Nejnovější petice

Petice proti výstavbě komerčního zábavního parku ve staré Karviné

Protestujeme proti oznámenému úmyslu definitivně a nezvratně zničit významnou část území, na kterém leželo původní historické město Karviná, ležící pět kilometrů západně od nynější Karviné. Bylo to město krásné, výstavné - a padlo za oběť bezohledné těžbě uhlí, na jejímž základě chtěl dřívější režim vybudovat základy socialismu. Stalo se tak vlastně ohromným mementem arogance moci. Z někdejšího úmyslu se bohužel zdařilo jen to, že stará Karviná byla vyhlazena do základů. Krajina byla zdevastován

517 Vytvořeno: 2022-05-01 Statistika

Nevolit Politickou stranu Roma Luma

NESOUHLASÍM S POLITICKOU STRANOU ROMA LUMA JELIKOŽ  NEDODRŽUJI  STANOVY  KTERÉ  VOLIČUM SLIBUJÍ.   BOD (A) ODMÍTÁ VEŠKERE PROJEVY RASOVÉ NESNÁŠENLIVOSTI  BOD (B) RASISMU, NÁSILÍ , POTLAČOVÁNÍ LIDSKÝCH PRÁV . BOD (C) HÁJÍ LIDSKÝ ŽIVOT JAKO NEZPOCHYBNITELNOU A NEJVYŠŠÍ HODNOTU. NEDODRŽUJI ZÁKONY MINISTERSTVA VNITRA. ČLENOVÉ ROMA LUMA SE CHOVAJÍ NA VEŘEJNÉ SÍTÍ( FB ) KDE  BRUTÁLNÍM ZPŮSOBEM VYHROŽUJI LIKVIDACÍ OSTATNÍM LIDEM ZA JEJÍCH PADNE NÁZORY NA POLITICKOU STRANU...ROMA LUMA. NELEGÁLNÍ VEŘEJNÁ

48 Vytvořeno: 2022-04-28 Statistika

PETICE ZA OMEZENÍ MIGRACE Z UKRAJINY A KONEC UPŘEDNOSTŇOVÁNÍ UKRAJINCŮ PŘED ČECHY

Petici za omezení migrace z Ukrajiny a konec neférového zvýhodňování ukrajinských migrantů na úkor českých občanů podepisujte zde. 

5 Vytvořeno: 2022-04-27 Statistika

Petice za zachování názvu ulice Plukovníka B. Petroviče

Nesouhlasíme s přejmenováním ulice Plukovníka B. Petroviče na ulici Hostomickou a ulici Oliče. Tato změna se týká 295 lidí, které by čekalo obíhání úřadů a dalších institucí. 

27 Vytvořeno: 2022-04-26 Statistika

Petice za zákaz prodávání exotických ovocí

My, občané žádáme Parlament, aby okamžitě udělal že všech exotických "ovocí" trestní čin. Přirozeně Slované mají jíst pouze takové jídlo, které si u nás v domácích podmínkách dokážeme vypěstovat. Bohužel se u nás prodává exotický hnus, který lidem ničí zdraví. Dále žádáme, aby byl trest odnětí svobody za prodávání exotických ovocí na minimálně 2 roky. 

26 Vytvořeno: 2022-04-23 Statistika

Petice za okamžité zastavení odběru vakcín proti nemoci covid-19

V úterý 19.4.2022 oznámilo Polsko, že nebude přebírat další vakcíny proti onemocnění covid-19. Důvodem je téměř nulový zájem občanů této země o další vakcinaci a obrovské finanční náklady vynakládáné na jejich nákup. Česká republika dle sdělení bývalého ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha platí za odběr vakcín zejména od společnosti Pfizer zhruba 900 miliónů Kč měsíčně. Zájem o očkování mezi občany naší země dramaticky klesá, pokles průměru počtu očkování za jeden den klesl od ledna více než t

18871 Vytvořeno: 2022-04-23 Statistika

Přejmenování Beta skupiny matiky na Sigma

Pro ty kdo neví příští rok se výuka matematiky rozdělí do dvou skupin. Skupina Alfa se složitější matematikou a skupina Beta s lehčí matematikou. Podle nás název Beta absolutně nevyhovuje druhé skupině matematiky. My chceme přejmenovat skupinu Beta na skupinu Sigma, jelikož do druhé skupiny budou samozřejmě chodit naprostý Sigmy co matiku už umějí od narození. Proto chceme požádat ředitele SSPŠ o přejmenování skupiny Beta na Sigma.

31 Vytvořeno: 2022-04-22 Statistika

Souhlasím s přítomností pejska Bastiena na TUL

Po třech rocích každodenní přítomnosti mého Bastiena na TUL, který má canisterapeutické zkoušky, jehož jsem certifikovaným psovodem a docházím s ním do různých zdravotnických zařízení, se najednou vyskytl problém, a chtějí mi ho zakázat. Hlavním důvodem jsou prý stížnosti, se kterými jsem se nikdy nesetkal, od lidí v mém okolí. Vyjádři, prosím, svůj souhlas s jeho přítomností podepsáním této petice, děkuji!

57 Vytvořeno: 2022-04-21 Statistika

Petice za zrušení usnesení Rady města o odvolání z funkce ředitele ZŠ Frýdlant n. O., nám. T. G. Masaryka 1260

Ke dni 13. 4. 2022 byl na základě usnesení Rady města Frýdlantu nad Ostravicí č. 87/5.12 ze dne 11. 4. 2022 odvolán z funkce ředitele Základní školy Frýdlant nad Ostravicí, nám. T. G. Masaryka 1260, příspěvková organizace pan PaedDr. Jaromír Horký. Vzhledem k jasně definovanému stanovisku k tomuto odvolání, které vyjádřili ve svém otevřeném dopise Radě města Frýdlantu nad Ostravicí pedagogové výše zmiňované školy (vizte přiloženou fotokopii níže) požadujeme, aby členové Rady města zrušili své us

405 Vytvořeno: 2022-04-20 Statistika

Jsme proti perzekucím za politické smýšlení

Nedávno byla za své názory z práce vyhozena vyučující poté, co ji žáci tajně nahráli při hodině. Domníváme se, že v demokratické společnosti by lidé neměli být perzekvováni za své politické smýšlení, pokud toto není extremistické. Žádáme o řádné a objektivní prošetření všech okolností, které vedly k výpovědi Martiny Bednářové.

153 Vytvořeno: 2022-04-20 Statistika