Petice za čisté, příjemné procházky a bezpečné hraní na Hrázi


Nepřihlášený uživatel

#1

2016-09-14 18:58

Protože jsem matka a nechci aby se mé dítě muselo pohybovat v prostorech dětského hřiště s těmito lidmi, přijde mi dost sprosté a směšné, že naše MP nic nehodlá dělat...
Petra S.

#2 Re:

2016-09-15 16:47

#1: -  bydlela jsem v panelaku na ul. kosmonautů a viděla jde přímo na hraz. MP tam jezdi nekolkrat denně. Ale co mají dělat? Vykazou je a oni se tam zase vrátí. Dat jim pokutu? K čemu? Co si na nich vezmou? Zakazit jim vstup? To by museli mít, podle me, nějaký soudní prikaz. Je to zacarovany kruh. Taky mam deti a do Zabreha a na hřiště u rybníka jezdime celkem často a byla bych rada, kdyby se tam tito "nelide" nezdrzovali. Petici jsem podepsala, ale mam obavu, ze to k ničemu nebude

KH

#3 Re: souhlasim

2016-09-16 07:39

#1: -  

 Mělo by se s tím už něco dělat. Co z těch dětí pak může vyrůst. Když vidí zdárný příklad na lavičce ze se dá žít i bez práce!!!!  Mám to tam moc ráda ale čím dál víc se tam bojím chodit sama s kočárkem. Je jen otázka času až tam někomu loupne v kebuli.


Nepřihlášený uživatel

#4 Re: Re:

2016-09-16 09:50

#2: Petra S. - Re:  

 Dobrý den. Ja jsem na hrázi několikrát denně,procházky se psem,chodím tudy domů a vidím na ni,bydlím na Oborníku . A MP tudy projede tak jednou na kole a to sám a někdy navečer autem,někdy ji projedou,ale spíš se otočí u hřiště a jedou pryč. A když už je někdo zavolá,tak je buď obtěžuje přijet nebo si s nima jen popovídají. Tohle je k ničemu,kdyby je vykázali pokaždé,když tam obtěžují tak by si třeba odvykli. A furt je lepší dělat aspoň něco málo jako třeba petici nebo dopisem starostovi,než byt furt potichu a ty špíny se tady začnou roztahovat čím dal víc. Ale děkujeme za podpis a reakci. Petra.

Zábřeh

#5

2016-09-17 08:36

To je tak, když není trestné si za státní peníze denně kupovat alkohol, cigarety a drogy - stát je jediným sponzorem těchto lidí, je jediný kdo je živí a je jediný kdo jim toleruje jejich závislosti - nejenže toleruje, ale on z nich ty závisláky vytvořil.

Stát za miliardy peněz vytváří alkoholiky a za další peníze tento problém chce řešit ...

NJN

#6

2016-09-17 08:42

Ve městech se bydlí, pracuje a nakupuje - ti lidé nic z toho nedělají - proč tedy jsou ve městě? Tohle všechno se má vozit za město neb školák nepotřebuje hned po ránu vidět tuto zvěř ležet na zastávkách a pod ... Doma si člověk uklidí neb nechce mít a vidět neporádek, ale co má dělat když vyjde ven a vidí tyhle nechutnosti? Když vidím např. Karase s tou jeho troskou ženského pohlaví, tak i říkám jestli se to nebude chtít rozmnožit - kdo to bude živit, vychovávat? Holt na tu naši korektnost jednou dojedeme ...


Nepřihlášený uživatel

#7

2016-09-20 06:28

Snad to k něčemu bude....ikdyž pochybuji
xyvza

#8 autor?

2016-10-08 19:49

Jak ale trefně shrnul Terry Pratchett v proslulé sérii knih o Zeměploše: počet vykřičníků je přímo úměrný šílenství autora, přičemž doposud známé románové maximum je pět.