Pomozte zachovat ZOO v Táboře na Větrovech


Nepřihlášený uživatel

#76 Nezasvěceným :)

2013-02-05 00:33

Nemyslím si, že by někdo chtěl rušit ZOO!!! Místo, které město neschválilo bylo myšleno pro příjezdovou cestu. Větrovy jsou sice vesnice uprostřed přírody, ale všude okolo jsou jen pole a tohle je jediná hezká louka a les, kam se dá jít na procházku se psem nebo jen relaxovat. Proč ji tedy půlit příjezdovou cestou, na které projede tisíc aut denně? To se nesmíte divit, že se občanům nelíbí.. o nic víc tu nejde. http://www.vetrovy.eu/clanek/vyzva!

Nepřihlášený uživatel

#77 Re:

2013-02-05 10:23

#4: -

My nejsme zTábora ale do ZOO se vracíme rádi.Takže také hlasujeme za jeho zachování,nebo když to takhle půjde dál aby se za pár let nejezdilo za výlety jen do supermarketů  protože nic jiného nebude

Janiko

#78 ZOO

2013-02-05 10:31


Já nechápu zastupitelstvo města...pokud vím,tak není ZOO přímo ve městě ale opodál a mít v okolí něco kam jezdí lidé za turistikou za zvířaty,prostě něco udělat aby u nás nestály všude jen markety,sluneční elektrárny apod je takový problém?ZOO určitě zaměstnává hodně lidí z okolí..nebo má pro ně město jinou práci???Také to může být jen závist..té se u nás daří docela dobře.Možná by to bylo jiné kdyby na úřadech nevládla politika ale rozumní lidé nestraníci.
Já doufám že budeme moci jezdit dál do Větrova obdivovat zvířata

Nepřihlášený uživatel

#79 Re: Re:

2013-02-05 11:53

#6: Alena Smetanová - Re:

Ošetřovatelé ano,ale majitel nee.


Nepřihlášený uživatel

#80 Re: Re: Re:

2013-02-05 12:02

#46: Lukáš Hrubý - Re: Re:

No myslím si,že by jste si měli sáhnout do svědomí a co Isabella,kde se ztratili faktury za 82 milionů a kvůli p.Hrubému a spol si několik lidí vzalo i život neboť neměli kde bydlet a neměli ani finance??tohle je jen vydírání lidí,aby soucítili se zvířaty,nic víc a pomohli tak vše zlegalizovat.Fuj je mi z toho na blití :-(

Lukáš Hrubý

#81 Re: Re: Re: Re:

2013-02-05 12:58

#80: - Re: Re: Re:

Tak s tím nemám nic společného! Když to všechno tak dobře víte tak to dokažte! Mě se zdá, že je to zase jedna pani povídala a navíc se tady nejedná o Isabellu, ale o Zoologickou zahradu.

Tohle navíc nepovažuji za vydírání! Vydírání by bylo kdyby jsme ty lidi k podpisu nutili nátlakem!

Je vidět, že o celém problému nic nevíte tak se nezúčastňujte diskuze!

NAVÍC JE POD ÚROVEŇ SE V TAKOVÉMHLE TVRZENÍ NEPODEPSAT!!!

Karel

#82 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-02-05 13:24

#81: Lukáš Hrubý - Re: Re: Re: Re:

Ano, Vy s tím nemáte nic společného,to je pravda.A nemáte právo m zakazovat se účastnit diskuze,nebo Vám to osobně tak vadí??Vy balamutíte lidi chudáci zvířátka,ano to asi jsou.Jen jsem chtěl poukázat na to,že ne vše je černé  a nebo bílé.Jednání Vašeho otce,co jsem si mohl jak přečíst,tak i poslechnout hraničí s vyhrožováním a ne,že by mu šlo o zvířata.

Lukáš Hrubý

#83 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-02-05 13:52

#82: Karel - Re: Re: Re: Re: Re:

Vadí mi lidi co sem zatahujou věci, které s tim nesouvisí! Kolikrát jste byl v zoo, že si myslíte, že zvířata jsou chudáci. Zajímalo by mě co člověk jako vy v životě dokázal? Kolikrát jste s ním jednal osobně, že tohle tvrdíte?

Karel

#84 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-02-05 14:02

#83: Lukáš Hrubý - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

V Zoo jsem byl ,a asi měla zvířata půst,kráva řvala hlady a, že to byl hlas.A s p.Hrubým ani osobně jednat nechci,mě opravdu stačí záznamy kamer a jeho prohlášení.Ale o tom to asi není.Je to o tom,že nejdříve se o něco požádá a pak se staví a dělají věci,které jsou již povoleny a ne,tak co zaplatí se pokuta a ani to povolí dodatečně,vždyť jde o zvířata.Zákony v ČR platí pro všechny bez rozdílu.


