Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Quoted post

MIP

#1806 Re: Re: Re: Velké a malé ryby

2013-01-06 18:02

#1790: Veronika - Re: Re: Velké a malé ryby

U tebe, komsomolko Veroniko bych spíše než již únavné poučování o pravopise uvítal tvoji konkretní odpověď na jediný argument, který ti nejde pod fousy soudružky agitátorky. Třeba jak to bylo s těmi cestami do zahraničí (zeptala ses už soudružky mamky?)..... Ona je to "diskuse" skutečně po komunisticku. když soudružka už neví kudy kam (což je vždy, ono hájit relevantními argumenty komunistické svinstvo nebo babu Baborovou prostě nelze), tak přejde na pravopis.A nikdynebylkomunista "demo", když už na obhajobu komunistické "demokracie" zvolených komunistických grázlů nemůže nic uvést, začne tu diskutovat o Masarykovi (! Chudák Masaryk v hubě takového nikdynebylkomunisty!!). VUML se u obou soudruhů nezapře: "když soudruzi reakce příliš dotírá, je třeba nenechat si vnutit téma diskuse, a převést ihned debatu tam, kde jsme ve výhodě: bití černochů v Americe, fronty na pracáku, blahobyt před listopadem 89, členství Nečase v SSM, pravopis (podle soudružky Veroniky)....". Pak reakční diskutéry utlučeme argumenty.

Odpovědi

Veronika

#1815 Re: Re: Re: Re: Velké a malé ryby

2013-01-06 21:29:08

#1806: MIP - Re: Re: Re: Velké a malé ryby

Zatím jsem já Vás utloukla Vašimi hrubicemi. Nepíše se fousy, ale vousy a věta začíná vždy velkým písmenem. Ti komunisté  Vás fakt měli nechat dokončit alespoň základní školu  :-))))). Jste divný, takový hulvátek, ale od ODSáka bych nic jiného nečekala. Tolikrát jsem psala, abyste mi netykal, ta komsomolka mi nevadí. Volím levici a opravdu jsem na to pyšná, takže mne fakt neurazíte, i když se o to vytrvale snažíte.  Nevím, proč se navážíte do mojí rodiny, pokud vím, tak nikdo z mojí rodiny s Vámi zde nekomunikuje. Máte k tomu snad nějaký důvod nebo to berete tak šmahem. Také si nepamatuju, že by Vám já tady napsala, že jste č.rák, kr.tén a b.b, tak nevím, co Vás vede k tomu nazývat paní Baborovou bábou.  Máte rád vulgarismy? Co nadávka, to Váš orgasmus.

 

 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...