BPCZ - petice proti petici na omezení chovu

DMX

#26 Re: Re:

2016-07-17 06:31

#2: - Re:  

 Sama mám doma APBT a proč jsem si ho vybrala? Pro jeho úžasnou povahu a věřte mi,že povaha takovýchto psů se nedá srovnat s povahou některých lidí. Je mi Vás líto pane Novák,protože nejen,že o těchto psech ze své vlastní zkušenosti nic nevíte,ale jestě urážíte jejich vzhled. Moc ráda bych věděla jak vypadáte Vy. Je smutné,že se oháníte články z médií. Nejsou to právě média,která těmto plemenům udělala špatné jméno jen proto,aby se zvýšila sledovanost jejich kanálu? Až sám takového psa budete vlastnit a sám si ho vychováte,pak se můžete ohánět čím chcete. Vy zřejmě patříte k těm lidem,co kopou kolem sebe vždy když se něčeho bojí místo toho abyste si sáhl do svědomí a zamyslel se sám nad sebou.


Nepřihlášený uživatel

#27

2016-07-17 08:16

Pes je tvz."bojovej" jen když ho majitel k tomu vychova nebo spis nevychova. Žádnej pes nemůže za to,ze jsou někteří majitele debilove a nezvladnou ho vychovat.
Standa

#28 Re:

2016-07-17 21:10

#14: Lenka -  

 Až na ten podstatný rozdíl, že se málokdy povede jezevčíkovi někoho usmrtit, zatímco u velkých (a just napíšu BOJOVÝCH)  plemen má napadení mnohem kritičtější, často fatální následky.

Standa

#29 Re: Re:

2016-07-17 21:13

#8: Ver - Re:  

 Když nadává někomu do kokotů někdo tak pošahaný, že nechá spát malé dítě se psem v posteli (nejde jen o bezpečnostní, ale především i hygienické riziko), tak to je vskutku úsměvné. Vážně jste mě pobavila. U příspěvků vašeho typu zjišťuji, jak neomezená může býti lidská blbost :-) :-)

Standa

#30 Re: Re:

2016-07-17 21:16

#6: - Re:  

 Omezený člověk je dle mě spíše ten, který si pořídí smradlavého uslintaného uštěkaného čokla místo dítěte (asi si dobře uvědomuje, že nemá na to, aby dokázal vychovat dítě, ale na čokla si troufne, neb to zvládne každý debil, nebo proto, že si uvědomuje, že své defektní geny by neměl dále množit), než člověk, který má v tomhle čoklákově, kde je čokl všude, kam se člověk hne, zdravý strach o zdraví dětí.

Standa

#31

2016-07-17 21:22

Podporuji petici pana Nováka. Pod tuhle petici se podepisují akorát tak zakomplexovaní vrahové dětí, kteří si pořízením bojových plemen čoklů zdají jako velcí drsňáci, kteří nabydou na důležitosti. Zatímco pan Novák činí bezpochyby záslužnou činnost, neb myslí na zdraví dětí, která jsou chvíli co chvíli atakována nezvladatelnými psy blbečků, kteří s nimi ohrožují své okolí, zdejší egoističtí čoklofilní pošahanci, jenž si nevidí na špičku nosu, jen ukazují svoji tupost.

Standa

#32 Re: Re: Re:

2016-07-17 21:26

#13: - Re: Re:  

 Na psychotesty by měli jít lidi, kteří si pořídí takto nebezpečné zvíře. Měli by pochopit, že takový pes je zbraň a ta nepatří do rukou nepovolaných osob. Tak jako se dělá zbroják na legální držení zbraně, tak by se měl dělat čoklák na legální držení bojových plemen psů.

Standa

#33 Re: Pane Novak

2016-07-17 21:29

#10: Jirka Bullterrier - Pane Novak 

 To není žádná věda, když dáte odkaz na tuhle petici na nějaké čoklí fórum, kde se pohybuje řekněme tisíc čoklofilních pomatenců denně, že se nasbírá mnohem více podpisů, než pan Novák, jelikož žádná stránka, kde by se ve velkém shlukovali odpůrci bojových plemen čoklů, kam by se eventuelně mohl dát odkaz na jeho petici, není.

