Demise vlády a jmenování vlády skutečných odborníků.


Nepřihlášený uživatel

#151

2012-02-10 05:32


Nepřihlášený uživatel

#152

2012-02-10 10:58

Souhlásím s Vámi napsanou peticí ve všech bodech.

Nepřihlášený uživatel

#153

2012-02-10 13:15

plně podporuji tuto petici
proud

#154

2012-02-10 13:35

tak co lidi,chcete si vladnout sami , se vsim co k tomu patri,nebo chcete aby to zase vzal nekdo za vas? Jako vzdycky doted? Poucili jste se?.............................proud
conducteir

#155 :-)

2012-02-10 14:10

To je ale stádo potrhlejch ovcí tady:-)

Nepřihlášený uživatel

#156

2012-02-10 17:00

Je třeba skoncovat s těma arogantníma,prolhanýma a zlodějskýma grázlama!!!!

Nepřihlášený uživatel

#157

2012-02-10 18:46

Podporuji tuto petici.Skončila doba lamentování(u piva)nastal čas skutků. Nebo čekáme že to za nás někdo zařídí? Nezařídí to nikdo,jenom my sami musíme vzít správu věcí svých do svých rukou.Nechci ani komunismus,tak jak jsme ho znali,ale ani kapitalismus jak jsme měli možnost ho za posledních 22let poznat.Je mi jedno jak se to bude jmenovat,hlavně chci spravedlnost se vším a pro všechny,co k tomu patří.Mám ale obavu,že to nepůjde jinak,než regulerními volbami.Nevěřím,že český národ vyjde do ulic v takovém množství a s takovou sílou,že vládnoucí mocní se dobrovolně zřeknou vládnutí.

Nepřihlášený uživatel

#158

2012-02-10 19:49

konečně to někoho napadlo
Ladislav

#159 Re:

2012-02-10 22:42

#157: -

Tak Ty bys "chtěl" a je Ti jedno, jak se budou jmenovat... Máš pravdu, lidé do ulic nevyjdou, ani já ne, ani má žena. Ani moji, ani její rodiče a prarodiče, ani naši sousedi, ani kolegové u nás v práci, ani jejich rodiny, sourozenci, tety a strejdové. Proč? My jsem slušní lidé, odvádíme daně, platíme odvody, půjčky si nebereme, máme se rádi, nikomu nezávidíme, nikoho neplomlouváme, nikoho neokrádáme... mohl bych pokračovat. Je dobře, že "nám někdo vládne", sami, odspod, lidé, demokracie a tak podobně, není dobré řešení. Nechejme vládu vládou, a modleme sa za to, aby jejich jednání a činy byly ku prospěchu nás všech, modleme se, aby mezi lidmi ve vládě, vládli lidé rozumní a moudří, rozhodní a čestní... Modleme se za ně!!

proud

#160 Re: Re:

2012-02-10 22:54

#159: Ladislav - Re:

pohodlny reseni,jen co je pravda,ale zkusenost rika,ze si nic nevymodlis,jen cinem neceho dosahnes,proto pokorne sves hlavu,modli se a plat!!! Hlavne plat!!! Ale neva,my to za tebe udelame..........................proud


