Petice proti hodnocení písemných maturitních prací z češtiny

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#74 Re: Re: Re: Re: Re: blbost

2012-06-26 13:22

#69: - Re: Re: Re: Re: blbost

To je velmi nehodnotný protiargument, na který nemá cenu odpovídat... s prací se pochlubte, aspoň budeme moci objektivně zhodnotit, jestli je opravena špatně. Jestli nemáte ráda lidi, kteří něco vědí, tak to je smutné. Letos jsem maturoval a sledoval ten "odboj" velmi zblízka, takže opravdu vím o čem mluvím. A nezlobte se, ale když už po 20. vidím argument typu "premiant má za 5", ale nikdo už neukáže jeho práci nebo vysvědčení, musím se jen smát. Jinak racionálně: proč by premiant nemohl mít za 5? sebejistota je ošemetná věc u maturit ;)

Odpovědi

Hoju

#76 Re: Re: Re: Re: Re: Re: blbost

2012-06-26 14:00:03

#74: - Re: Re: Re: Re: Re: blbost

Víte ono to bude možná tím, že já bych tady svou slohovku klidně dal, ale škola mi jí odmítá dát.


Nepřihlášený uživatel

#80 Re: Re: Re: Re: Re: Re: blbost

2012-06-26 22:12:27

#74: - Re: Re: Re: Re: Re: blbost

Máte maturitu a přitom neumíte číst? Nepsala jsem, že nemám ráda lidi, kteří něco vědí, ale lidi, kteří vědí všechno nebo lépe řečeno myslí si, že vědí všechno. S prací se pochlubím, ale až budu mít v ruce odvolání a mám k tomu své důvody. A opravdu nechápu, jak si můžete být jistý svojí pravdou. Znáte někoho z těch lidí, kteří se odvolávají, viděl jste jejich práci? Mám hodnocení dvou hodnotitelů a u nich bych uspěla a myslím, že takových je nás víc. Neříkám, že všichni. A proto se bráníme. A Vám nerozumím. Co hledáte na těchto stránkách, když máte odmaturováno. Možná ta Vaše maturita nebyla nic extra a možná celé čtyři roky nestály za nic a tak tady těm jedničkářům ukážete, kdo je nejlepší. Tak nám předveďte svoji práci. Vám už o nic nejde. Docela ráda bych si ji přečetla.