Boj proti vyhlášce města Chebu 7/2011

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1

2012-01-15 18:42

...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#26 Silvestr 2012

2012-01-15 23:02:14

#1: -  

 A strašně by mě zajímalo, jak to bude v prosinci na Silvestra????????????????????????? To jsem zvědavá jak se k tomu Město postaví ????????????????????????????????


Nepřihlášený uživatel

#34 Re: Kari

2012-01-16 00:48:28

#1: -

Sice si myslim,že toho moc nezměnim tímhle komentem ani svým hlasem,ale něco jen přece napíšu....VÝSMĚCH,VÝSMĚCH A JEŠTĚ JEDNOU VÝSMĚCH!!! Ti co mě znají,tak ví,že jsem teď dva roky žil v Brně a tohle by si tam nikdy nedovolili a ani nevim k čemu to je dobrý....v Brně byla ulice,kde policajti museli stát permanentně,protože tam po ulici chodily bandy cigánů s nunchakama a hráli si na Bruce Leeho a i tak by k tomuhle opatření nikdy nepřistoupili!!To město by přišlo o miliardy ročně,protože v chlastu,cigaretách a nočních podnicích se točí největší prachy a zlaťáky z toho má jak město,tak stát...v Brně se běžně flámovalo až do ranních hodin nehledě na fakt,že teprve někdy kolem 12tý se to tam rozjíždělo což tady není jiný...a kdo Vám tady půjde ve 12 někam ven,aby šel ve 2 spát?Je to postavený na hlavu a nic ti nezměníte,protože to co dělá Cheb Chebem(cigáni,herny,šlapky a potulující se feťáci)tim,že ve 2:00 zavřete slušný podniky nijak neovlivníte!A jestli jde o hluk,tak ty policajty co chrápou někde v lesích nebo městkáče co se projíždí někde v autě vyndejte z auta ať se prochází po pěší zoně a oni už ten pořádek nějak zařídí...víc k tomu nemám ....