Nepřihlášený uživatel

#161

2012-02-11 01:51

Jednoduché to nebude, ani to, kde ty nové a poctivé lidi sehnat (myslím ty, kteří budou dělat testy z odborností).A až dojde k volbám, tak ne volit strany, ale jednotlivé lidi. Strana se o nás nestará, ale lidi. Samozřejmě, která strana bude mít zvoleno nevíce lidí, bude mít i nejvíce křesel, ale voleni budou lidé(zástupci z okresu, kde bydlí a znají problémy svého okresu). Aby se nestalo, že někdo kandiduje za okres z Jižní Moravy a přitom bydlí třeba v Karlových Varech. Co takový člověk může vědět o problémech okresu, za který kandiduje? Musí to být kvalitní člověk a odborník, kterého lidé v místě znají. A hlavně to musí být ČECH, který zde stále žije a všechno, co se zde celé ty roky od války dělo, si zde zažil. A umí to nejlépe posoudit. Žádní přistěhovalci, kteří se najednou v politice vyrojili, nebo takoví co přestupují z jedné strany do druhé, podle toho, kde to zrovna podle jejich mínění lépe klape. Pak to s našim státem dopadá tak,jak to je. Vždyť nám to pořád předvádějí.Žádné rozdávání majetků např.církvím. Žádný majetek od dob císaře Franz Jozefa neměli.Církevní majetek byl již tenkrát zestátněn. Církev byla jen správcem, ne? Tak jak jim to mohli komunisti sebrat? To je jen pomluva a naši politici spoléhají na to, že mladí o tom nic neví a s těch starých se toho už nikdo taky nedožil. Zjišťovalo se vůbec, jak to s tím církevním majtekem bylo? Co na katastru? No, to co vše je teď v naši malé, krásné zemičce špatně, to by bylo na celou knihu.  Rozdávat se může, až když zbude nám. A rozdávat ze svého, ne z cizího, nebo dokonce na dluh. Je mi z toho taky na zvracení. Co se mají ti mladí naučit? Když se těch koryt naši slavní politici nevzdají dobrovolně, pak je v krajím případě ještě možnost defenestrace!!! A zabavení majetků, na které si nemohli z poctivé práce vydělat!

Quido

#162 Re: Petice a cenzura

2012-02-11 03:02

#17: - Petice a cenzura 

 Ja sice nevim cemu rikas ne, zda te petici, nebo, ze nechces neco pro to udelat, aby uz konecne odesli ti, co

 delaji z nasi republiky torzo. Nebyl jsem nikdy zastancem komunistu, ale zamysli se sam nad sebou. Pokud je ti vic jak 40, tak platil sis skolne , byla republika v dluhach ? Odpoved urcite znas, a nasi vladni cinitele, to je kdo ??  Jsou to vsechno deti byvalych komunistu, co vyuzivali jen same vyhody, ktere ted berou nasim detem a vnukum se slovy o jejich demokracii.    Hold je uz treba neco  s tim udelat.  Quido

Conducteir

#163 Re: Re: Petice a cenzura

2012-02-11 03:04

#162: Quido - Re: Petice a cenzura

Co to tu meleš za nesmysly???:-) Mel smysly:-)

Jan Mička

#164 Re: Re:

2012-02-11 08:38

#159: Ladislav - Re:  

 Ufff. Tak to mne uklidnilo. Nemusíme nic dělat, stačí chodit do kostela a modlit se. Se divím, že to geniální řešení nenapadlo už partyzány v druhé světové válce nebo protistalinský disent. Nemuseli se plahočit po lesích a sklepech a trápit se s odbojem. Stačilo zajít ke zpovědi   :-)))   No nic, ty se Ladislave modli a převáděj svůj majetek a svou svobodu do cizích rukou a my ostatní si budeme svůj majetek a svou svobodu bránit. Nevadí?


Nepřihlášený uživatel

#165

2012-02-11 10:08

Proč se také nezaměříte k nám na Severní Moravu,kde je největší nezaměstnanost a žijí zde nejchudší obyvatelé.Co mají dělat občané, kteří žijí v okolí Osoblahy.Není vinou nás občanů,že za komunistů byl okres Bruntál, pod který jsme patřili,nejsilnější baštou komunistů.Bylo zde hodně průmyslu a dnes tu není nic, jen lidé bez práce.

Nepřihlášený uživatel

#166

2012-02-11 10:50

Lidé probudte se.
Ladislav

#167 Re: Re: Re:

2012-02-11 12:04

#164: Jan Mička - Re: Re:

Honzo, respektuji tvoji úvahu, však bereš to jizlivě a za špatný konec. Přít se s tebou nebudu, jak říkám, respektuji tvůj názor. A když jsme u toho názoru, projdi si úvahy lidí zde na tomto "chatu", a my se máme domluvit? My máme vlolit lidi? Každý na věc máme jiný názor. Představ si, kdyby jsme byly v nějaké malé obci nás 30, co tu jsme, domluvili bychom se? NE, a důvod znáš?

