BÍLEK-VEN!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno BÍLEK-VEN!

Libor

#1 Bílek musí skončit!

2012-10-26 15:09

Toto je konečně akce, která by Bílka měla přinutit k odstoupení!
Milan Modrý

#2 Souhlas!

2012-10-26 16:42

Toto je ta správná action, toto by mělo mít nějaký výsledek
honza

#3 Cenzúra!

2012-10-30 11:38

Tady tuhle petici jsem podepsal, protože chce něco řešit. Na té petici Vyhoďte Bílka jsem prezentoval slušný názor a byl jsem vymazán.. Autor té petice asi nemá rád, když ho někdo kritizuje za nečinnost.. Cenzúra!
ludva

#4 Re: Cenzúra!

2012-10-30 15:30

#3: honza - Cenzúra!

No mně to tam připadá taky divný - má 20 litrů podpisů a nic nedělá.. Oslovit sponzory je směšný..

dušan

#5 Podpisů přibylo..:-)

2012-11-01 14:58

Podpisů od včera přibylo, ale komenty žádný..:-( Žádnej koment už ani na http://www.petice24.com/vyhodte_bilka .. - ale tam už to ten umělec, kterej nic nedělá, maže.. To je fakt svinstvo, napřed naláká lidi a pak na ně se*e..
Pavel Číla
Liberec

#6 Vysvětlení...

2012-11-02 14:04

Tak abych se ujal nějakého vysvětlení...

Tato petice je založena pouze z toho důvodu, že jsem Liborovi (autor petice) odmítal jeho radikální názory... Jsem pouze obyčejný fanoušek, který se snaží nejdříve řešit a poté jednat.

Co se týče údajné cenzury na mnou založené petici: http://www.petice24.com/signatures/vyhodte_bilka/ nenechám se hanit člověkem, jež nedokáže zvednout telefon a nebo zavolat nazpět!

Jinak každého racionálně uvažujícího fanouška napadne, že zdejší komentáře jsou pouze cíleným útokem proti již běžící a mnohem úspěšnější petici.
A propo, co zdejší zakladatel již učinil pro odvolání p. Bílka?? Teda krom planého tlachání...

S pozdravem Pavel Číla
Libor Dvořák

#7 Re: Vysvětlení...

2012-11-02 17:32

#6: Pavel Číla - Vysvětlení...

Pane Čílo, to je tedy od Vás trochu hodně podpásovka, co jste právě vytvořil.. - zkreslení situace + nepravdy.. Narozdíl od Vás však my komentáře necenzúrujeme, takže ho zde nechám a budu reagovat. Avšak jelikož je to závažná věc, tak neodpovím takto narychlo (nynější zaneprázdnění - jsem zde na stránce jen po avízu kolegy..), ale zítra zde bude Oznámení č.2.. Nic vulgárního, nic očerňujícího, jen upřesnění faktů a uvedení na pravou míru..

S pozdravem též.

L.Dvořák

Pavel Číla
Liberec

#8 Re: Re: Vysvětlení...

2012-11-03 19:04

#7: Libor Dvořák - Re: Vysvětlení...

No vidíte pane Dvořák, to jste mi to nandal. Jste Frajer...

Pavel Číla

L.Dvořák

#9 Re: Re: Re: Vysvětlení...

2012-11-04 15:06

#8: Pavel Číla - Re: Re: Vysvětlení...

Od toho tady jsme, abychom Vaši pohodlnost resp.neschopnost hlídali.. - my totiž cítíme odpovědnost za těch "Vašich" 23 tis.lidí mnohem více než Vy.. Je dobré, že jste se po 2 týdnech již alespoň k něčemu rozhoupal - zjevně jen díky nám, Frajerům.. :-) Nicméně v odpovědi ve včerejším mailu jsem Vás usvědčil z několika "nejasností" resp.lží - vyvrátíte je?.. ;-)

Martin (Liberec)

#10 Společně

2012-11-05 07:34

Pánové, kdyby jste se dali raději dohromady a něco pro to udělali společně. :-)

Možná by to mělo větší úspěch než se jen tu mezi sebou hádat (vyměňovat názory).

Zkus te to. Budeme jen rádi.

Děkujeme.

