Boj proti vyhlášce města Chebu 7/2011


Nepřihlášený uživatel

#26 Silvestr 2012

2012-01-15 23:02

#1: -  

 A strašně by mě zajímalo, jak to bude v prosinci na Silvestra????????????????????????? To jsem zvědavá jak se k tomu Město postaví ????????????????????????????????


Nepřihlášený uživatel

#27 Silvestr 2012

2012-01-15 23:06

A strašně by mě zajímalo, jak to bude v prosinci na Silvestra????????????????????????? To jsem zvědavá jak se k tomu Město postaví ????????????????????????????????

Nepřihlášený uživatel

#28

2012-01-15 23:08

Nenechme si odepirat svobodu

Nepřihlášený uživatel

#29

2012-01-15 23:10

sadalmelika: My Vas nechcem, odejdete! Vymyslite picovniny radsi dete ke strojum

Nepřihlášený uživatel

#30

2012-01-15 23:48

alespoň do půl 3 prosím :D
brm

#31

2012-01-15 23:56

Ano, pochopím, že hrací automaty a veškerý kraviny nebudou tolerovány a že se kvůli nim bude zavírat dříve. Naprosto souhlasím. Konečně! Ale nechápu, když většina lidí poctivě studují nebo pracují a nemůžou se jít o víkendu trochu pobavit, posedět s přáteli, udělat si pěkný večer v baru a trochu si i třeba zatancovat? V zimě a na jaře to ještě nebude tak hrozný, ale jakmile začne být teplo tak okamžitě půjdou lidé po ,,nuceném" odchodu z baru do ulic a ze svých vlastních zásob budou pít venku nebo v bytech. A to potom teprve bude rušení nočního klidu. Sám osobně bydlím na náměstí a opravdu jen málokdy jsem slyšel jakýkoliv hluk kolem páté ráno. Ano, protože když je někdo v pět ještě v baru, je víc ticho než když je v pět venku. Občas je lepší myslet a pak teprve konat...

AD

#32 Re: Silvestr 2012

2012-01-16 00:19

 

#27: - Silvestr 2012

 

Co takhle si tu vyhlášku nejdřív přečíst:

Výjimka z výše uvedeného omezení provozu podniků, mimo těch, v nichž jsou umístěny výherní hrací přístroje, se stanovuje plošně na území města Chebu na dny 31.12. a 01.01. každého roku.


Nepřihlášený uživatel

#33

2012-01-16 00:34

Nejhorší je ,že v Sokolově je to do 1 ráno a v Chebu to máme od 9h do 17h co to sakra je ?

Nepřihlášený uživatel

#34 Re: Kari

2012-01-16 00:48

#1: -

Sice si myslim,že toho moc nezměnim tímhle komentem ani svým hlasem,ale něco jen přece napíšu....VÝSMĚCH,VÝSMĚCH A JEŠTĚ JEDNOU VÝSMĚCH!!! Ti co mě znají,tak ví,že jsem teď dva roky žil v Brně a tohle by si tam nikdy nedovolili a ani nevim k čemu to je dobrý....v Brně byla ulice,kde policajti museli stát permanentně,protože tam po ulici chodily bandy cigánů s nunchakama a hráli si na Bruce Leeho a i tak by k tomuhle opatření nikdy nepřistoupili!!To město by přišlo o miliardy ročně,protože v chlastu,cigaretách a nočních podnicích se točí největší prachy a zlaťáky z toho má jak město,tak stát...v Brně se běžně flámovalo až do ranních hodin nehledě na fakt,že teprve někdy kolem 12tý se to tam rozjíždělo což tady není jiný...a kdo Vám tady půjde ve 12 někam ven,aby šel ve 2 spát?Je to postavený na hlavu a nic ti nezměníte,protože to co dělá Cheb Chebem(cigáni,herny,šlapky a potulující se feťáci)tim,že ve 2:00 zavřete slušný podniky nijak neovlivníte!A jestli jde o hluk,tak ty policajty co chrápou někde v lesích nebo městkáče co se projíždí někde v autě vyndejte z auta ať se prochází po pěší zoně a oni už ten pořádek nějak zařídí...víc k tomu nemám ....


Nepřihlášený uživatel

#35 kdo v danných podnikách

2012-01-16 02:00


Nepřihlášený uživatel

#36 vendelin co loupe kmin

2012-01-16 08:25

tak znovu, to co jsem komentoval kazdymu tulpasovi na fb. Mesto zridilo tuto vyhlasku, aby se zbavilo fetek a cikanu v teto oblasti. ...Ano, nove kulturni stredisko s tim doopravdy nema nic spolecneho. Misto toho aby jste se zamysleli nad podstatou problemu, tak Vam vsem vadi zee budete muset chodit ve dve domu. Ale ze zrovna bar 7.Nebe, ktery si tu nejvice stezuje je nejvice obklopen tema fetkama a cikanama a slapkama...to je uz netrapi. ja osobne tou ulici nechodim pesky. To ze jsou herny do 17:00 je jedine dobre. Po nocich byli narvany cikanama a fetkama a Vasima penezenkama, ktery vam ukradli kdyz jste sli nality z hospody....kazdy bar, kazdy bar ktery ma nove omezenou pracovni domu, byl vybran z nejakeho duvodu....uvedom te si, ze tohle je jedna znama vyhlasek, kterou Mesto Cheb a ta banda idiotu sedici ne vysokych postech, doopravdy udelala neco pro Vas pro OBCANY.

