Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Quoted post

Sára

#537 Re: Re: Re: jak muzete neco takoveho vykladat aniz tu ucitelku znate

2012-11-25 13:04

#532: Mirek - Re: Re: jak muzete neco takoveho vykladat aniz tu ucitelku znate : jojo nepadla žádná politická slova, až na to že před rokem 89 úkoly, které zadávala byly v podtextu politické, že. Odpovídám, že si opravdu myslím, že budou zavírat, vyhazovat z práce, zakládat STB a špiclovat, pronásledovat pro odlišný názor. Což důkazem je tato lžipetice. Opravdu si myslím, že zase bude znárodňování a vyvlastňování - KSČM to má v programu a nedovedu si představit, že by soudružka Baborová vystoupila demokraticky na podporu pronásledovaných a nepohodlných. Neumím si jí představit, že by našla odvahu zastat se někoho proti své straně. Myslím si, že zastrašování již nastalo. Vyhrožuje policií, i když se jí nic neděje. Jen se holt někomu nelíbí, což musí vydržet, pokud chce toto místo zastávat.

 

Odpovědi

Jan

#541 Re: Re: Re: Re: jak muzete neco takoveho vykladat aniz tu ucitelku znate

2012-11-25 14:02:32

#537: Sára - Re: Re: Re: jak muzete neco takoveho vykladat aniz tu ucitelku znate

No to jsou kecy.Kdo Vám takhle vymyl mozek proboha?To co uvádíte jsou přesně praktiky současné trojkoaliční vlády!!Víte slečno,já žil v těch "zlých" časech,kdy jsme nezakopávali na ulici o bezdomovce,neviděl jsem jedinýho žebráka,nezaměstnanýho,ona práce byla povinná totiž a příživnictví se trestalo,což se pochopitelně flákačům,opilcům,máničkám,chartistům,disidentům a jim podobným nelíbilo.A kdo,kde a jak zakládal STB?Mohla by jste mě na to odpovědět?Pokud to nevíte,tak se jednalo o Státní Bezpečnost a ne nějaký sdružení dobrovolných hasičů!!Máte to milá trochu popletený v hlavě.Zeptejte se raději starších,než něco napíšete.Jinak o volbách demokraticky rozhodli violiči,takže můžete proti tomu protestovat v Třeboni se zmanipulovanými žáky,ale to je tak všechno.Máte vskutku podivnou představu o demokracii.Asi se moc díváte na provládní ČT a moc posloucháte provládní ČR.Nevěřte všemu,co Vám vtloukají modrokomunisti do hlavy v zájmu jejich udržení se u moci a v zájmu jejich koryt.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...