Nepřihlášený uživatel

#11 Re: Společně

2012-11-05 11:07

#10: Martin (Liberec) - Společně

Martine, pokud jste si pozorně přečetl naše 2.oznámení, tak ale musíte uznat, že pan Číla je osobou poněkud nevěrohodnou - byl usvědčen ze zkreslování situace i ze lží, a zmohl se reagovat jednou výsměšnou větou..(zde nahoře).  S takovým arogantním lživým člověkem nemá spolupráce smysl, nehledě k tomu, že stále není jasné, do které z těch 3 verzí (2.oznámení) ho zařadit..

L.Dvořák

#12 Re: Společně

2012-11-05 11:08

#10: Martin (Liberec) - Společně

Jo, zapomněl jsem se podepsat - Libor Dvořák.

dendy

#13 Bylo nebylo..

2012-11-05 13:23

To je jak v té pohádce. Bylo nebylo teda odpovězeno? Pokud sem se zběžně díval tak ten Číla to dostal hezky a jestli neodpověděl tak je to jeho vizitka.. No jak je někdo spřaženej s Novou které jde vždycky o blaho lidu tak to vždycky něčím smrdí..

Nepřihlášený uživatel

#14 Kdy už ten Bílek skončí?

2012-11-05 16:27

Hezky napsáno! Pokud jsem si to přečetl a podíval se taky na tu "konkurenci" jak píše autor, tak musím říct, že ten pan Čila je fakt asi nějaký divný.. Jede si po svým, moc toho zatím za těch 20 dní neudělal a podle toho to taky vypadá.. Nic se neděje a my máme stále toho strašného Bílka! Tady se toho třeba taky moc nedosáhne, ale tady se ti lidi aspoň o něco snaží, i když jim nikdo reklamu neudělá. Proto jsem se podepsal tady a ne u toho Čili.

Nepřihlášený uživatel

#15 plzeň

2012-11-13 16:00

protiplzenský pelta?.. zato autor tohoto je zajímavě pro plzeňský, klubismus se nezapře. Naše česká barcelona plzen letos předváděla prachbídný fotbal, a teprvo posledních pár kol ji vyšlo, ale na začátek si nikdo nevzpomene.. sparta hrála pěkně, hráči byly ve formě, prostě uplný opak, ale to bylo ticho...
Jirka

#16 Re: plzeň

2012-11-15 18:09

#15: - plzeň

Tady si asi někdo trochu víc šlehl.. Plzeň hraje prachbídně a sparta hrála hezky - tady by se fakt někdo (asi nějaký nepřihlášený sparťan) měl nechat vyšetřit..:-))

digoš

#17 cenzúra shora?..

2012-11-27 14:43

Nějak to tady umřelo. Mají hezký oznámení a nikdo nepíše - asi se pánům nahoře nelíbí, že napadají sparťana Peltu a proto to pěkně krouhají..

Nepřihlášený uživatel

#18

2013-03-23 00:43

Připojil jsem podpis, ale domnívámse že se nic nezmění

Nepřihlášený uživatel

#19 Re:

2013-03-23 17:19

#18: -

Ona žádná petice nic nezmění, tak už to v "demokracii" chodí, ale může být základem k dalším krokům. A ti Regenerátoři tady už něco v úvodu naznačili.. Chce to jen víc aktivity veřejnosti.....


Nepřihlášený uživatel

#20

2013-03-25 18:55

Oprávněná
clovek

#21 OBA AT JDOU K SIPKU

2013-03-27 10:28

PELTA A BILEK veeeeen

Nepřihlášený uživatel

#22

2013-03-27 17:21

už tam dávno neměl být.stavět stále plašila,v současné době jiráčka a bohužel i gebre..vydru do zálohy .. hruza.dříve jsem jezdil na ms i evropy,ale to bylo ještě za nedvěda.poslední zápas jsem osobně viděl na ms s itálii.když jsem viděl flákání rosického a jarolíma,jak nechali uštvat nedvěda,tak na ně nejsem vubec zvědavej.a potom era rady a bílka.!!!

Nepřihlášený uživatel

#23

2013-03-27 18:10

Bílek ven, takže, Bílek dovnitř...

Nepřihlášený uživatel

#24

2013-03-27 20:55

Bílek se chová stejně jako naši politici. Sedí na svém teplém a dobře placeném místě a vůbec nikdo ho nechce....

Nepřihlášený uživatel

#25

2013-03-27 21:07

Bílek + Pelta = podobná katastrofa pro fotbal,jako
Kalousek pro běžný lid.