Pomozte zachovat ZOO v Táboře na Větrovech


Nepřihlášený uživatel

#101 Re: Re:

2013-02-08 19:28

#100: - Re:

Kdo si toho váží??zaměstnanci Zoo??Ti asi ano,jinak pro vedení jste jen ovce :-) a to Vy máte oproti těm v Zoo alespon teplý domov :-(


Nepřihlášený uživatel

#102

2013-02-08 20:59

S velkým zájmem sleduji diskuzi okolo dění "ZOO" Větrovy:) Rád bych dodala že nevěřím ani za mák čistotě záměrů p.Hrubého, jde a vždy šel pouze tím směrem kde jsou zrovna peníze - a po něm potopa (viz zmíněná Izabella..) Vzpomeňte na původně zmíněný Ranč Větrovy - holt dotace byli zrovna na kravičky.. Zčistajasna máme z Ranče zologickou, že by tentokrát dotace na opičky ? A že si licenci na ZOO přivezl až z Prahy? Moc dobře měl spočítáno že v Ta by narazil, tady ho totiž všichni znají. Nechci malovat čerta na zeď, ale obávám se co bude dál... Slavné delfinárium už je také průser s dotacema... náhoda ?? a tak čekám co se bude dít dál. Iluze si v žádném případě nedělám, a nevěřím že p.Hrubému jde o zvířátka, tomu šlo vždy pouze o sebe a svůj prospěch. Způsob jakým si udělal kšeft na Větrovech, zaplocení pozemků které zrovna byly potřeba.. černé stavby... nezaplacení firmám za např. resturaci atd atd atd to je přesně jeho styl ! Zeptám se tedy - proč p.Hrubý nejdříve jako každý slušný stavitel nezačal povolením, proč neoslovil občany Větrov, proč tohle vše teď zkouší tlačit přes zvířátka a petice? Proč nezačal jako každý stavitel od začátku? nejde přece o nějaké stav.povolení kůlny na dřevo.. pokud měl opravdu záměr zřídit ZOO tak měl myslet i na věci jako příjezdová komunikace, parkoviště, co to vlastně bude znamenat pro krajinu a místní lid... opravdu trnu hrůzou že jednoho krásného dne zůstane pouze zaplocený pozemek, a p.Hrubý si půjde dál jiným směrem.. Takže můj souhlasný klik nečekejte, byť bych byla ráda aby vše pro zvířátka dobře dopadlo, ty jediné totiž jsou závislé na libovůli p.Hrubého (věřte, není jim co závidět) jen čas ukáže co bude dál, na nějaké petici to ale není. - - - - TAK A TEĎ SI POČKÁM JAK DLOUHO VYDRŽÍ PŘÍSPĚVEK NESMAZÁN :)

Nepřihlášený uživatel

#103

2013-02-09 00:42

nesouhlasím se zrušením ZOO
Olga Hollerová

#104 Re: Re: Re:

2013-02-09 14:57

#101: - Re: Re:

Taky bych se chtěla mít jako ty naše ovce!!! Jak můžete hodnotit zaměstnance ZOO, když je vůbec neznáte, natož neznáte jejich vztah s vedením??? Nezacházíte už tady trochu daleko???


Nepřihlášený uživatel

#105 Re: Re: Re: Re:

2013-02-09 20:35

#104: Olga Hollerová - Re: Re: Re:

Jako pro vedení a nebo v ohradě?? :-)


Nepřihlášený uživatel

#106 Re: Re: Souhlas

2013-02-10 21:26

#58: Standa N. - Re:

Jé tak to 100% sedí na p.Hrubého


Nepřihlášený uživatel

#107 Re:

2013-02-10 22:07

#102: -

:-D Nad Vaším komentářem se opravdu bavím! :-D Pan Hrubý si přivezl licenci na provoz zoo z Prahy, hmm zajímavé... A nevíte od kud jinud by si ji měl asi jako přivézt??? :-D Víte, než tady začnete pouštět ty Vaše rozumy tak si nejprve zjistíte, že licency pro provoz zoo uděluje MINISTERSTVO ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ, KTERÉ SÍDLÍ KDE???? :-D Je to velice zvláštní, ale v Praze že?! :-D