Ladislav

#168 Re:

2012-02-11 12:08

#161: -

Dokud se lidské srdce nezmění, je marné volit zástupce v takto závažné situaci. Historie dosti ukázala, kdo, kdy a jak zneužil svého postu.


Nepřihlášený uživatel

#169 Re: Re: Re: Re:

2012-02-11 12:55

#167: Ladislav - Re: Re: Re:  

 To je sarkasmus Ladislave, víš? To vždy tvrdila katolická církev "poddaní nebojujte, nebraňte se, poslechněte svého pána i kdyby vás poslal na mučidla. V nebi budete odměněni". Já jsem věřící, ale nepotřebuji k tomu žádnou církev a jinou oficiální organizaci. Věřím v NEJVYŠŠÍ SÍLU VESMÍRU  a ta neříká nic o tom, že se máme před otrokářem hrbit. Naopak jako sebevědomá a důstojná duchovní lidská bytost se máme bránit. Modlitby jsou fajn, také je používám, ale někdy je třeba přiložit i fyzickou ruku k dílu a nečekat "až to nebe zařídí". To znáš ten vtip jak byly povodně a jeden člověk se modlil "PANEBOŽE zachraň mne" přijeli k němu hasiči na člunu, pojdťe sem pane, pomůžeme vám. Ne mne zachrání Bůh. A opět se modlil, PANEBOŽE zachraň mne" přiletěl vrtulník, chyťte se lana, vytáhneme vás. Ne mne zachrání Bůh. Pak se utopil. Přišel do nebe a říká BOŽE já se k tobě tak modlil a tys mi nepomohl. BŮH se na něj podívá a říká POSLAL JSEM TI TAM ČLUN I VRTULNÍK, ŘEKNI MI, CO VÍC JSEM MĚL JEŠTĚ DĚLAT?????

Ladislav

#170 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-02-11 13:17

#169: - Re: Re: Re: Re:

Ahoj, jsem rád, že jsi věřící, však církev či sbor nebo shromáždění je potřeba, důležité je číst i Bibli, to proto, aby nedocházelo k nedorozumění, lidskému vysvětlování dané věci, lidskému pochopení či samovysvětlování pravdy, víry, postavení Boha a Ježíše Krista. Bez společensví je víra němá, bez Bible je víra slepá. Pokud věříš v nejvyšší sílu vesmíru, je to Bůh nebo jak říkají fylozofové a pan Mareš "universum"? Fylozofie byly vždy překonány, psychologie je vratká, víra v Ježíše Krista = křesťanství je pevné a hlavně NEMĚNNÉ! Jen si vezmi Bibli do ruky a čti, nenásilně, bez emocí a pokoušení, bez přetvářek a lží... Jen čti... Mimochodem, vtip znám a je milé povznést Boha i skrze vtip, totiž i hlupák pochopí, jak je Bůh mocný a člověk někdy jednoduchý .


Nepřihlášený uživatel

#171

2012-02-11 18:49

Chci vládu odborníků ne zlodějů !!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#172

2012-02-11 19:08

Souhlasím s peticí a stvrzuji podpisem. P.K.

Nepřihlášený uživatel

#173

2012-02-11 19:10

kéž by se tu něco zlepšilo...

Nepřihlášený uživatel

#174

2012-02-11 19:59

Dobrý den,lidé již nevěří že se něco změní,každý ve vládě by mněl mít svuj učet kam by dostal měsiční mzdu ale mzdu jako běžný občan/20000/uděláš pro lid dobrý zákon či krok dostaneš odněnu,uděláš zmetek či tunel tak hezky zaplať ..jednou za rok zučtování..to by byla bomba!!a co Brusel a tisíce kancelaří..naprostý nesmysl!!!atd to je na hodně dlouhou dobu.Klement
Jan Damborský
Trhový Štěpánov

#175

2012-02-11 20:02

Věřím že to vyjde a budu to propagovat všemi možnými prostředky!