Petice proti nepravidelnosti rodičovských příspěvků.

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#165 Re: Re: Re: Re:

2013-02-21 19:36

#164: Lu. - Re: Re: Re:

Milý zlatý,jednou ty příspěvky jsou, tak se mají normálně vyplácet. Budu se opakovat, co mají dělat maminky, co téměř dva měsíce peníze nedostaly?? K mým dětem, víš o tom že existují dvojčata? Nebo trojčata??? K odvodům - no tak to moc nemakáš, když já měla odvody 14 let vyšší, než co pobírám od státu teď. Také ti řeknu tajemství - jsem OSVČ, musím. Studuji, abych buď změnila ještě něco já, nebo výchovou mé děti.Vůbec nechápu, co tu děláš, pokud nesouhlasíš s peticí, tak jí nepodepisuj a nahoře v pravo máš takové červené X

K mému muži, dokáže se postarat o svou rodinu,výborně. Mě štve, že mateřskou jsem si předplatila a chci ji v řádném termínu. Moc snad toho nechci. Moje děti ti budou platit důchod, nebuď proto tak skoupý.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#247 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-02-28 12:49:29

#165: - Re: Re: Re: Re:  

 ne že bych někomu přála něco zlého, ale Vám bych přála, aby jste se jednou dostal do situace, že budete na nějakých dávkách závislý, nebudete už mít žádné rezervy a nikdo kromě státu Vám nebude pomáhat, pak si možná vzpomenete, jak jste šmahem odsoudil lidi o jejichž osudu nic nevíte, nicméně přeji Vám šťastný život