BPCZ - petice proti petici na omezení chovu

Tomáš Novák
Chomoutov

#1

2016-07-15 19:49

Já jsem pro. Zatímco vaše petice je brána jako sranda. Moje petice je myšlena vážně a vy mi děláte reklamu, kterou potřebuji :)


Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2016-07-15 19:52

#1: Tomáš Novák -  

 Ale nikdo Vás vážně nebere, nikdo. ;)

Tomáš Novák
Chomoutov

#3

2016-07-15 19:57

Brzo bude, až se o to začne zajímat televize :)

Dominika

#4

2016-07-15 19:59

#3: Tomáš Novák -  

 jste všem akorát pro smích 

Jirka Bullterrier

#5 Re:

2016-07-15 20:04

#3: Tomáš Novák -  

 Osobně si myslím, že se jedná z Vaší strany o vtip. Česky neumí, schovává se za monitor (stále platí má žádost o telefonní kontakt), petice má neúplné informace, nevyznate se ve slovních označeních atd, atd, atd... pane Novák, Vy jste tedy šprýmař... :)


Nepřihlášený uživatel

#6 Re:

2016-07-15 20:08

#1: Tomáš Novák -  

 Ty musíš být hrozně omezený člověk 

Stone

#7 Re:

2016-07-15 20:17

#1: Tomáš Novák -  

 

Pane Novák dívějte, je jich plný internet co neudělat novou petici proti všem rasám :D

http://www.denik.cz/z_domova/vlcak-se-zakousl-triletemu-chlapci20090911.html

Rasa jako bojové plemeno neexistuje, už to lidi pochopte. Každé plemeno bylo po léta k něčemu šlechtěno, ale neznamená to, že pes sám od sebe napadne někoho bez důvodu. Za každého psa je zodpovědný majitel psa. 

Sám mám amerického stafordšírského teriéra 3 letého syna, pes ho chrání, chová se k němu úžasně. Víte pane Novák ono je to o výchově a ne o rase psa. 

PS: Než se začnete ochánět, že tehle pes byl použit kdysi k psím zápasům, tak si zkuste najít nejakou odbornou literatutu na tohle téma. Když už to někdo použivál, osobně to neuznávám, tak všichni šampióni kupodivu vlastnil člověk co měl malé děti a nikdy nebyl doma problém. Dokonce tam byla určitá pravidla, třeba před zápasem musel člověk vykoupat psa protivníka a pes nesměl útočit na člověka. Běžte zkusit vykoupat sousedovic vlčáka, nebo blboou čivavu :D uvidíme jak bude podle Vás tohle plemeno reagovat :D :D :D 

Ver

#8 Re:

2016-07-15 20:28

#1: Tomáš Novák -  

 Mám malé miminko - 4 měsíce a SBTC + buldočka. Spinkají spolu v posteli .... Mohla bych se rozvášnit a rozepsat na několik stran, ale nebudu se obtěžovat a zkratím to. Pane, vy jste fakt kokot!!!

Jeckyll

#9 #11

2016-07-15 20:31

Pak je tu třeba RTW či NO jsou třeba služební plemena a zároveň se řadí mezi ovčácké plemena, RTW třeba se dál řadí i k pracovním plemenům... V podstatě za chování psa může pouze majitel, tudíž to co jste vyprodukoval vaším myšlením je celkem scestný a špatně formulováný názor, což by se u člověka, který se zabývá touto problématikou nestal.

Jirka Bullterrier

#10 Pane Novak

2016-07-15 20:33

Je to úsměvné, ba i trapné... Vaše petice má za dva dny cca 30 podpisu... naše za jednu hodinu jednou tolik... smích :D


Nepřihlášený uživatel

#11

2016-07-15 20:45

Zřejmě jste dost zamindrakovany toto může napsat jen debil

 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-07-15 20:53



Nepřihlášený uživatel

#13 Re: Re:

2016-07-15 20:55

#12: - Re:  

 Mám pita a nikdy bych se ho nevzdala,lidi jako tento pán by měli jít jako první na psycho testy

Lenka

#14

2016-07-15 21:13

Nojo je velice těžké pro některé lidi pochopit ze i jezevčík v rukou deb*la je magor pes kterej de po všem  bohuzel to pro média není tak zajímavé te jezevčík civava ci jiný pes pokousal člověka asi pro to ze titulek "krvelacny jezevčík pokousal člověka " by nebyl tak zajímavý ze .... je smutné  ze se ukazuje prstem jen na psy typu Bull...

Honza M.

#15 Re:

2016-07-15 21:20

#3: Tomáš Novák -  

   Velmi jsem se u Vaší "petice" nasmál, jen co je pravda, chce-li člověk totiž něčeho dosáhnout, mělo by to mít nějakou úroveň, ale Vaše formulace jsou nesmyslné, neúplné, plné chyb - a to i do očí bijících gramatických! - a zjevně o psech, jejich chování a vůbec výchově víte naprosté nic, jinak byste podobné, s prominutím, pitominy vyprodukovat nemohl. Ale to je dnešní doba, schovávejme se za počítače a dělejme ze sebe na internetu hrdiny, přitom v reálu takoví jako Vy leda sklapnou podpatky a mlčí. Máte sám zkušenosti se psy "bojovými"? A víte vůbec, že takovéto označení oficiálně ani neexistuje-proto uvozovky-? Víte, jak si vedou bull typy psů a jim podobní ve statistikách, co se útoků na lidi týče? Nevíte? Tak si hleďte vlastních problémů a doporučuji si vždycky nejdřív něco načíst, pozjištovat a teprve pak se bezhlavě hrnout do takových stupidit ;) Aneb když se lidé pletou do toho, co je pro ně naprostá španělská vesnice... Bože, pane, je mi Vás líto, dejte vědět, jestli léčba jakýchsi Vašich komplexů s pomocí takovéto "petice" funguje... ;)