Nepřihlášený uživatel

#37 Re:

2012-01-16 08:27

tak tahni do cernyho sokolova hrat s cikanama bedny do jedny do rana, ne?
Anti-vyhláška.

#38 Re: vendelin co loupe kmin

2012-01-16 08:39

Ty jsi kreten co ?? Radši sem nic nepis, než vypustis takové bludy.
detox

#39 hm

2012-01-16 09:45

mne dostávají ty kecy o tom že tohle není demokracie, to si uvědomíte až když vám omezí otevíračku V hospodě? Podle mne to není až tak špatný, v Chebu většinu podniku provozují Vietnamci, tak jsem rád že i oni zažijí troch krušný časy. Ať vědí jak to na tom jsou Český živnostníci, po jejich nájezdu na ČR. ale zase je fakt že Český zelinář, neměl druhý příjem z prodeje drog.
Tomboh

#40 Re: vendelin co loupe kmin

2012-01-16 10:49

#36: - vendelin co loupe kmin

Tak zde je prosím pěkně pohled zaujatého člověka, který nevyhledává společnost, ale radši si sedne doma se sklenkou vína a bude se koukat sám, max s rodičema na film. Pohled jednou, možná vícekrát okradeného, kterého šikanovali ve škole... Nu ale teď vážně. To množství fetek a romů se nesoustřeďuje tam, ale spíše pod kostelníma schodama a na jiných místech v Chebu. Ze sedmičky sem chodil poměrně často a potkal sem někoho málokdy. Navíc jestli budou chtít, tak teď alespoň ví kdy většina lidí půjde domů, tak to mají oto jednodušší. Tohle není něco pro občany, ale proti občanům. Ale hlavní důvod je, že se o radnici do této chvíle prakticky nemluvilo, ale teď už musí. O naší vládě se taky mluví jen proto, že sahají na peníze nám daňovým poplatníkům a sekají tam jednu blbost za druhou. Tohle dámy a pánové je velká blbost číslo jedna od radnice a věřím tomu, že přijdou další....


Nepřihlášený uživatel

#41

2012-01-16 11:07

..Dvě slova..demokracie a tolerance...
lol

#42 Re: vendelin co loupe kmin

2012-01-16 11:39

#36: - vendelin co loupe kmin

Evidentně nevíš o čem mluvíš a zajímalo by mě jestli si vůbec někdy v 7 nebi byl, podle toho co tu píšeš nejspíš ne. Do 7 nebe lidi jako sou cikáni a feťáci nechodí. To že se v dané lokalitě ty to idiviua pohybují, to by měla už ohlídat městaká policie, nehledě na to že do jistého domu, naproti nebi si samo město nastěhovalo cikány. Tak že by ses měl nejdřív informavat než začneš konkretizovat a házat špínu na podnik který má jen snahu něco udělat a ne jen koukat a popřípadě si jen stěžovat a nadávat jak to tady bývá zvykem ....

Chebák

#43 Noční klid

2012-01-16 11:56

Důrazně a jednoznačně souhlasím s vyhláškou města chebu týkající se zavírací doby!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#44 Re: Re: vendelin co loupe kmin

2012-01-16 13:14

#42: lol - Re: vendelin co loupe kmin 

 Fakt né? Baterka se Šlepim byli v 7 Nebi pečený vařený , než šli (opět) do báně....


Nepřihlášený uživatel

#45

2012-01-16 13:15

To máme pařit přes den nebo jak si to představujou?

Nepřihlášený uživatel

#46

2012-01-16 13:19

Co to je jen proto že je někde pár beden se musí zavírat ve dvě?a to je problém, když jsou vypnutý, aby se pařilo dál? Myslím tím konkrétně fontánu, kde nám jaksi vyhláška překazila naše víkedové akce...nechápu vedení města chebu, koho to napadlo?

Nepřihlášený uživatel

#47 Re: Vyhláška města

2012-01-16 13:21

#5: Minerál - Vyhláška města

Tato vyhláška platí i pro bary a diskotéky...Nejde tu jen o bedny. Takže ve 2h. všechny vykopnou a nazdar. Takže jste trošku zaspal dobu.

já já já

#48

2012-01-16 13:29

A když už jsme u toho proč vyhláška neplatí opravdu pro všechny? Například pro Růžovou ulici, Židovskou..? To není snad blízko centra??? Bohužel to vypadá, že kdo zaplatil nemusí zavírat. Nebo aspoň má kamarády hodně vysoko...;)

Nepřihlášený uživatel

#49 Re: Re: Re: vendelin co loupe kmin

2012-01-16 13:33

#44: - Re: Re: vendelin co loupe kmin

HAHAHAHA!!!! to si asi dlouho nebyl v 7.Nebi když tady píšeš že tam chodil baterka a šlepy! od té doby už to dááávno není restaurace, ale bar a má to úplně jiný majitel. Tak se raději nevyjadřuj.

mmm

#50

2012-01-16 14:58

bych vám všem to doporučil bydlet na pěší zoně. Co tam ty vožralci po ránu vyvádějí, když musí asistovat policie!! Hlavně když člověk vstává ve 4hod. do práce. Né všichni můžou od pátku do neděle jen chlastat, někdo musí taky dělat