Nepřihlášený uživatel

#108 a na ostatní máme také argumenty ? to asi půjde těžko že :(

2013-02-11 00:10


Nepřihlášený uživatel

#109

2013-02-11 00:12

a na ostatní máme také argumenty? asi těžko že ? :)

Nepřihlášený uživatel

#110

2013-02-11 00:21

Tak kurva, buou tady ty plotice, nebo ne?

Nepřihlášený uživatel

#111 Re:

2013-02-11 11:54

#109: -

Ano také mám argumenty:-) Ale odmítám mrhat svým časem na odpověď někomu jako jste vy, který o celé věci ví pouze z doslechu, ale je strašně chytrý a píše nám své rozumy, které si vytvořil na základě klamných informací... Už jen to s udělením licence mluví za vše... :-D

Olga Hollerová

#112 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-02-11 12:40

#105: - Re: Re: Re: Re:

Řekla bych že obojí!!! Jsem zaměstnanec v ZOO a rozhodně se za to nestydím a jak vy říkáte "ovci" ze mě nikdo opravdu nedělá!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-02-11 20:25



Nepřihlášený uživatel

#114 Re:

2013-02-11 23:11

#4: -

Já to podepsala a jsem z Větrov


Nepřihlášený uživatel

#115 Re:

2013-02-11 23:12

#102: -

To určitě psal pan Komzák místní závistivec  a brouk Pytlík

Petra

#116 Re: Re:

2013-02-13 16:52

#114: - Re:

Nepodepíšu a jsem taky z Větrov


Nepřihlášený uživatel

#117

2013-02-26 11:55

krásná zoo,musí se zachovat

Nepřihlášený uživatel

#118

2013-02-26 11:56

Je to tam supr a byla by to velká škoda....

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-03-01 10:29


KLÁRA

#120

2013-03-01 19:13

TRESTNÍ OZNÁMENÍ NA KLAUSE, NEČASE : http://klaus-necas-trestni-ozn.blog.cz
Ola

#121 Jsme PROTI zrušení ZOO

2013-03-03 11:28

Byli jsme v Zoo s celou rodinou již několikrát. Zoo se líbí lidem několika generací, našim přátelům a známým. Koukám na stránky ZOO, protože tam chceme jet znovu a narazím na referendum a petici. Nemyslím si, že by lidé měli jednat nezákonně, ale při úvaze z lidského hlediska přináší ZOO pozitivní přínos.
Jsme PROTI zrušení ZOO.
Deina

#122 Re: Re: Re:

2013-03-05 11:28

#13: - Re: Re:

Také souhlasím...chvat zvířata na pozemkách určený pro chov domácích zvířat a pak teprve žádat o povolení pro zoo je minimálné hloupé. My máme problémy se stavbou domu, protože není územní rozhodnutí, a také ho nestavíme a neberm to jako hotovou věc, že až bude dům bude povolení. Narovinu nám řekli, že jinak nám dům můžou zbourat..Tak proč by zoo měla mít nějakou vyjímku.

