Petice za zákaz dálkového ovládání činnosti lidského mozku

Tomáš Skohoutil

/ #108 Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2019-08-16 06:00

#84: akim-cz - obět vydírání ,Mind Kontrol 

Kopie druhého trestního oznámení pro vydírání kterým mě Milan Šindler vydírá pomocí V2K a Další ,dělá mi gangstalking kdy mě napadá i u úřadů :

Oznámení ,křivé výpovědi ,lživá podání i u soudu 
Oznamuji že Milan Šindler s dalšími 4-5 pachateli mě neustále vydírá a stále 
po mě požadaje abych si chodil půjčovat peníze jinak mi nedá pokoj .Mám tvrdit 
,že mám milionové dluhy a ty chtít po Věře Šikové zaplatit .Peníze mám po tom 
dávat kamsi na pole . Milan Šindler mě značně pomlouvá a napadá že nejsem invalidní 
důchodce ,zničil jsem mu byt ,mám milionové dluhy ,nesmím podnikat a podobně ,jsem 
falešný advokát který udělal dluhy paní Dagmar Havlové /mimochodem plnou moc má Milan 
Šindler/ .Šikovou mám donutit k tomu aby chtěla peníze která májí mít její známí a 
nebo aby prodala barák . A donutit jí aby mě půjčila na udájné falšné dluhy a on 
mě pak se svými spolupachateli také z Hradce Králové nechá napokoji ,což vím že není 
pravdou .Jedná se o vydírání a velmi dlouhodobé ,Milan Šindler se s pachateli domnívá
že Věra šiková je članka konkurzní mafie a nechápe že se se mnou ani nebaví .
Dále mě vydírá i zkrze pomluvy kdy jak již sem uváděl o mě šíří že jsem se dopustil
různých přestupků ,včetně týrání zvířat .Což opět není pravdou ,nikdy jsem nebyl 
uznán vinným ze spáchání přestupků .Také tvrdí že jsem falešný invalida a nemoci 
předstírám a pokud mu nedám peníze zařídí jako bývalí policista že půjdu do vězení.
Tato tvrzení jsou neuvěřitelně scestná ale vážně mě poškozují .Také tvrdí že jsem 
dostal pokutu jak na přestupkovém odboru tak na okresním soudu v Trutnově obijí je 
lživé .Milan šindler nerespektuje žádná rozhodnutí vše koná vlastní svévolí a je 
neuvěřitelně neinformovaný ,je hrozné co si může taková osoba vůbec dovolit. 
Tomáš Skohoutil Maxima Gorkého 421 Trutnov