Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

Quoted post

Jan Vraja
Hranice na Moravě

#1455 Všem příznivcům KSČM.

2012-11-30 00:25

Doporučuji Vá přečíst si v sobotních Lidových novinách článek:"Proces očima dětí popravených"-jedná se o děti,jejichž otcové byli popraveni ve známem procesu s Rudolfem Slánským,kdy bylo odsouzeno jedenáct vysokých funkcionářů KSČ k trestu smrti a tři na doživotí.Nejsmutnější na tom je to že většina těchto dětí žije v západní Evropě-u třídních nepřátel svých rodičů.Jen mám obavy,aby jedno až budou komunisté u moci,nemusel p.J.Zimola opakovat to co už řekl soudruh R.Slánský pžed svou popravou."MÁM CO JSEM SI ZASLOUŽIL
Ale, jak praví jedna stará moudrost: strom poznáš podle ovoce a z velké košaté třešně komunismu byla sklizena již nejedna nepoživatelná a životu nebezpečná úroda. Možná, že časem třešně lehce zesládly, jsou na první pohled šťavnatější a snad i méně červavé, ale jsou to stále třešně, neboť děj se co děj, z třešně jablka nesklidíš.

Odpovědi

josefina

#1458 Re: Všem příznivcům KSČM.

2012-11-30 00:56:17

#1455: Jan Vraja - Všem příznivcům KSČM. JO,vy myslite ty cesky psane nemeckym kapitalem vlastnici noviny???To jste tedy hluboko klesl.....

 

vuk

#1460 Re: Všem příznivcům KSČM.

2012-11-30 01:14:16

#1455: Jan Vraja - Všem příznivcům KSČM. 

 Pravice má těch zavražděných na svědomí mnohem víc, než komunisti. Autor petice by si proto měl zamést před vlastním prahem. Kromě toho komunisti jako jediná strana své dávné excesy odsoudili, vždyť v 70. a 80. letech vedl KSČ Gustáv Husák, tedy jedna z obětí 50. let.