PLATY VYSOKOŠKOLSKY VZDĚLANÝCH UČITELŮ MŠ

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#122

2012-02-02 18:45

Je to opravdu katastrofa, učitelky s vysokoškolským diplomem a má menší plat jako ta středoškolská, pět let dřiny, státnice a plat menší, proboha, kde se stala chyba? Vždyť to není ani snad možné? Všechny do jediné podepisujeme pouze 9. třídu, kde je ta 11. třída o které se psalo v médiích, nepřidal nám nikdi nic, ani korunu, práci děláme za ty chudery středoškolské, které netuší jak se píše na PC a nemají se zájem vzdělávat, na odpolední směně si nalakují nehty a přečtou magazím blesk, děti zaženou do kouta a nechají je zadusit jídlem a proč? Protože jsou nevzdělané, jedině vysoká škola může obohatit člověka a posunou na úroveň, která do každé MŠ patří, děti potřebují lásku a profesionální přístup, experimentování s dětmi, které mnohé zavedly je ubohé (zákazy, příkazy, směšné komentáře, ponižování...), kdyby studovaly, tak by se nikdy nemohly chovat tak bezcitně, jak se mnohé "starší" chovají. Teď se nám smějí do obličejů a nedělají nic, ani nemůžou, protože opravdu NIC neumí, ta vysokoškolsky vzdělaná vše musí udělat za ně, jsou až negramotné, TLESKÁM VŠEM, kteří něco takového mohli podepsat a schválit.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#123 Re:

2012-02-03 11:23:58

#122: -  

 No, tento příspěvek snad nelze brát ani vážně, milá kolegyně! S vysokou školou.....vysoce vzdělaná a inteligentní!

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-02-03 13:40:05



Nepřihlášený uživatel

#149 Re: STŘEDOŠKOLAČKY NEUMÍ NIC??????!

2012-04-30 15:29:19

t#122: -

Myslím,že toto je dost bohémský názor.Dokončila jsem střední v Přerově 2001 s vyznamenáním a maturovala ze všech výchov.(byli jsme poslední ročník,který to takto měl)Vysoká škola se zaměřením na mateřinku prostě nebyla!!!!Sotva jsem nastoupila do práce začal rámcový program-a kdo ho vypracovával?ANO BLBÉ STŘEDOŠKOLAČKY.Jsem ze severní moravy,mám 2 malé děti a možnost jít studovat je nulová.


Nepřihlášený uživatel

#151 Re:

2012-05-02 19:08:10

holubice

#152 Re:

2012-05-02 19:19:44

#122: -

Moc mě mrzí, že jsou mezi námi i takové paní učitelky, které ponižují práci středoškolských učitelek s dlouholetou praxí. Myslíte si, že jsou počítače v předškolním vzdělávání tak  nutné? Vy si myslíte, že TY učitelky opravdu neumí rozdávat dětem lásku, porozumění a vytvářet bezpečné a klidné prostředí v Mš ? A co děti ? Myslíte na ně ? Na jejich individuální potřeby, na to, že v Mš mají svůj druhý domov ! Je velmi chvalihodné Vaše vysokoškolské vzdělání, tak se o ně podělte i s kolegyněmi se středoškolským vzděláním. Alespoň u nás  se tak děje, a nikoho by ani nenapadlo  takto urážet, jako jste se předvedla vy se svou vysokou školou. S pozdravem učitelka jen se středoškolským vzděláním.


Nepřihlášený uživatel

#164 Re: Božínku ještě,že ty jsi jako dítko ve školce přežila!

2012-05-12 21:35:25