Výzva poslancům a senátorům:Zvažte žalobu na prezidenta republiky


Nepřihlášený uživatel

#101

2016-04-01 21:01

Oklikou jsme se dostali zpátky do poměrů, proti kterým lidé v listopadu 1989 cinkali klíči na českých náměstích. Opět se sdělovací prostředky v obavách z cenzorů a možného následného postihu snaží před občany zatajit všechny skutečnosti, které nezapadají do lživého obrazu společnosti předkládaného občanům vládnoucí vrstvou. Už zase se lidé bojí závažné společenské nešvary a politické nepravosti otevřeně kritizovat a veřejně mluvit o svých skutečných zkušenostech a názorech, aby nebyli systémem označeni za nebezpečné extrémisty a škůdce společnosti a neuzavřeli si tím přístup k pracovní kariéře, případně aby o svoje dosavadní lukrativní pracovní místo nepřišli. Už zase je nám vnucováno, že musíme svůj vlastní národní zájem podřídit velmocenským plánům a choutkám našeho údajného spojence a ochránce, který nás však jen využívá jako svoji kolonii a poslušné vazaly. Všichni politici, kteří se na tomhle rozkladu vědomě podílejí, by měli ihned podat demisi, Sobotky nevyjímaje. Miloš Zeman se jako jeden z velmi mála politiků nebojí otevřeně postavit těmto tlakům, proto je proti němu vedena tak intenzivní štvavá kampaň, jakou nepamatujeme od dob totality. Jenže ta se míjí účinkem, většina lidí stojí za svým prezidentem o to víc a totalitní zrůdy se neustálými ataky na jeho osobu totálně zdiskreditovali. Většina lidí už má plné zuby tohoto honu na čarodějnice a s panem prezidentem soucítí.

Ogar

#102 Re: Re: Re:

2016-04-01 21:22

#53: Putin dostal pesti - Re: Re:  

 Demente, já nikde nepsal, že chci někam emigrovat. Já chci uchránit Českou zemi v takovém stavu, v jakém je, aby v ní bylo k žití i pro další generace, ale to jde jen ztěží, když sem taháte neomarxistické manýry a na příkazt Brusele a Washingtonu tuhle zemičku stále více rozkládáte, ať podporou kdejakých menšin a s tím spojeným útlakem většiny nebo přívalem fanatických muslimských hord. Všichni tady vítáte pátou kolonu islámu, sponzorovanou despotickými režimy kolem Perského zálivu, ale kdyby si musel někdo kdokoliv z vás zvolit emigraci, zvolil by Saúdskou Arábii? Sýrii? Irák? Sůdán? Somálsko? Afghánistán? Pákistán? Samozrejme ze nevybral. Tam totiz nechce zit nikdo, proto jsou muslimáci všude ve světě, doma se jim nelíbí a vědí proč... gumo.

POBLITÉ KORUNOVAČNÍ KLENOTY ZEMANOVA DEBILA OGARA

#103 Re: Re: Re: Re:

2016-04-01 21:38

#102: Ogar - Re: Re: Re:  

TY POBLITEJ RUSKEJ ŠVÁBE DI SE POZVRACET NA KORUNOVAČNÍ KENOTY JAKO TEN TVŮJ ZEMAN A MŮŽEŠ POZVAT I PUTLERA S OVČÁČKEM JÚVA TO BUDETE ALE TROJKA = SVATÁ TROJCE KOKOTŮ. TAKOVÉ KOKOTY BY MĚLY DRŽET V ZOO A MY NORMÁLNÍ BYSME NA VÁS CHODILI NA ČUMENDU A PROFACKOVAT VÁS RUSKOČÍNSKÉ DEBILY !!!!!!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#104 Re: Re:

2016-04-01 21:42

#48: - Re:  

 No rozhodně někdo, kdo má argumenty. Těch jsem se z opačné strany bohužel nedočkal.

