Demise vlády a jmenování vlády skutečných odborníků.


Nepřihlášený uživatel

#1

2012-02-04 14:03

Pokud chci lékaře odborníka, pokud chci právníka odborníka, tak proč bych nemohl chtít i toho, kdo mě zastupuje a tvoří vládu této země, jako odborníka.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-02-04 16:29



Nepřihlášený uživatel

#3 CELONÁRODNÍ PROTEST

2012-02-04 16:47

Pokud vláda dobrovolně neodstoupí - sejdeme se lidičky!
Václavské náměstí u sv. Václava 15. 3. 2012 od 17 hod.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-02-04 18:04


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-02-04 20:11


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-02-04 20:28


Autor petice

#7 Mazání

2012-02-04 20:53

Pokud se budou v komentářích vyskytovat vulgarismy a evidentní nesmysly, budou mazány.
Tato petice je příliš vážnou věcí, než aby se zde trpěly nestoudnosti. Lidé, kteří nám mají vládnout, musí být lidmi na svých místech. Musí to být odborníci na slovo vzatí, a to jak po odborné, tak i morální a moudrostní stránce.


Nepřihlášený uživatel

#8

2012-02-04 21:02

Ve vládě, loajální svým voličům, by měli být jen vlastenečtí odborníci, ne ti, kteří se nechají uplatit mocnými ze ciziny a po vlastních šlapou.

Nepřihlášený uživatel

#9 CENZURA

2012-02-04 21:05

Opět CENZURA, a to i na Petici!!! Maže se ve velkém! Dávejte si POZOR, komu ta petice jednou poslouží!!! Není v ní nic definováno, a může být zneužita kýmkoliv!!!

Nepřihlášený uživatel

#10 Re: CENZURA

2012-02-04 21:13

#9: - CENZURA 

 Cenzura na vulgarismy? To může říci jen ten, kdo nechápe podstatu cenzury.


Nepřihlášený uživatel

#11

2012-02-04 21:19

Tato petice je zcela jasná a konkrétní. Jak by tato zcela zřejmá věc mohla být zneužitá?

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-02-04 21:20


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-02-04 21:22


autor petice

#14 Mazání

2012-02-04 21:38

Nehodlám se s nikým dohadovat. Vulgarismy a nesmysly budou mazány a také mazány jsou. Cenzura je to, co je v našich masmediích. Toto mazání je pokus zachovat slušnost petice, která sama o sobě vyzývá k tomu, aby v čele našeho státu stáli slušní lidé. Zneužití petice, která volá po odbornosti, mravnosti a moudrosti lidí v našem vedení je minimálně hloupost.

Nepřihlášený uživatel

#15 Cenzura

2012-02-04 21:43

Upozorňuji autora petice, že jsem občan této republiky. Žádných vulgarismů jsem nepoužil, a celou věc předám na odpovědná místa, se žádostí o neplatnost tohoto dokumentu!!!

Nepřihlášený uživatel

#16

2012-02-04 22:08

Ten "občan této republiky" by se měl raději zamyslet, o co v té petici jde. Snad by se pak přestal domáhat, aby se u takto závažného dokumentu rozvíjela diskuze, co jsou a co nejsou vulgarizmy. Hloupostmi se zde nemá smysl zabývat. Pokud to někomu nevyhovuje, ať napíše slušně nějaký závažnější důvod.

Nepřihlášený uživatel

#17 Petice a cenzura

2012-02-04 23:47

Jsem moc rád, že se tu rozjela cenzura. Je aspoň vidět, že je vaše hnutí úplně k ničemu. Buď se chcete zviditelnit a obohatit, nebo jste prostě zárodek nové strany podobné té, co nám tu vládla 40 let. Jsem jeden z mnoha občanů co říká ne. Strčte si svoji petici a novou hymnu za klobouk:-) A nezapomeňte mi to smazat jako správní demokrati:-)


Nepřihlášený uživatel

#18

2012-02-05 00:01

Nevím, proč jsem se registroval a podpořil jsem tuto petici, když se nejde přihlásit.
Přihlašovací údaje mám zapsané na kousku papíru - vidím, že zbytečně a že to je, asi k ničemu.
S pozdravem
B. B.

Nepřihlášený uživatel

#19

2012-02-05 00:06

Už nastal opravdu nejvyší čas utáhnou politikům opasky a podrobit jejich majetky , včetně jejich příbuzných a milenek podrobné finanční kontrole! Měli by prokázat jak k nabytí přišly a zda jejich příjem řádně zdanili.
Dále bych je hnal k přímé zodpovědnosti za státní dluh 1,6 bilionu Kč. Rozhazovali velké peníze bez jakékoliv odpovědnosti. Musí se za to lidem zpovídat.

