Demise vlády a jmenování vlády skutečných odborníků.

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#169 Re: Re: Re: Re:

2012-02-11 12:55

#167: Ladislav - Re: Re: Re:  

 To je sarkasmus Ladislave, víš? To vždy tvrdila katolická církev "poddaní nebojujte, nebraňte se, poslechněte svého pána i kdyby vás poslal na mučidla. V nebi budete odměněni". Já jsem věřící, ale nepotřebuji k tomu žádnou církev a jinou oficiální organizaci. Věřím v NEJVYŠŠÍ SÍLU VESMÍRU  a ta neříká nic o tom, že se máme před otrokářem hrbit. Naopak jako sebevědomá a důstojná duchovní lidská bytost se máme bránit. Modlitby jsou fajn, také je používám, ale někdy je třeba přiložit i fyzickou ruku k dílu a nečekat "až to nebe zařídí". To znáš ten vtip jak byly povodně a jeden člověk se modlil "PANEBOŽE zachraň mne" přijeli k němu hasiči na člunu, pojdťe sem pane, pomůžeme vám. Ne mne zachrání Bůh. A opět se modlil, PANEBOŽE zachraň mne" přiletěl vrtulník, chyťte se lana, vytáhneme vás. Ne mne zachrání Bůh. Pak se utopil. Přišel do nebe a říká BOŽE já se k tobě tak modlil a tys mi nepomohl. BŮH se na něj podívá a říká POSLAL JSEM TI TAM ČLUN I VRTULNÍK, ŘEKNI MI, CO VÍC JSEM MĚL JEŠTĚ DĚLAT?????

Odpovědi

Ladislav

#170 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-02-11 13:17:56

#169: - Re: Re: Re: Re:

Ahoj, jsem rád, že jsi věřící, však církev či sbor nebo shromáždění je potřeba, důležité je číst i Bibli, to proto, aby nedocházelo k nedorozumění, lidskému vysvětlování dané věci, lidskému pochopení či samovysvětlování pravdy, víry, postavení Boha a Ježíše Krista. Bez společensví je víra němá, bez Bible je víra slepá. Pokud věříš v nejvyšší sílu vesmíru, je to Bůh nebo jak říkají fylozofové a pan Mareš "universum"? Fylozofie byly vždy překonány, psychologie je vratká, víra v Ježíše Krista = křesťanství je pevné a hlavně NEMĚNNÉ! Jen si vezmi Bibli do ruky a čti, nenásilně, bez emocí a pokoušení, bez přetvářek a lží... Jen čti... Mimochodem, vtip znám a je milé povznést Boha i skrze vtip, totiž i hlupák pochopí, jak je Bůh mocný a člověk někdy jednoduchý .