Ogar

#105 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-04-01 21:51

#103: POBLITÉ KORUNOVAČNÍ KLENOTY ZEMANOVA DEBILA OGARA - Re: Re: Re: Re:  

 Nádherná ukázka demence. A víte, že rozumnou slušnou reakci jsem od pravdoláskařského primitiva ani nečekal?


Nepřihlášený uživatel

#106

2016-04-01 22:02

Vy blbouni, prezident je za výroky nepostižitelná a nelze jej proto trestat. Takto mluví vámi zmiňovaná Ústava ČR.

Hlava třetí - Moc výkonná

Prezident republiky

Čl. 65

(1) Prezidenta republiky nelze po dobu výkonu jeho funkce zadržet, trestně stíhat ani stíhat pro přestupek nebo jiný správní delikt.

Takže si laskavě Štětino, Kalousku a spol. tupých hlav a podporovatelů TOP09 tuhle petici sbalte a elektronicky si s ní vytřete čokodírku


Nepřihlášený uživatel

#107 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-04-01 22:19

#103: POBLITÉ KORUNOVAČNÍ KLENOTY ZEMANOVA DEBILA OGARA - Re: Re: Re: Re:  

Tebe by nezvládl ani doc. Chocholoušek. Každopádně to, co užíváš, bude dobrej matroš, patrně běžně dostupný u vás v pražských salonech a kavárnách...


Nepřihlášený uživatel

#108 Re:

2016-04-01 22:22

#13: -  

 Už to nehul. Nedělá ti to dobře


Nepřihlášený uživatel

#110

2016-04-01 22:40

Potvrzuji, že souhlasím s touto peticí. Výroky prezidenta Zemana se mě osobně dotýkají a urážejí. Je mi 75 let, moje rodina byla komunisty těžce poškozena: otec TNP Jáchymov, dědeček kriminál v Pardubicích. Ostatní příbuzní buď TNP nebo PTP, znárodnění, nenávratné zabavení majetku. Jen proto, že jsme vlastnily rodinnou továrnu. Chování prezidenta považuji za pokusy o návrat do totality a směřování na východ. A jeho arogance, nadřazenost moci neodpovídají mé představě demokratického prezidenta. Jen prosím, neuvádějte moji totožnost, jsem nemocná, vdova, bojím se o svoji bezpečnost. Děkuji. DŠ

Nepřihlášený uživatel

#111 Re: Re: Re: Seznam podpisů pod touto peticí = soupis agentů ISILu v ČR

2016-04-01 23:29

#82: - Re: Re: Seznam podpisů pod touto peticí = soupis agentů ISILu v ČR 

 "Vy" zemanovi holubice žádat mír po Rusku můžete problém je že Rusko neslyší,neakceptuje vaši žádost asi tak. Čína je kapitola druhá.  

Nechtěj vědět

#112 Re: Re:

2016-04-02 03:29

#5: Ogar - Re:  

 Ano. Neinformovaní jedinci kteří nic neřeší za ním stojí, a ze mě se asi brzo stane uprchlík.

Luboš

#113

2016-04-02 05:19

Pustím bednu dělám kafe poslouchám co tam blafe.Najednou vám cítím smrad.Vanul z televize,plížil se jak had.Začali tam vířit žumpu novináři či redaktoři kydali a kydali.Smrad se šířil nevím ,jestli to bylo z těch jejich prolhanejch hub ,nebo z toho jak plivali a házeli hovna na presidenta.Snažili se poctivě aby si vydělali ty Jidášský peníze.kdo je za to platí.Tentokrát i Nova se řádně činila,málem Zemanovy vyčetli že v 6 třídě dostal 4 z češtiny.Začínají prohrávat tak kopou.Kde mají ty davy těch červeno-karetníků .Teď na náměstích už převažujme my.Proto do nás kopou,tím že nadávají Zemanovy nadávají i nám.Vrátíme jim to při volbách.


