Petice proti nepravidelnosti rodičovských příspěvků.

Quoted post

babička

#21

2013-02-20 14:40

Je zajímavé, že matky s dětmi mají čas do konce měsíce, ale naši privilegovaní cikáni berou dávky včas. Minulý týden se to u nás ve městě jimi hemžilo. A to nemluvím o tom, že jejich první cesta většinou vede do heren a k automatům, i do sázkových kanceláří. A lidi nadávají i když vidí např. v marketech co kupují. Normální rodina s dětmi jenom kouká. Zítra je čtvrtek, tak to budou opět brát. Na ně stát nezapomene. Ti si to přece nejvíc zaslouží. Ti dali státu nejvíce paněz. Já sama jsem již v důchodu, ale moje děti a jejich partneři na ně dělají. To mě nejvíc štve.

Odpovědi

stana

#163 Re:

2013-02-21 19:04:35

#21: babička -

vite,v tomto se "cikanu" musim zastat..neberou je vubec vcas.dokonce znam hodne cikanskych maminek,co je jeste nemaji a jsou zoufale.jejich chlapy makaji,ale to je na najem a spol.na jidlo davaji prave ty maminky.zrovna jedna bydli hned naproti a ja ji pujcila,protoze jeji miminko nemelo plenky a jeji starsi jidlo.nam jsou 2 roky,jsem uplne sama,a taky kazdy mesic na tu almuznu cekam jak nejaka socka.takze neni pravda,ze cikani maji prednost a to,ze jsou hned do herny taky ne!kvuli jednomu cikanovy maji ostudu vsichni?to zase stve nejvic me.jak nekdo si muze dovolit,hazet je do jednoho pytle,kdyz je ani nezna??muzete mi to nejak vysvetlit?podle vas budu hloupa,naivni a mlada,ale ne kazdy cikan takovy je a I CIKANI CEKAJI NA TY PENIZE!!A SPOUSTA Z NICH JESTE DNES 21.UNORA!!!