root a povolilo Adorare jen ukázalo svoje diskriminační chování,které je nezákonné.Ale jak ukázala reportáž,"satanisté"jsou nad věcí,berou to s humorem,zato to,co předvedl Ponížil,to je na Bohnice...opravdu úžasná reklama na tu vaši víru....Takže bych řekl,že je to Pyrrhovo vítězství...

laura

#409 Re: Re: laura

2016-12-23 15:23

#408: - Re: laura 

 =D stačí se podívat do textů skupin Adorare a Root =D =D =D pokud jsi aspoň trochu inteligetní, tak pochopíš ;) na jedné straně texty, které vybízejí k dobru, k lásce k bližnímu...na druhé straně je sobectví,nenávist,egocentrismus a zloba....výběr je na tobě ;) tobě jsou asi bližší texty Rootu..což znamená, že nemůžeš být dobrý člověk a hodně to vypovídá o tvé povaze ;) a hlavně o tvém IQ ;)

Veronika Ritterová

#410 :-)

2016-12-23 15:43

No. :-) Všeho s mírou ;-) Ale na druhou stranu mi přijde nesmírně arogantní, když si do města kde je 80% věřících přijede satanistická kapela a ještě před Vánocema. Prostě namyšlení čecháčci, kteří si mysleli, že je město přijme s otevřenou náručí. Tak to se trochu přepočítali. Valter je totálně vypatlaný člověk, který jede dlouhodobě na drogách. Jenže právě tenhle feťák strhává se sebou mladé lidi, kteří nevím s čím si zahrávají....


Nepřihlášený uživatel

#411 Re: Re: Re: laura

2016-12-23 16:36

#409: laura - Re: Re: laura 

 Takže pokud poslouchám jinou hudbu,než se líbí tobě,znamená to,že jsem méně inteligentní a špatný člověk...prostě jen to,co posloucháš,uznáváš,v co věříš ty,je správné?Všechno ostatní je špatné?To je princip křesťanství?Tak to Ježíš chtěl?Ty se vlastně nade mě povyšuješ,urážíš mě,aniž o mě cokoliv víš...tohle všechno jen ukazuje,jací vy "křesťané" jste.Jen tak dále,Předveďte svou ubohost :-)


Nepřihlášený uživatel

#412 Re: :-)

2016-12-23 16:46

#410: Veronika Ritterová - :-) 

 Valter je z Brna...to mám dojem neleží v Čechách,nejede v drogách,oni tohle turné neplánovali,to je věc jiných lidí a v Kloboukách je 23% věřících..to řekl sám Ponížil...

Petr

#413 Re: Re: :-)

2016-12-23 18:14

#412: - Re: :-) 

 Děláš, jako kdyby Root poslouchal slušný člověk. Vždyť to je totální odpad české hudby a poslouchá je jen spodina společnosti ;)

Gimpi

#414 Re: Re: Re: Re: laura

2016-12-23 19:43

#411: - Re: Re: Re: laura 

 Jo ten tvůj metal je odpad navádí lidi k násilí, oproti Adorare co nabádá lidi aby konali lásku! Láska je totiž křesťanství ztělesněné v Kristu. A vy ateisti co posloucháte satanistický metal jste jenom špína. Je to vidět čemu se věnujete jak se vijadřujete. Je to vina ateismu, že byl v Německu Hitler a v Česku komouši a teď se ten váš bídný ateismus rozmáhá už zas. Protože se lidi nepoučily. To je vidět podle toho jak lidi volí populistické nácky jako Okamura, Robejšek, Zeman a podobní co lezou do zadku bolševikovi Putinovi a vylívají si zlost na uprchlících co  u nás ani nejsou a proto nikomu neublížili! Nenávist = je ovoce vás ateistů a v Bibli se píše: po ovoci poznáte je. Takže vám ateistům doporučuju: sklidněte hormon a obraťte se ke Kristu, abyste místo v nenávisti žili v lásce místo v nenávisti! Budu se za vás modlit aleluja!


Nepřihlášený uživatel

#415 Re: Re: Re: :-)

2016-12-23 19:53

#413: Petr - Re: Re: :-) 

 Znám spoustu normálních a slušných lidí,kteří poslouchají muziku podobného ražení a myslím,že nepatří ke spodině společnosti.A že je to odpad?Naopak,ve svém žánru legenda.Ale to je otázka názoru.Mě se taky nelíbí Adorare a jim podobní.Ale zakazuju to někomu,urážím je?Nebo lidi,co to poslouchají?Ne,já jsem tolerantní a respektuju,že se někomu líbí něco jiného,než mě,tahle nesnášenlivost a ubohost je ,zdá se výsadou křesťanů.