Vladimír Semotán

#123 Pohled zvenčí

2013-03-06 01:34

Ubytovat se přímo v areálu ZOO je velice lákavá nabídka. A tak jsme loni s manželkou strávili pár dní v Táboře a v ZOO Tábor Větrovy. Moc hezká dovolená. Když jsem o tom vyprávěl dětem ve škole, rozhodly se, že by chtěly jet na třídní výlet do Tábora a navštívit ZOO. A tak jsme začali plánovat a vymýšlet program. Dnes mě jeden žák překvapil otázkou zda pojedeme do ZOO, když se zavírá. Díky němu jsem objevil petici a i tuto diskusi. Dovolím si zde napsat několik postřehů.
Při naší dovolené jsem z okna penzionu pozoroval dění v areálu ZOO. Překvapilo mne, kolik lidí se stará o zvířata a zajišťuje chod ZOO. Tito lidé mají práci a určitý plat. U nás zanikl státní statek a pole obhospodařuje rakušák se svými lidmi. Největší zaměstnavatel, lesy a.s., rovněž skončil a lidé přišli o práci. Dřevo si rovněž odváží rakušák.
Za celou dobu pobytu v ZOO zvířata hlady neřvala /reaguji na jeden příspěvek v této diskusi/.
Do Tábora a ZOO přijedu letos s jednou třídou. Tedy 27 osob. Těch 27 osob přespí v Táboře a přinese ubytovateli peníze za nocleh. Těch 27 osob se bude v Táboře stravovat a přinese restauraci peníze. Těch 27 osob navštíví v Táboře památky a za vstupné zaplatí. To jsou další peníze pro Tábor. Těch 27 osob se vrátí domů a budou vykládat spolužákům na škole a rodičům, jaký to byl perfektní výlet. A možný výsledek? Děti se do Tábora vrátí se svými rodiči, za rok přijedou další třídy. Tři, pět, nevím. Svým kolegům a kolegům v okolních školách povím, jaký profesionální přístup měla paní, která pro děti připravovala program, kolik možností využití času nám nabídla a mě tak ušetřila čas a práci. Buďte rádi, že k Vám lidé jezdí a přivážejí peníze i když to možná přináší některé problémy.
Územní plán. Do problematiky město versu ZOO nejsem zasvěcen, tudíž mi nepřísluší /na rozdíl od některých mých předřečníků v této diskusi/,kritizovat či osočovat. Zákon se však musí ctít a dodržovat. Od sametové revoluce do minulého volebního období jsem byl jak členem rady tak i zastupitelstva obce. Spolupodílel jsem se na tvorbě místního územního plánu. Ten jsme několikrát měnili. Je to zdlouhavá, papírová práce. Ale pokud to bylo ku prospěchu obce a občana, změna proběhla. Domnívám se, že v Táboře by to ku prospěchu obou stran bylo.
Černé stavby. Ty jsou všude. Buď stavitel nechce čekat na stavební povolení a postaví dříve, než je vydáno nebo doufá, že si toho nikdo nevšimne. Vždy se ale závistivý soused najde a tzv. upozorní. I stavební zákon se musí dodržovat a má svá pravidla. V případě černých staveb jsou dvě možnosti. Černou stavbu odstranit a nebo uvést vše do souladu se zákonem. Pokud nějaké takovéto stavby v areálu ZOO jsou, určitě bude lépe zvolit druhou variantu.
Pan Hrubý vybudoval a stále ještě buduje něco, co přináší radost našim dětem. Kdo z nás by měl odvahu pustit se do takovéhoto díla. Kdo z nás by měl čas a chuť shánět finanční prostředky, kdo z nás by budoval něco, co přinese radost nejen nám samým, ale i ostatním?
Vždy mám radost, když mi syn vypráví, kde byl a jak se mu tam líbilo. Ještě větší radost mám, když někam vezmu vnučku a vidím její rozzářené oči a radost. ZOO Větrovy rozzařuje oči a přináší radost. Pane Hrubý a všichni zaměstnanci ZOO, děkuji Vám. Zastupitelé města, pokud jsou problémy, najděte společnou řeč. Vždyť ZOO přináší užitek i městu.
Jsem pro zachování ZOO.
Vladimír Semotán, učitel

Nepřihlášený uživatel

#124

2013-03-15 15:27

ZOO nedáme!

Nepřihlášený uživatel

#125

2013-03-16 10:14

Zoo je velmi vkusně upravena a dětem i dospělákům se móóóc líbí. Návštěvníci i z jiných měst nám ji závidí. Je opravdu úžasná, díky za to panu Hrubému, že je takový člověk, co něco dokázal udělat hlavně pro hlavně děti. Kroužkovi.