Petice za zrušení Vánočního koncertu kapely Adorare 18.12.2016

Realista

/ #392 Re: Re: Re: Re:

2016-12-03 20:43

#386: Matěj - Re: Re: Re:  

 No já jsem zde vítal křesťanské uprchlíky a velmi mě zklamalo, jak se zachovali, protože tím zavřeli dveře dalším takovým křesťanským uprchlíkům, tentokráte skutečně na životě ohroženým. Místo toho sem budeme brát 6 000 uprchlíků muslimských. To není tak vysoké číslo, aby se nedalo zvládnout, momentálně tu máme muslimů desítky tisíc, i když ti odešli z jejich zemí ještě v době kdy nebyly tak radikalizované, ale je to jen první krok. Pakliže se podaří prosadit systém trvalého přerozdělování uprchlíků, tak to bude několik tisíc každý rok, protože proud uprchlíků se vůbec neutlumil, jen se o něm přestalo mluvit, aby se lidi tak nebouřili, ale k Italským břehům jich připlouvají tisíce denně. V zemích západní Evropy to začínalo taky nevinně a za léta mlčení, přehlížení, odvracení zraku a bagatelizace nepřekonatelných kulturních rozdílů to přerostlo do současného stavu, kde už jsou tisíce sympatizantů s Islámským státem, ulice většiny předměstí jsou ovládány arabskými a černošskými gangy, mešity v područí radikálních wahhabistických imámů, ve Francii každou chvíli teroristický útok.

Já jsem tolerantní člověk a rád pomohu, ale ne člověku, který si mé pomoci neváží. On Halík to se svojí křesťanskou láskou myslí dobře, že cítí s druhými soucit, ho jen šlechtí, ale už si jaksi neuvědomuje, muslimové naše křesťanské hodnoty nesdílí, islám je úplně jiná kultura a naše ústupky berou jen jako naši slabost, které hodlají řádně zneužít. Křesťanství už si tím prošlo, staletí válek, křížových výprav, mučení a pálení kacířů a domnělých čarodějnic a zneužívání Božího slova na ty nejhorší ohavnosti jsme překonali a dostali se na vyšší kulturní úroveň. Jak vidno, islám v téhle vývojové pubertě stále zůstává a nevypadá to, že by v posledních letech dospěl, rozhodně ne dříve, než stihne ovládnout s tímhle tempem celou Evropu. Cožpak ti, kteří tvrdí, že muslimové jsou naši bratři (ne, nesouhlasím, že náš Bůh je ten samý jako ten jejich a už vůbec nesouhlasím se stavěním vraha a zvrhlíka Mohameda na úroveň vykupitele Jěžíše Krista), nevidí, jak jsou křesťané v muslimských zemích pronásledováni, persekuováni, jak v mnohých zemích kdysi početné křesťanské menšiny poklesly soustavným utlačovaáním a zabíjením téměř na nulu? A místo, aby se jich církevní elity zastaly, zastaly svých skutečných bratrů a sester, tedy těch zbytků, které odolávají tlaku až do dnešních dní (na Blízkém východě jsou poslední tisíce lidí hovořících Ježíšovou aramejštinou, je to poslední relikt z biblické doby, protože většinu starých chrámů Páně muslimové buď zlikvidovali nebo předělali na mešity), raději odvrací oči před plíživou genocidou a nutí nás otevírat svá srdce našim nepřátelům a vydávají nás jim na pospas. To je zrůdnost.