Nepřihlášený uživatel

#20

2012-02-05 00:14

. . . a ještě jednou, to samé: viz. níže.
Nevím, proč jsem se registroval a podpořil jsem tuto petici, když se nejde přihlásit.
Přihlašovací údaje mám zapsané na kousku papíru - vidím, že zbytečně a že to je, asi k ničemu.
Ani se nikdo neobtěžoval mi odpovědět - co s tím,
S pozdravem
Boháč B.

P.s.: příspěvek jsem zadával 4.2.2012, asi tak 22:50 hod. - jenže je
zobrazen čas 2012-02-05 00:01.
Tak, jak to tam vlastně máte - to bude stávka o den spíše?
Pro upřesnění času odesílání je teď právě 23:08:00 hod.



Nepřihlášený uživatel

#21

2012-02-05 00:18

. . . a ještě jednou a po druhé, to samé: viz. níže.
Nevím, proč jsem se registroval a podpořil jsem tuto petici, když se nejde přihlásit.
Přihlašovací údaje mám zapsané na kousku papíru - vidím, že zbytečně a že to je, asi k ničemu.
Ani se nikdo neobtěžoval mi odpovědět - co s tím,
S pozdravem
Boháč B.

P.s.: příspěvek jsem zadával 4.2.2012, asi tak 22:50 hod. - jenže je
zobrazen čas 2012-02-05 00:01.
Tak, jak to tam vlastně máte - to bude stávka o den spíše?
Pro upřesnění času odesílání je teď právě 23:08:00 hod.
Bylo to odesíláno 4.2.2012 ve 23:08:00 hod.
Váš Bohouš BOJOVNÍK ZA SPRAVEDLNOST

#22 POSLANECKÁ KANTÝNA

2012-02-05 05:56

Lidičky to musíte být tak vulgární?
To si takhle vážíte vlády a všech co tam "NAHOŘE" tak těžce pracují?

Tak to se rád s Vámi podělím o informace, které jsem nedávno obdržel v mailu.:

POSLANECKÁ KANTÝNA
Obyčejný člověk pracuje obvykle 8 hodin. Po 4,5 hodinové šichtě má ze zákona nárok na přestávku. S přesným dodržením 30 minut musí rychle najít restauraci nebo hospodu s dobrým menu, aby se rychle nasytil a ihned se vrátil zpět na pracoviště. U poslanců je to jiné. Ti si mohou jít na svačinku, na oběd, nebo na večeři kdykoliv uprostřed jednání nebo po vyhlášení přestávky určené k obědu. Poslanecká kantýna praská ve švech. Žádný zaplivaný bufet, jídlo na “stojáka“ nebo pach rozteklého levného oleje. Jídlo se podává v míšeňském porcelánu, skleničky z dnes již uzavřených skláren cinkají a příbory se třpytí novotou. Prostředí útulné jako v luxusní restauraci s pěti hvězdičkami. Poslanecká kantýna je otevřená každý všední den od 7.30 do 19.00, v pátek jen do 16.15 nebo při mimořádných zasedáních do pozdních hodin. A jak vypadá jídelní lístek?

Název pokrmu, pití

cena

běžná cena

hovězí vývar,těstoviny, zelenina

3.-

30.-

150 g - vídeňský guláš, knedlík

63.-

145.-

150 g - srbský vepřový kotlet, rýže

63.-

185.-

omeleta se sýrem, brambory

34.-

115.-

150 g - vepř. steak, šunka, sýr...

34.-

185.-

150 g - vepř. panenka, šunka, sýr...

78.-

205.-

150 g - vepř. panenka “Pireus“

79.-

210.-

150 g - kuřecí steak “Hawai“, sýr...

71.-

160.-

150 g - kuřecí soté “Palermo“, šunka...

73.-

195.-

150 g - kuřecí řízek smažený

54.-

160.-

150 g - krůtí steak zapeč. s chřestem

67.-

215.-

150 g - krůtí steak s česnek. máslem

53.-

165.-

430 g - salát. talíř se šunkou a sýrem

35.-

120.-

tatarská omáčka

4.-

20.-

ďábelská omáčka

4.-

25.-

brambory opékané

6.-

35.-

hranolky

11.-

35.-

brambory zlaté

12.-

40.-

bramborové roští

8.-

35.-

rýže dušená

4.-

30.-

káva “Presso“

6.-

25.-

káva “Turek“

6.-

25.-

čaj černý

3.-

15.-

2 dcl - kofola

7.-

25.-

pivo “Gambrinus“

7.-

30.-

Tento lístek platí na jeden den, druhý den je drobně obměněn.

