PETICE PRO URYCHLENÉ ŘEŠENÍ NEDOSTATKU MÍST V MATEŘSKÝCH ŠKOLKÁCH

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#15

2012-05-25 15:36

Kde to žijeme, že se neřeší ty nejzásadnější, nejdůležitější věci, kdo to tam sedí,
asi se opravdu budeme muset všichni sejít a dojít tam, hrůza, hrůza.
Moc děkuji iniciátorkám a držím nám všem palce. (Musím ten vztek aspoň takto ze sebe dostat)
Díky, díky

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#16 Re:

2012-05-25 16:13:58

#15: -

On vztek je sice dobrá věc. Ale v tomto případě si myslím, že k ničemu. Mi byli v té samé situaci minulý rok. Končili s dětmi narozenými v 11/2008 a mi byli bohužel až prosincový. A nic jsem nezmohla. Do práce jsem nastoupit musela a babičky a dědečky nemáme. No tak hold každý den vozím dítko do 15 km vzdálené školky a pak dalších 30 km do práce a takto to praktikujeme denně, ráno tam a odpoledne domů. Přitom tam kam jsme se hlásili do školky jsem věděla o minimálně 5 dětech, které měli doma mladšího sourozence, tím pádem byla maminka doma, nebo to byly matky, které jsou doma aniž by si hledaly práci. Těm dítko do školky vzali, nám bohužel ne. A hlavně ruku na srdce, když to vemu dle mého dítka a převážnou zkušenost maminek podobně starých dětí, které nastupují prvním rokem do školky, tak jsme stejně polovinu doby trávili doma s nemocemi. On si každý myslí, já mám právo na školku, ale je fakt, že ty děti, které do teď byli izolované doma, každou chvíli něco chytili a byli jsme doma.