Nepřihlášený uživatel

#114

2016-04-02 06:17

Změně politiky  tristní nesvobody jsem v osmdesátých letech obětoval již dost, nechci ztratit další roky života kvůli zlomoci!


Nepřihlášený uživatel

#115

2016-04-02 07:25

Pan Miloš Zeman nebyl, není a nikdy nebude mým prezidentem !

Nepřihlášený uživatel

#116

2016-04-02 07:56

Situace je alarmující. Prezident se podle mého názoru chová svévolně a neeticky, nedodržuje svá práva a povinnosti.

Nepřihlášený uživatel

#117 Re:

2016-04-02 08:06

#106: -  

 Prvotřídní nacistické prase Jiří Zlatuška je opačného názoru, ten "demokrat" by klidně v rozporu s ústavou zatkl i prezidenta. A to se pořád dokola všichni antizemanovci neustále ohání ústavou:

„Samozřejmě souhlasím s ministrem Pelikánem, ta věc se jevila dosti nepochybnou. Prezident je pochopitelně vyňat z působnosti trestního zákoníku, neznamená to ale, že jeho konání nemůže všechny znaky trestného činu naplňovat, že by nebylo až věcí dalšího šetření, kdo a zda je za konání odpovědný a že nemohly být konány kroky, které s postihem či stíháním konkrétního pachatele nesouvisí, pouze slouží k překážení páchání činnosti v rozporu se zákonem. Přinejmenším přihlížející policisté ovšem měli proti páchání trestného činu zasáhnout bez ohledu na beztrestnost pachatele.

Prezidenta bylo možné odvést, vypnout ozvučení, volat k pořádku, nebo zasáhnout způsobem, který byl nedávno vidět na záznamu zákroku proti člověku, který přešel na červenou – to nejsou kroky, které by musely pokračovat vyvozováním trestní odpovědnosti, pouze by sloužily k nastolení právního stavu. Mohlo být také namístě akci prezidentových antiislamistů rozpustit.“

JONNEL

#118

2016-04-02 08:16

ZEMANŮV ČAS JE SEČTENÝ. VYRAZÍME NA HRAD A TO PRASE S TŘEMA BRADAMA DEFENESTRUJEME. HODÍME HO, DO HNOJE K PRASATŮM TAM BUDE SE SVOJÍMA VOLIČEMA TO JE TEDY S KOMOUŠEMA A S NÁCKAMA NIKDO JINÝ TO PRASE NEVOLIL


Nepřihlášený uživatel

#120

2016-04-02 09:29

 Mám lepší nápad, vyhubíme pražskou kavárnu.

Lunysekk

#121 Zemanova kunda

2016-04-02 09:37

Zeman je kunda !  Je to kundič honimír a jeho nejlepší kamarád Ovčáček je jeho sadomaso !  A smrdí mu z hubi hovno ! Je to kunda ! Je to kunda ! Je to kunda ! :-)

john

#122 Re: lepší

2016-04-02 09:50

#3: Igor -  

 Lepší americkej svobodomyslnej,než ruskej a čínskej dohromady,ty hlavo dřevěná!


Nepřihlášený uživatel

#123

2016-04-02 10:04

Přeji této petici úspěch a aby ji podepsalo aspoň 100000 lidí. Pro budoucnost této krásné země je velmi potřeba !!!
Lada

#124 Re: Re: Re: Zeman je náš nejlepší prezident

2016-04-02 10:14

#66: Jan Bubenicek - Re: Re: Zeman je náš nejlepší prezident  

 Hezky jste to napsal, pane Bubeníčku. Podepisuji se pod to stejně jako pod petici.


Nepřihlášený uživatel

#125 Re: Re: lepší

2016-04-02 10:14

#122: john - Re: lepší 

Prej "americkej svobodomyslnej." :-))) Křiklavější protimluv jsem v poslední době neslyšel. Ale chápu to, bylo Apríla...