Nepřihlášený uživatel

#416 Re: Re: Re: Re: Re: laura

2016-12-23 19:59

#414: Gimpi - Re: Re: Re: Re: laura 

 Pan Gimpi má zřejmě nižší IQ,dle pravopisných chyb.Budu se za něj taky modlit,aby dostal rozum.

Terka

#417 :)

2016-12-24 00:20

Ateismus je zlo. Nejvíc zla v historii je od ateistů ;)

Jeník, 9 let

#418

2016-12-24 00:34

k textům ROOT vs adorare

adorare - láska, radost, mír

ROOT - nenávist, zloba, zlo

problém je, že svět nikdy nebude fungovat podle arorare, prostě to tak někdo (nebo něco či nic) zařídil

podle ROOTu to je do jisté míry "přírodní" a "živočišné"  už to tak prostě je a musíme se s tím vyrovnat

dále

veselá hudba- člověka rozveselí a bude žít radostí té hudby - bude k ní utíkat

neveselá hudba- přiměje člověka si vážit toho co má s uvědomit si že může být i hůř - bude motivovat


Nepřihlášený uživatel

#419 ADORARE 4EVER

2016-12-24 10:08

SATANISTIČTÍ ŠMEJDI SKAZIT NÁM VÁNOCE SE VÁM NEPOVEDLO ADORARE ZAHRÁLI A BYL TO DOBREJ KONCERT. STRČTE SI SATANIZMUS DO PRDELE MY SLUŠNÍ PUDEM I ZA ROK NA ADORARE PROTOŽE BUDE ZAS WOW :-)))))

BYLNIČÁK JOŽIN


Nepřihlášený uživatel

#420 Re: :)

2016-12-24 10:13

#417: Terka - :) 

 Dovolil bych si oponovat.Nejvíc zla v historii lidstva přinesla víra.Jakákoliv,tu křesťanskou nevyjímaje.Kolik válek,procesů,násilného obracení na víru se vedlo ve jménu Boha?Myslím,že každý normální a slušný člověk ví,co je dobré a co špatné a nepotřebuje k tomu žádného Boha.Je to projev slabosti a selhání tvrdit "Bůh to tak chtěl,naváděl mě k tomu Ďábel".To jsou jen výmluvy....vy se z toho vyzpovídáte a vesele se jede dál?Ne nadarmo se říká,že ti největší kostelníci jsou ty největší svině,znám to z vlastní zkušenosti.Tak se k nim neřadte,chovejte se s rozumem a milujte bližního svého,ikdyž třeba poslouchá jinou hudbu než vy.Vždyť tak to Ježíš chtěl,ne? :-)


Nepřihlášený uživatel

#421 Re: ADORARE 4EVER

2016-12-24 10:16

#419: - ADORARE 4EVER 

 Opravdu reklama na křesťanství...myslím,že nemá cenu ani komentovat :-D

Dave

#422

2016-12-25 14:03

satanisti žerou listí muheeeeee :-)


Nepřihlášený uživatel

#423 Adorare do kostelů a koncertních sálů, Halík na hrad

2016-12-25 18:10

Autoři hen té petice budů asi šálení hateři. Ale nás valašské křesťany nezlomí. Spolu s Adorare budem žít pro Krista i v příštím roce a církev svatá bude silnější a silnější. A v příštím roce si zvolíme aj křesťanského prezidenta, stane sa jím Tomáš Halík.   


Nepřihlášený uživatel

#424 Re: Adorare do kostelů a koncertních sálů, Halík na hrad

2016-12-25 18:40

#423: - Adorare do kostelů a koncertních sálů, Halík na hrad 

 Ta vaše církev svatá dlouhodobě oslabuje..viz. rozpory a skandály v samotném Vatikánu.Jenomže vy to nevidíte nebo nechcete vidět..a valašsku jste udělali jen ostudu.Celá republika z nás má srandu,díky vám.


Nepřihlášený uživatel

#425 Re: Re: Adorare do kostelů a koncertních sálů, Halík na hrad

2016-12-25 19:01

#424: - Re: Adorare do kostelů a koncertních sálů, Halík na hrad 

 Běš do pekla Satane brrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!