Nepřihlášený uživatel

#85 Re:

2013-02-05 14:10


Nepřihlášený uživatel

#86 Re: Re: Re: Re:

2013-02-05 14:18

#80: - Re: Re: Re:

Seš ubohej lhář! U Isabelly jsem pracovala! Rači si dej pár face a o celý věci si něco zjisti! Ubožáku!

Ladislav Š.

#87 Re: Re: Re: Re:

2013-02-05 14:22

#80: - Re: Re: Re:

Je mi na blití z tebe anonyme. U Isabelly jsem taky dělal a pokud vim, tak všichni dostali i odstupné platy! To s tím zabíjením lidí je opravdu mimo místu, souhlasím s předešlou reakci! Jsi ubožák.

Lukáš Hrubý

#88 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-02-05 18:08

#84: Karel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Tak si najděte ve stavebním zákoně - dodatečné povolení!!! Vážně nemá cenu ztrácet čas. Stejně to nikdy nepochopíte!!! Zkoušel jste se někdy pustit do nějakého samostatného projektu nebo jenom melete a nemáte potuchy co to obnáší???

Můžu se zeptat na jméno? Rád bych se pobavil osobně, když jste takový odborník!!!

Lukáš Hrubý

#89 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-02-05 18:34

#87: Ladislav Š. - Re: Re: Re: Re:

Děkuji, že se vyjádřil někdo kdo to o tom něco ví!

Karel

#90 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-02-05 22:07

#89: Lukáš Hrubý - Re: Re: Re: Re: Re:

Vy děkujete jen těm, kteřím Vám pochlebují. A kritika je zákonitě tabu, a všichni jenom lžou.

 

Na každém šprochu pravdy trochu.

 


Nepřihlášený uživatel

#91 Re: Jezdím tam s s dětma každou chvilku mám to kousek a tak pěkné zoo by byla škoda

2013-02-06 09:47

#1: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#92

2013-02-06 09:53

Bydlím kousek od Tábora a tak pěknou zoo poblíž nemám,poprvé jsme si s dětma téměř sáhli na tygry moc by mě zavření mrzelo.Marcela

Nepřihlášený uživatel

#93 Oprávněné podpisy

2013-02-06 21:45

Z celkového počtu oprávněných podpisů tj. 1037 je platných pouze 1/3 a to přeháním.

Nepřihlášený uživatel

#94

2013-02-07 15:03

jsem pro aby ZOO nadále zůstala

Nepřihlášený uživatel

#95 Zachování ZOO

2013-02-07 17:35

Komentář č. 4 je slaboduchý. Petici přece podepisují lidé, kterým není osud ZOO lhostejný a ne jenom ti, co bydlí kolem. Čím víc, tím líp. Dája
horal

#96 Re: Re: Re:

2013-02-07 22:39

Tady si prostě každý postaví kde chce a co chce.

 

Dáda

#97 Re: Re: Re:

2013-02-08 09:12

#46: Lukáš Hrubý - Re: Re:  

 Možná se za svoje názory nestydíš, ale do slušného vychování Ti hodně chybí. Když už tak slušně by to nešlo?

Možná že z Tvé dopovědi je jasné jak odpovídáš tak se taky chováš? No pak není divu, že mají lidé různé názory na takovéto chování a takovéto podnikání. A schovávat se za zvířátka? Nožná že by se za ty Tvoje výrazy i ta zvířata styděla Pane Podnikateli!!!


Nepřihlášený uživatel

#98

2013-02-08 11:45

Autor petice a další méně informovaní naprosto opomíjejí tu skutečnost, že k stavbě ZOO nemá pan Hrubý stavební povolení a to co tam vybudoval nemá tedy právní podklad. Takže se jedná o snahu legalizovat řernou stavbu. Je správné, že se proti tomu postavilo kromě místních obyvatel také zastupitelstvo města Zákony platí pro každého i pro pana Hrubého. A tečka.
TTáborák

#99

2013-02-08 11:55

Tak jsem si projel podepsané petenty a jaksi mně tam chybí obyvatelé z Větrov, kde by měla ZOO stát. Zato jsou tam aktivisté např. až ze Slovenska, kteří o tomto problému nemají ani páru. Takže to není k ničemu.

Nepřihlášený uživatel

#100 Re:

2013-02-08 17:15

#99: TTáborák

Milý p. TTáboráku,

 pravé petice se můžou bohužel zúčastnit pouze obyvatelé s trvalým bydlištěm v městě - Tábor .Tato on line petice slouží jen pro lidi s jiným bydlištěm, kteří by nás rádi podpořili a my si jejich podpory nesmírně vážíme.

 

S přáním hezkého víkendu

Zaměstnanci ZOO