BÍLEK-VEN!

Quoted post

Pavel Číla
Liberec

#6 Vysvětlení...

2012-11-02 14:04

Tak abych se ujal nějakého vysvětlení...

Tato petice je založena pouze z toho důvodu, že jsem Liborovi (autor petice) odmítal jeho radikální názory... Jsem pouze obyčejný fanoušek, který se snaží nejdříve řešit a poté jednat.

Co se týče údajné cenzury na mnou založené petici: http://www.petice24.com/signatures/vyhodte_bilka/ nenechám se hanit člověkem, jež nedokáže zvednout telefon a nebo zavolat nazpět!

Jinak každého racionálně uvažujícího fanouška napadne, že zdejší komentáře jsou pouze cíleným útokem proti již běžící a mnohem úspěšnější petici.
A propo, co zdejší zakladatel již učinil pro odvolání p. Bílka?? Teda krom planého tlachání...

S pozdravem Pavel Číla

Odpovědi

Libor Dvořák

#7 Re: Vysvětlení...

2012-11-02 17:32:05

#6: Pavel Číla - Vysvětlení...

Pane Čílo, to je tedy od Vás trochu hodně podpásovka, co jste právě vytvořil.. - zkreslení situace + nepravdy.. Narozdíl od Vás však my komentáře necenzúrujeme, takže ho zde nechám a budu reagovat. Avšak jelikož je to závažná věc, tak neodpovím takto narychlo (nynější zaneprázdnění - jsem zde na stránce jen po avízu kolegy..), ale zítra zde bude Oznámení č.2.. Nic vulgárního, nic očerňujícího, jen upřesnění faktů a uvedení na pravou míru..

S pozdravem též.

L.Dvořák