Gabriela

#16 Re:

2016-07-15 21:40

#1: Tomáš Novák -  

 Proč se tak schováváte? Na nic nereagujete,s nikým z nás nekomunikujete.Doporučuji bylinkový čaj na zklidnění,popřípadě změnu lékaře. 


Nepřihlášený uživatel

#17 Re:

2016-07-15 21:45

#1: Tomáš Novák -  

 Jsem pobavena vaší petici :D za 1. Bojova plemena neexistují za 2.jste tam zahrnul plemena co nemají s bull plemeny nic společného a za 3. Pokud zakázat bojová plemena,tak to aby se zakazalo rozmnožování   lidstva což nedokážete :D 

Souhlasím s vámi v 1 bodě a to aby si lidé dělali psychotesty....ale před pořízením jakéhokoli živého tvora!!! 

Osobně mám 2 letou AST a kolem hromadu děti od 0-15let a k tomu 4 další feny a rozhodne žádnej problém nenastal.. každý má doma to co si uděla ;)


Nepřihlášený uživatel

#18

2016-07-15 22:31

Pan Novák je jeliman!
K5

#19 Re:

2016-07-16 05:01

#1: Tomáš Novák -  

 Vážený pane Nováku, jsem ráda, že mám srafika k dětem nic lepšího neznám. Zajděte se někde poptat kolik podle Vás nebojivých plemen pokouše dítě a útočí na ostatní. O tomhle se nikde nepíše ani nemluví a těch případů je daleko víc než od bojových plemen. Zamyslete se nad tím co děláte a zjistěte si vše potřebné než začnete vyprávět lidem pohádky a mystifikovat. Pro mě jste naprostej zakomplexovanej člověk!!!

Tomáš Novák
Chomoutov

#20 Re: Re:

2016-07-16 06:18

#19: K5 - Re:  

 Jsem, to máte recht.  Mrkněte na moji petici :)

akire

#21 Re:

2016-07-16 06:50

#1: Tomáš Novák -  

 vážený pane Novák mám na Vás jednu prosbičku NEMNOŽTE  se idiotů má tato malá zemička i tak dost!!!!já osobně bych spíš zakázala množení určitých jedinců a každy kdo by chtěl potomka by musel na psychotesty a Vy patříte mezi ně ......


Nepřihlášený uživatel

#22

2016-07-16 10:27

Tuto petici jsem podepsala z toho důvodu, že dle mého názoru neexistuje "bojové plemeno", je to jenom termínus technikuc hlupáků. Horší než jimi uváděná plemena jsou takoví malí zákeřní prďolové typu jezevčík, čivava a další. Vlastním štěně rotvajlera a z vlastní dosavadní zkušenosti můžu říct, že hodnějšího psa by člověk těžko pohledal. Pravdou je, že hlídá jako ostříž, ale proto jsem si ho pořizovala, neboť naši snědí spoluobčané nám u baráku kradli - teď již ne.
Veronika

#23 Re:

2016-07-16 13:20

#1: Tomáš Novák -  

 Pane Novaku myslím že vy sám jste si udělal takovou reklamu že Vás nemůže brát vážně vůbec nikdo...Je mi Vás upřímně líto... Udělat ze sebe takového idiota před celým národem se povede málo komu...


Nepřihlášený uživatel

#24

2016-07-16 17:27

Podpísala som túto petíciu lebo to čo oni vymyslaju je nezmyselnosť . A najväčšia nezmyselnosť že napádajú deti ktoré sa nevedia brániť tie psy takto neuvažujú. Polícia ťa im s tým aj tak nepomôže lebo polícia j neschopná vyriešiť ľahké prípady a nie niečo takéto. Pritom agresívne psy su jorksir, civava. Chápem že ľudia sa ich boja lebo počujú o nicbsame zle veci ale to kôli médiám ktoré zvelicuju. Z jednej strany je to dobré lebo aby nie každý mohol vlastnot toto plemeno al z druhej strane je to nezmysel. Kontaktovala som sama autora petície tak som zvedavá ako zareaguje. A ďakujem za ľudí ktorý ešte maju silu a chcú zmeniť niečo okolo týchto plemien ktoré sú úžasné a záleží na majiteľovi . Ja sama vlastním také plemeno a som kynologicka a tieto psy sú úžasny oddaný členovia rodiny
Henny

#25 Debilní petice !!!

2016-07-16 20:00

Bože můj vy nejste normální.... Udělejte si petici na likvidaci debilů, kdo tohle vymýšlí ?....... Za to , že je někdo z Vás debil a rodiče ho málo řezali a dovolili se dál vyvíjet a psát takovéhle nesmysly.... Proč neusmrtíte jeho...... Fakt máte dost !!!!!!!!!!!!!!