Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize

Quoted post

Weendy

#20 Re: rpk

2020-10-07 02:05

#6: -  

Vážení,primáři ,jsem onko a odmítám se k vám na JIP dostat  kvůli nesmyslnému nošení hader na obličeji kolik z nás se zhorší díky  tomu ze vdechujeme to co má jít pryč proto nos a pusa je .už teď mam zahnojene průdušky z tohohle  tahání  opravdu musím.a že už se ke mně doneslo kamarádka? Její dceru Proton preobjednali že v pze je toho moc teď nejezdit to je v pořádku?sama mám lékaře v pze  preobj na  listopad prosinec ,pokud přestanou jezdit autobusy jako na jaře  smůla  rok se nedostanu kam potřebuju.tzn k doktorům.jsem onko dobrý a kolik nás takových je, sotva dýcháme pod hadrem. Neni válka , jen jeden vir , tak omezit život  od nejmenších po nejstarší? Sami  politici přiznávají bude tu s námi pořád, tohle nezvládlo ani gestapo ani komunisté ,neměli vaše info technologie internet,ale naše demokratická vláda nás dupe do zem, .ze zdravých budou nemocní ,nemocní projdou komínem a dluhy se zaplatí nebudou treba důchody. ti mafiáni si vezmou vše do hrobu až na ně dojde řada ?a vy jim stejně nepomůžte, .mame každý napsáno když se narodíme kdy skončíme.at budete dělat sebevíc u těch pár kteří se k vám dostanou.a pokud chápu správně nikdo u vás není s čistým covidem ,jen přidruženou nemoci a to je i obyčejná chřipka  s jinými  nemocemi taky.nedekejte drama nechte nás žít na vzduchu .

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#104 Re: Re: rpk

2020-10-07 05:46:38

Soňa S.

#105 Souhlas

2020-10-07 05:47:46

#20: Weendy - Re: rpk 

Naprosto souhlasím.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...