Pro zajímavost: v červenci 2006 vážilo 200 poslanců 15 830 kg, v červnu 2010 ti samí poslanci vážili 18 130 kg. To znamená, že poslanci za 4 roky v poslanecké sněmovně přibrali 2 290 kg, jeden průměrný poslanec za 4 roky přibral 11,45 kg.

K jejich nadváze a obezitě také přispěla jejich poslanecká kantýna. Pokud představitelé státu zrovna nepobývají v poslanecké sněmovně, mohou využít další z 8 sněmovních hospod.

Sněmovní hospody:
1) Poslanecký klub 1 - dolní parlament
2) Poslanecký klub 2 - U Roury
3) Poslanecký klub 3 - U Rückla
4) Poslanecký klub 4 - v podzemí ve sklepě
5) Poslanecký klub 5 - pod palácem Smiřických
6) Restaurace Sněmovní 1 - i pro úředníky
7) Restaurace Sněmovní 2 - největší restaurace
8) Kavárna Demokracie - jen pro poslance a senátory
9) Kavárna u hlavního sálu (skandál Petra Kotta z ODS)

Ze státního rozpočtu je na provoz kantýny, restaurací a hospod ročně vyčleněno cca 46 milionů Kč. Jedná se sice o drobky, ale v době snižování platů a rušení benefitů státním zaměstnancům by bylo ohleduplné tyto výdobytky poslanců zrušit a kantýny a restaurace ponechat tržnímu hospodářství.

Tak to těm k........... a h.........., kterým většina z nás ve volbách dala podporu, přejme!!! Jen ať si žerou a tloustnou. Je to stejné, jako když se nuceně krmí husa tak, že jí šišky nebo kukuřici cpou do krku. aby byla po zabití hodně tučná. Husa se bránit nemůže, poslanec ale jenom využívá příznivé podmínky pro své stravování, které si odhlasoval. Naštěstí nadváha je po kouření našim hlavním rizikovým faktorem kardiovaskulárních onemocnění. Takže paní a páni poslanci. Žerte co možná nejvíce, máte to téměř zadarmo. Nebudeme vás alespoň muset podřezávat jako ty martinské husy. Infarkty a jiné zdravotní problémy se o vás dobře postarají. To zase bude na druhou stranu překrásná odměna vašim zklamaným voličům z celé šíře politického spektra...

Ještě že si poslanci neodhlasovali státní pohřeb. To by byla daň z blbosti zase o něco
vyšší...

 

Co na to říkáte? Jak budete toto komentovat?

Jenom žádné vulgarismy, to bychom si nic nepřečetli. Taky jsem musel v textu dva výrazy vytečkovat.

Já jenom stručně a slušně - "chce se mi zvracet"  (určitě znáte z filmu)


Nepřihlášený uživatel

#23 Aleš Žižlavský

2012-02-05 07:19

Na jednu stranu jsem pro cenzuru,vulgarizmy se mi nelíbí,na druhou stranu nejsem pro cenzuru,národ aspoň vidí,s jakými lidmi se pracuje a co může očekávat.Bral bych to druhé.Nevěřím totiž křiklounúm,pomlouvačům,vlastně těm,co neumí říct,jak co udělat ale krizujou každý pokus něco udělat.Staví svou kritiku na nic neřešících blbostech jen aby se zviditelnili.Nechal bych je.Ti rozumní si vyberou a z takových strach nemají.Oni se totiž na nic jiného nezmůžou.Podpořil jsem v petici i když nevěřím,že se něco podaří.Myslím,že převládají ambice,které jsou v jiných situacích nezbytné.To se pozná až jak to všechno dopadne.Aleš Žižlavský
Dvořákova 356
28522 Zruč nad Sázavou
http://obcanskastranaspravedlnosti.webnode.cz/
http://www.petice24.com/zaloeni_strany

Nepřihlášený uživatel

#24

2012-02-05 08:57

Běžte už!

Nepřihlášený uživatel

#25 BĚŽTE UŽ!

2012-02-05 10:22

Připojuji se.
Běžte už!

Nebo čekáte až na 15.3. ???