Petice za podporu Miloše Zemana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za podporu Miloše Zemana


Nepřihlášený uživatel

#676

2014-11-10 15:24

Dle mého názoru koná ve prospěch státu a tak to má být.Moc děkuji.
Roman Skácel
Hodonín

#677 Re:

2014-11-10 15:29

#674: -  

Rozmím tomu, Vy když něco provedete jiným, tak se taky neomlouváte, proč taky, doufám, že jste tak vychoval i své děti, že se tak chovají i mnozí kolem Vás...

To se potom nedivte, že zde máme zločinecké gangy a kopu gaunerů, oni jsou přímo mistři v tom se za své zločiny neomlouvat, dokonce ani když je nakonec chytí.

Nekulturností a bezcharakterností to začíná a gaunery a zločineckými gangy to končí, víme...?

 

Roman Skácel
Hodonín

#678 Re:

2014-11-10 15:32

#676: -  

To není názor, pouze zde něco tvrdíte. Například já mám ucelený názor právě opačný.

Musel byste opravdu vysvětlit, proč si myslíte, že pan Zeman koná ve prospěch státu, abychom se dověděli, proč ho podporujete.

Možná byste zjistil, jak těžké je najít něco pozitivního na jeho počínání.

Grogy

#679

2014-11-10 15:33

abcdef

To bychom byli teprve zablbce, kdybychom si pvního prezidenta zvoleného při přímé volbě zase zpět odvolali :-)


Nepřihlášený uživatel

#680 Re:

2014-11-10 15:52

#676: -  

Ve prospech naseho statu urcite nekona. Smeje se nam cely civilizovany svet. A jen tak mimochodem, vyraz pussy ma v anglictine nekolik vyznamu. Pouziva se i pro pojmenovani kocicka, v prenesenem smyslu i pro damske prirozeni. Pokud partner pouzije pri mazleni slova - ukaz mi svoji kocicku- zni to partnerce urcite lepe, nez kdyby rekl- ukaz mi svoji ku.du. Preklad prezidenta je naprosto nesmyslny.

Roman Skácel
Hodonín

#681 Re:

2014-11-10 15:58

#673: -  

Nevěřme všemu, co se o panu Zemanovi říká stran pití, když pan Havel přece musel být o moc větší notorák.

Nevěřme, že pan Zeman se vyjadřoval vulgárně do rozhlasu v přímém přenosu, když přece Kalousek a Schwarzenberg jsou větší sprosťáci.

To zní logicky...

Karlík Švarcnbergů

#682

2014-11-10 15:58

Potporuji tímto svého presidenta Miloshe Semana v úřadu presidenta České republiky. Kte tomof můj...
Roman Skácel
Hodonín

#683 Re:

2014-11-10 16:00

#679: Grogy -  

Naštěstí nám to neumožní "pro pár prkotin" Ústava ČR.

Takže hradní jízda může vesele frčet dál...

Jastar

#684 Re: Re:

2014-11-10 17:17

#681: Roman Skácel - Re:  

 Pane, viděl jste pana prezidenta Havla někdy opilého při státní aktu?Tak nekecejte.Viděl jste, či slyšel pány Schwarzenberga a Kalouska mluvit TAK SPROSTĚ !!!!! ,jako Zemana? A nevím, který z těch dvou je prezidentem. Že by oba?Mluví o nich celý civilizovaný svět jako o sprosťácích? Tak vidíte!

Smutný Čech

#685 Re: Re: Ožrala Zeman mluví pravdu jen když se splete!

2014-11-10 17:24

#584: - Re: Ožrala Zeman mluví pravdu jen když se splete! 

 Ale to se mu díky jeho inteligenci, která se nedá popřít, dosud nestalo.


Nepřihlášený uživatel

#686

2014-11-10 17:35

Komentoval jsem na stránkách Unie českých spisovatelů. Celou rádoby aféru považuji za snahu o rozpoutání vládní krize, s cílem dosáhnout abdikace Miloše Zemana. V čí prospěch je nasnadě. Pro pár pravdivě vyjádřených pojmů! Jak směšná je představa salónních myslitelů o fungování politiky. Je třeba mít na mysli, že Miloš Zeman byl zvolen do funkce prezidenta České republiky přímou volbou lidu České republiky, a to s jednoznačnou převahou ve všech krajích, s výjimkou Prahy a při nevoli českých emigrantů...
Miloš Zeman ne první a jistě ne poslední mediální bouři ustojí. Držím mu palce, prezidentovi Zemanovi, Miloši člověkovi. B.K.

