Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1740 Re:

2013-01-04 14:34

#1739: Daňový poplatník z.Č.Budějovic -

Ale no tak. Že vás to tak vytáčí. Tady si žije za státní peníze tolik lidí a jedná se o zcela jiné částky, tak proč to rozhořčení nad nemocenskou paní Baborové. Třeba taková školní psycholožka v třeboňském kurníku - by mě zajímalo, kolik studentů týdně její služby využije. A z čeho je placená? Pochybuju, že jí paní řídící dává část svojí výplaty. Taky jsem slyšela, něco o sauně, tu jistě stavěli studenti svépomocí...

Odpovědi

kreja

#1741 Re: Re:

2013-01-04 14:57:13

#1740: - Re:

Což pak o to, sauna je jistě bužoazní přežitek. Nedej Bože "finská", tam by teda měli soudruzi asi krapet problém, finové jsou jim patrně trochu blížší... Ale jinak jsem potěšen, že dnes se komunisti veřejnými protesty promarodí. Není to tak dlouho, kdy se jimi byli schopni prostřílet.

Daňový poplatník z Č.Budějovic

#1745 Re: Re:

2013-01-04 19:59:43

#1740: - Re: U soudružky Baborové se patrně nejedná o klasickou nemocenskou,ale o útěk od zodpovědnosti.Pokud si takto představuje službu jihočechům,nemá tato členka zločinecké organizace KSČ,dnes KSČM /t.j.KSČMordující/opět na postu radní vůbec co pohledávat a to i z důvodu své psychické lability,kterou nyní jasně prokazuje.A to vše pod dohledem arogantního s.hejtmana Zimoly.

Pokud  ještě máte problém s třeboňskou psycholožkou,nebo nějakou saunou,jak píšete,obraťte se na kompetentní místa,kde Vám zajisté vysvětlení podají.

 

 

 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...