Standa

#34

2016-07-17 22:06

Souhlasím se peticí pana Nováka v plném znění, nelze jí nic vytknout. Byla napsána věcně, rozumně, bez jakýchkoliv negativních emocí, zatímco zdejší petice je jen trapnou ukázkou primitivismu lidí pořizujících si bojová plemena a zdejší diskuse plná bezdůvodných výpadů, ataků, nadávek, urážek, zesměšňování a výlevů vzteku psychicky labilních jedinců vůči osobě pana Nováka, by mohla být cenným studijním materiálem pro studenty psychiatrie. Nejvíce mě dostalo, když si zde na něj otvírají hubu lidé, kteří se vyjadřují jako primitivní burani, jedinou formou diskuse je pro ně nadávání a urážky a nedokáží napsat jedinou smysluplnou větu bez chyb. Zřejmě si ti, co zde nejvíce řvou, uvědomují, že kdyby došlo k případným psychotestům při pořizování bojových plemen, tak oni by jimi nikdy neprošli. S přesně takovými individui mám spoustu špatných zkušeností, že bych o tom mohl pomalu napsat knihu. Stačí je napomenout, že po svém chlupáči nesklidili hovno, nebo že nemají co dělat bez náhubku na dětském hřišti, a hned na mě řvou, co je mně do toho, ať si hledím svého. Vrchol nechutnosti a zrůdnosti byl, když si nedaleko odsud na dětském hřišti hrálo dítě, kolem kterého pobíhal čokl bez náhubku, otec jej odsunul do bezpečné vzdálenosti, aby nemohl ublížit jeho dítěti a jeho majitelka za chvíli doběhla i s jejím psychicky labilním přítelem, který chudáka otce zmlátil. Zřejmě tenhle vzorek "lidí" zde nejvíce napadá pana Nováka. Povinnost nosit náhubky na volných prostranstvích bych neřešil formou vyhlášek konkrétních obcí, nýbrž uzákonil celorepublikově, pro pořízení psů bojových plemen bych nařídil přísné testy, neboť současný stav, kdy si taková plemena může pořídit kdejaký debil, je vskutku alarmující. Ani kdybych se sebevíce snažil, tak nespočítám, kolik čoklů už se na mě za život sápalo, párkrát mě i poškrabali nebo mi rozervali tričko, k tomu když čokli běhají volně po pláži, takže člověk vyleze z vody a má pošlapanou zabahněnou deku, vše pocákané od otřepávajících se čoklů, mnohdy se takový smradlavý čokl otřepe přímo přede mnou, takže jsem celý zacákaný a mám durch promočený časopis, co si právě čtu, což už je krajně nechutné (ne každý je zoofil, aby se nad smrdícím čoklem rozplýval). Dalším nešvarem pak jsou všudypřítomné exkrementy. Když prochází člověk parkem, je to jedno hovno na druhém, takže průchod parkem je někdy jako průchod minovým polem, to je fakt hnus. Prasata, co nepoklízí po svých mazlíčcích hovna, jsou fakt hovada. Člověk nemůže ani poslat hrát si na trávník malé děti, neboť je všude nasráno, to je vážně k zblití a to nemluvím, jak je všechno zechcané. Člověk udělá na baráku novou fasádu a když mu jí neposprejují sprejeři, je zechcaná od smradlavých čoklů. Kola u aut sou na tom obdobně, pak takové kolo měnit, taky libovka. Tihle bezohlední lidé jsou ve výsledku (hlučnost, hygiena, nebezpečnost) horší než cikáni. Kolik lidí v mém okolí to obtěžuje, ale nikdo se proti tomu neozve. A je to stále se zhoršující trend. Já nepejskař se cítím být tímhle krajně omezován a diskriminován. Bohužel Česko je národ tupých čoklařů. Kdejaký čoklofil má psa a pak to takhle vypadá. Snad žádný jiný národ není na čokly tak úchylný jako Češi.

Týna

#35 Re:

2016-07-19 19:49

#34: Standa -  

 Ježiš to je zase moudro.... Já zas nemám ráda děti a taky si nelehnu na záda a nekopu kolem sebe nohama když mi nějaký dítě kope v buse do sedačky, klidně si pořídím 3 psi než 1 dítě. Podle toho jak mluvíte by se museli zakázat všechna plemena ne jen ta rádoby bojová

SamKat

#36 Re: Re:

2016-07-19 21:57

#7: Stone - Re:  

 Omlouvám se,ale je zbytecne takovým lidem se snažit vysvětlovat to,ze tvz. bojový pes neexistuje... 

akire

#37 Re:

2016-07-20 10:58

#34: Standa -  

 vy se hodně nudíte,že????napsat tolik komentářů a jěště samé blbosti to je obdivuhodné  na takového primitiva,protože nikdo normální by tohle nezesmolil!!!!!BRAVO!!!

Jana N

#38 Re: Re: petice

2019-06-08 04:59

#23: Veronika - Re:  

Tak to jste na omylu, statistika říká jasně,a pan píše jasně vy tupci,tzv.bojova plemena.Utoci i z vodítkem,jsou nebezpeční,a lidí jako stě vy,je neumíte chovat,ani vychovávat,jak mi můžem rozpoznat majitelé těchto ras,že mají situací pod kontrolou??? akorát vaše malé ego je větším když si pořídíte bojová plemena.Budeme šířit dál tuhle pětici, má smysl,,, sama sem zažila útok pitbula.

Lola

#39 Re: Re: Re: petice

2021-04-06 10:56

#38: - Re: Re: petice

 Vy jste sama tupcem, já mám Anglického Bulteriera, všichni se ho bojí, ale jen kvůli fámám a dalším pitchovinám, které šíří lidé jako vy. Mám taky čtyřletou neteř, nikdy říkám NIKDY nebyl problém, aby si malá lehla vedle psa a nebo pes vedle ní. Je to její nejúžasnější parťák na celém světě, malá může cokoliv a on ji jen a jen brání,stačí jí polechtat aby zapištěla a pes je okamžitě v pozoru jestli se jí náhodou něco nestalo. V životě už bych si nepořídila žádné jiné plemeno, než plemeno typu bull a věřte mi nebo ne, ale startují na nás čivavy nebo yorkshere, ale plemena typu bull si chtějí hrát a očuchají se a pohoda, ale malé rukavice nic jiného nedělají než útočí, takže jestli nám někdo chce zakázat plemena typu bull, tak my jim zákážeme plemena typu rukavic.