Petice za změnu na pozici náměstka hejtmana pro oblast školství

Quoted post

Egís

#24

2012-12-16 13:31

Největší chybou po Listopadu 1989 bylo že KSČ a jiné variace této zločiné ideologie nezakázali... Nechápu proč je zakázaný neo- nacismus a komunismus ne...? Obojí je zlo, násilí, lež.... Komunisti navíc zabíjeli vlastní lidi, Čechoslováky... Dnes se nám budou smát do očí že byli demokraticky zvolení a proč se nám to nelíbí....? Učitelé učí o zlu komunismu a náměstek....? To snad ne!!!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#77 Re:

2012-12-21 09:01:52

#24: Egís -

Předem upozorňuji, že jsem pro aby předrevoluční politruk táhnul do hajzlu, ale.... Zakažme komunismus (mám pocit že propagace komunismu je nelegální) a co se stane? změní si jméno a za 20let nikdo neví kde a kdo komunisti jsou a schválně, kdo má největší poddíl na tom že komouš vyhrál? A co revoluce s hadrem (sametová revoluce ) ? Výsměch a oblbování národa a studentů, protože pár komunistů co se nemohlo dostat nahoru si založilo OF a studendům tu revoluci ukradli a sedí tam dodnes! Už by konečně měla přijít ta revoluce s klackem . A že všichni kradou? Vžyť krade i náš prezident tak co ......

h

#123 Re:

2013-02-01 22:06:08

#24: Egís -

Já mám malý důchod.Kdo z vás tady,mě ho zvýší?

Je to zrovna taková hovadina,jaké tady řešíte.Byly volby a ty by se měly respektovat.Proč asi to dopadlo tak,jak to dopadlo.Zřejmě nejsou lidi spokojený.