Petice proti nepravidelnosti rodičovských příspěvků.

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#14

2013-02-20 12:32

ANO !!! PODEPÍŠU TUTO PETICI,PROTOŽE !!! TY VLÁDO !!! JSI ÚPLNĚ K NIČEMU.CHCEŠ ABY ŽENY RODILI ALE NEDÁVÁŠ JIM ŽÁDNOU BUDOUCNOST!TU ALMUŽNU CO DOSTÁVÁME JE K SMÍCHU!O PORODNÝM SE RADŠI NEBUDU ZMIŇOVAT VŮBEC,PROTOŽE BYCH SE ROZČÍLILA JEŠTĚ VÍC NEŽ JSEM TEĎ!CHTĚLA BYCH VIDĚT VÁS CO TAM SEDÍTE NA PRDELI A BERE ZA TO DESETITISÍCOVÉ SUMY,KDYBY JSTE BRALI ALMUŽNU CO MÁME VY A MĚLI Z TOHO VYJÍT NA CELÝ MĚSÍC. CHC*P*I BY JSTE HLADY.PROTOŽE TY VAŠE ROZMLSANÝ HUBY SE NEUMĚJ USKROMNIT A CHTĚJ VÍC A VÍC.ALE MY OBYČEJNÝ LIDI - MATKY - JSME PRO VÁS JEN PÓVL KTERÝ CHCE KAŽDEJ MĚSÍC ALMUŽNU.BOHUŽEL V DANÉM TERMÍNU,KTERÝ VY NEDOKÁŽETE STANOVIT A DĚLÁTE Z LIDÍ JEN DLUŽNÍKY A CHUDÁKY,KTERÝ ZA CHVÍLI NEBUDOU MÍT KDE BYDLET!!!! JE MI Z VÁS NA ZVRACENÍ !!!!!!!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#62 Re:

2013-02-20 21:49:43

ANOOOOO.... nakopala bych jim prdele... hajzlům... měla bych spoustu jiných názvů.. ale to si každý domyslí sám!!! Mám skoro ročního chlapečka a nikoho nezajímá, kde vezmu na sunar, na pleny atd... CO je tohle za stát!!!! STYDÍM SE ZA TO, že pochází z České republiky!!!!!!! A taky nikoho nezajímá, kde ženská vezme na složenky... fakt jděte se bodnout.... vy všichni, co berete ty velký prachy!!!! Fakt jste HOVADA!!!!