Nepřihlášený uživatel

#687

2014-11-10 17:52

"Lumpenkavárno" zlodějská, končíme...
pane prezidente, vydržte, slušní lidé stojí za Vámi ...
http://1url.cz/AhjF
...
Roman Skácel
Hodonín

#688 Re: Re: Re:

2014-11-10 18:35

#684: Jastar - Re: Re:  

 Jen si ještě jednou a pomaleji přečtěte, co psal nějaký neznámý hrdina (673) a co jsem mu odpověděl (681).

Pane, viděl jsem už lidi, co neumí číst a při tom současně i přemýšlet. Tak to vidím...

 

Roman Skácel
Hodonín

#689 Re: Re: Re: Ožrala Zeman mluví pravdu jen když se splete!

2014-11-10 18:44

#685: Smutný Čech - Re: Re: Ožrala Zeman mluví pravdu jen když se splete! 

 Stalo se mu to jednou, když přísahal, jinak by prezidentem nebyl.

P.S. Ale pravdou je, že se v textu prezidentské přísahy někdo spletl, řešila to tehdy paní Němcová, předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR...


Nepřihlášený uživatel

#690

2014-11-10 19:28

Člověk se nestačí divit, v tomto státě se rozkradly miliardy a řeší se útlocit ve vyjadřování.Kde byli všichni ti demonstranti za čistotu jazyka,když vyhlašoval Klaus amnestii ?!
Miki

#691 Vyznamenaní

2014-11-10 19:57

Že by příznivci pana "prezidenta" věřili, že dostanou státní vyznamenání za podpis této petice ? :-)


Nepřihlášený uživatel

#692 Re:

2014-11-10 20:16

#3: -

Buhužel nemáš být na co hrdý je to Topolánko-Sobotkovska angličtina....neumí ani vyslovit krasné slovo "pussy".....


Nepřihlášený uživatel

#693

2014-11-10 20:43

Pan prezident si vůbec nezaslouží,to osočovámí
je to velice chytrý a zkušený představitel našeho
státu.Podle mně se tak moc nestalo,Kalousek je také hrozný sprosťák a ve sněmovně,před televizí
uráží jiné poslance a nic se neděje.Pan Zeman měl v mnoha věcech pravdu.

Nepřihlášený uživatel

#694

2014-11-10 20:46

"Lumpenkavárno" zlodějská, končíme...
pane prezidente, vydržte, slušní lidé stojí za Vámi ...
http://1url.cz/AhjF ........

Nepřihlášený uživatel

#695

2014-11-10 20:50

Zeman vysvětlil důvod cesty do Číny

Prezident řekl i to, že se intenzivně jedná o dalších jihokorejských investicích a připomenul svou návštěvu Číny. „Závěrem bych zakončil stručnou informací o své návštěvě Číny. Byly tam uzavřeny dohody, o kterých podrobně informuje jednak Svaz průmyslu a dopravy, jednak Hospodářská komora. K našemu překvapení se tyto informace neobjevily v českých médiích, protože česká média úspěchy nezajímají,“ uvedl Zeman. „Domnívám se oprávněně, že pro Moravskoslezský kraj může mít tato cesta značný význam i z hlediska čínských investic v tomto kraji, protože Čína, jak dobře víte, je země se 7procentním hospodářským růstem.

Tvrdí se, že v roce 2020 bude největší světovou ekonomikou z hlediska celkového objemu HDP,“ dodal. „Když Angela Merkelová osmkrát navštíví Čínu, aby jednak pomohla německým exportérům a jednak získala čínské investice v Německu, tak český prezident vzdor kritice některých pražských kaváren musí dělat totéž, protože v opačném případě by všechny tyto příležitosti získali jiní a my bychom ostrouhali. Čněli bychom jako ostrůvek, který neumí dělat ekonomickou diplomacii a neumí pro své podnikatele zajišťovat nový odbyt, nové investice a samozřejmě i nové pracovní příležitosti,“ vysvětlil prezident ....

Nepřihlášený uživatel

#696

2014-11-10 20:50

Pokud politikům nestačí říct něco slušně, je třeba to říci lidově.

Nepřihlášený uživatel

#697

2014-11-10 21:05

Podporuji prezidenta Zemana.


Nepřihlášený uživatel

#698

2014-11-10 21:07

děkuju...jste velký muž

Nepřihlášený uživatel

#699

2014-11-10 22:07

Zemane, vydrž! Ta hladová smečka havlistická zhrzená prohrouTrautnberka se snaží seč může tě zdiskreditovat, ale ty jsi svůj a nenecháš se zastrašit.

 


Nepřihlášený uživatel

#700 Re: Re: Re: cizí jazyk...

2014-11-10 22:37

#151: - Re: Re: cizí jazyk... 

 Vy byste mě rozesmál. "Kočičky" na veřejnosti masturbující s pomocí chlazených kuřat a znesvěcující sprostým chováním katedrálu. Že si je nepozvete domů na kávu a dortík.