Petice za zákaz dálkového ovládání činnosti lidského mozku

Quoted post

akim-cz

#84 obět vydírání ,Mind Kontrol

2019-03-02 16:29

Jsem Tomáš Skohoutil z Trutnova a jsem již několik let 24 hod. denně vydírán tímto způsobem .Na  facebook účtu jsem spojen se světem organizací Targeted Individual ,která se tímto zabývá .Vydírá mě tak skupina pachatelů z Hradce Králové cca asi 5 osob a rodina Milana Šindlera jehož nápad to byl .Vše začlo tím že jsem se k němu nastěhoval a on zjistil že má matka Věra Šiková je bývalá konkurzní správkyně .Milan Šindler Třída Eduardu Beneše 1558 Hradec Králové po mě požaduje abych začal vydírat svou matku a ona kradla údajné obrovské majetky v konkurzech protože Milan Šindler se vzhlédl ve zprávách jako H-Systém ,soudce berka a pod. .Tímto způsobem tedy mind kontrol ultra ,V2k - voice to skull a syntetická telepatie mě mučí 24 hodin denně už 5rokem a já si stěžuji na policii a u UN .Policie se dokonce pokusila mě usilovat o má práva u soudu abych byl nesvéprávný .jako první čech í . Skohoutil Tomás Trutnov

Odpovědi

Tomáš Skohoutil

#108 Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2019-08-16 06:00:51

#84: akim-cz - obět vydírání ,Mind Kontrol 

Kopie druhého trestního oznámení pro vydírání kterým mě Milan Šindler vydírá pomocí V2K a Další ,dělá mi gangstalking kdy mě napadá i u úřadů :

Oznámení ,křivé výpovědi ,lživá podání i u soudu 
Oznamuji že Milan Šindler s dalšími 4-5 pachateli mě neustále vydírá a stále 
po mě požadaje abych si chodil půjčovat peníze jinak mi nedá pokoj .Mám tvrdit 
,že mám milionové dluhy a ty chtít po Věře Šikové zaplatit .Peníze mám po tom 
dávat kamsi na pole . Milan Šindler mě značně pomlouvá a napadá že nejsem invalidní 
důchodce ,zničil jsem mu byt ,mám milionové dluhy ,nesmím podnikat a podobně ,jsem 
falešný advokát který udělal dluhy paní Dagmar Havlové /mimochodem plnou moc má Milan 
Šindler/ .Šikovou mám donutit k tomu aby chtěla peníze která májí mít její známí a 
nebo aby prodala barák . A donutit jí aby mě půjčila na udájné falšné dluhy a on 
mě pak se svými spolupachateli také z Hradce Králové nechá napokoji ,což vím že není 
pravdou .Jedná se o vydírání a velmi dlouhodobé ,Milan Šindler se s pachateli domnívá
že Věra šiková je članka konkurzní mafie a nechápe že se se mnou ani nebaví .
Dále mě vydírá i zkrze pomluvy kdy jak již sem uváděl o mě šíří že jsem se dopustil
různých přestupků ,včetně týrání zvířat .Což opět není pravdou ,nikdy jsem nebyl 
uznán vinným ze spáchání přestupků .Také tvrdí že jsem falešný invalida a nemoci 
předstírám a pokud mu nedám peníze zařídí jako bývalí policista že půjdu do vězení.
Tato tvrzení jsou neuvěřitelně scestná ale vážně mě poškozují .Také tvrdí že jsem 
dostal pokutu jak na přestupkovém odboru tak na okresním soudu v Trutnově obijí je 
lživé .Milan šindler nerespektuje žádná rozhodnutí vše koná vlastní svévolí a je 
neuvěřitelně neinformovaný ,je hrozné co si může taková osoba vůbec dovolit. 
Tomáš Skohoutil Maxima Gorkého 421 Trutnov  
akim-cz

#129 Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2020-03-22 10:10:35

#84: akim-cz - obět vydírání ,Mind Kontrol 

I přes vypjatopu situaci Milan Šindler mě stálůe a brutálně 24 hod. denně vydírá , dnes mi se svými vyděrači  řekl : táhnio si půjčovat . Je tím myšleno abych nutil známé Věry Šikové do půjček a ty my má dávat .Tak inteligentnmí je Milan ŠIndler  

Tomas Skohoutil

#142 Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2020-06-11 20:23:38

#84: akim-cz - obět vydírání ,Mind Kontrol 

Stále mě každý den víc a víc mučí a vydírá M.Šindler s rodinou z HK ze svého bytu .Pokud mu nebudu dávat peníze nikdy mi nedá pokoj a pod. jsem ze nvšeho unaven už nemohu .Policie CR věc tiše toleruje a já hrozně trpím .Např.nebudeš mít klid dokud si nebudeš brát půjčky na dluhy ,jseš pedofil a pod. Chci spáchat sebevraždu já už nemohu ten člověk je podvodník z byty a ještě hloupý vyděrač .