Pomozte zachovat ZOO v Táboře na Větrovech

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#4

2013-02-01 11:25

Neměli by se zde podepisovat lidé z Větrov a okolních obcí a Tábora? Ty lidé, kteří vedle ZOO žijí a ne návštěvník z Prahy, který zde byl jednou.

Odpovědi

Olga Hollerová

#5 Re:

2013-02-01 12:11:28

#4: - Toto je petice která se přidá k podpisovým listinám o konání referenda. Podpisové listiny může podepsat pouze občan Tábora a jeho příměstských částí. Spousta lidí, kteří nás navštívili, se sem rádi vrací a chtějí nám vyjádřit podporu. Proto také vznikla tato on-line petice. Ale opravdu o konání referenda v Táboře může rozhodují pouze občané Tábora a příměstských částí. Pro občany Tábora je podpisová listina umístěna na www.zootabor-vetrovy.cz. Budeme rádi za každou podporu.

Alena Smetanová

#6 Re:

2013-02-01 12:59:16

#4: -

Nemyslím si, že je to věc pouze Tábora a okolí ... Ale všech lidí z oboru, příznivců zahrad, lidí majících rádi zvířata a v neposlední řadě hlavně spravedlnosti. Když už ani jedno by se někomu nezdálo, tak je to alespoň otázka principu - bourat něco, co už je dávno rozjeté? Nejen provoz, ale veškeré chovy a záchovné programy a tak dále. Jde o ta zvířata a o ty lidi je milující a starající se o ně. Protože každý ošetřovatel by pro své "dětičky" dýchal a položil život ...


Nepřihlášený uživatel

#10 Re:

2013-02-01 14:28:56

#4: -  

 Myslím, že jste na omylu, je to věc všech, může se to samé stát kdekoliv, a zvířata kdekoliv potřebují zastání. Třeba projkt záchrany goril v Africe. Asi se tam v životě nedostanu a přesto přispívám

E. Knotková

#20 Re:

2013-02-01 16:12:30

#4: -

Já z Tábora pocházím a jsem tam dost často. To, že mám u svého jména uvedeno Praha, neznamená, že jsem Pražák, který ZOO na Větrovech navštívil jen jednou...;-)

Radim

#39 Re:

2013-02-02 13:11:18

#4: -

Osobně budu žít radši vedle ZOO než vedle nějaké továrny nebo pole. Ano, jsem také z Tábora.


Nepřihlášený uživatel

#44 Re:

2013-02-02 21:24:34

#4: -

souhlasím s názorem, že by o této petici měli rozhodovat Větrovští, těch se to týká a ne návštěvníci (výletníci) ZOO


Nepřihlášený uživatel

#77 Re:

2013-02-05 10:23:50

#4: -

My nejsme zTábora ale do ZOO se vracíme rádi.Takže také hlasujeme za jeho zachování,nebo když to takhle půjde dál aby se za pár let nejezdilo za výlety jen do supermarketů  protože nic jiného nebude


Nepřihlášený uživatel

#114 Re:

2013-02-11 23:11:18

#4: -

Já to podepsala a jsem z Větrov