Petice za zákaz dálkového ovládání činnosti lidského mozku

akim-cz

#126 Re: Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2020-03-12 05:55

#125: akim-cz - Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol 

Opět jsem nucen toto použít jako důkaz toho že jsem brutálně vydírán pomocí syntetické let patie 24 hodin denně .Stále po mě požadují abych se snažil nutit svou matku /70let/bývalou konkurzní správkyni a učetní k tomu aby kradla peníze a ty mám já dávat na pole .Nejen absurdní blbost rovnající se inteligenci vyděrače Milana Šindlera který mě i okradl o majetek .Toto dělá z Hradce Králové už 7 rokem a já už nemohu .Dnes jsem kontaktoval Unicredit bank s upozorněním co se má stát >

Kontaktní formulář UNIcredit bank 
Omlouvám se ale jsem nuce oznámit pokus podvodu kdy jsem já osobami za Milanem Šindlerem z Hradce Králové nuce nutit věru Šikovou bývalou úřetní a konkurzní správkyni /70let/ aby se vnucovala svým bývalým obchodním přátelům z firmy Olfin CAR s.r.o. a chtěla jim z účtu klrást finnační prostředky .TZato firma má u vás úvěr .Osoba Milan Šindlere s vyděrači mi jinak nedá pokoj a zabije .
Tomáš Skohoutil Maxima Gorkého  421 Trutnov 

 

Perps jsou lidé, kteří selhali jako lidské bytosti!

#127 Re: Re: Re: Mám to samé.

2020-03-12 10:35

  1. #105: mám to samé - Re: Re: Mám to samé.  

To není pravda, že nikoho z nich nikdy neuvidíte!! Naopak nejvíce se do toho zapojují lidé kteří se snaží naustále cíleným lézt na oči, dávat jim vědět, že jsou pronásledování, vystrašit je! Kde jste na tuto hloupost přišel?? Neuvidíte nikdy hlavní programátory a operátory ale jejich podržtašky vidíte deno denně! Jsou to Vaši známí, sousedi atd. A když náhodou začne někdo zjišťovat, že vše co jim o vás nakecali není pravda, směřují vás tak abyste přišli o práci abyste změnili prostředí ve kterém se s lidmi kteří vám věří potkáváte. Je to u každého individuální ale perps vidíte všude pouze hlavní zmr** kteří určují, kdo Vás bude obtěžovat, jak Vás bude obtěžovat jsou schovaní, páč to jsou zbabělí zmr** ale i oni se občas ukážou! Handler aby vás mohl ovládat tak se Vám musí jistým způsobem dostat pod kůži, do hlavy. Běžte už do p**** s těmito desinformacemi. Zkuste někoho na dálku ovládat, nefunguje to pokud Vás ten člověk nezná a pokud vy neznáte toho člověka. Ti co se doslova předhání v tom jak Vám ublížit, ti u kterých vidíte, že vědí něco víc než běžní a nejnižší perps, ti usilují o to, stát se Vašim loutkovodičem!! Nestuduje desinformace, studujete sám sebe a svůj případ pokud jste cílený, pak máte šanci se dozvědět jejich strategii. Sám musíte vědět jaci lidé vás nejvíce obtěžují, a když přijde někdo nový do vašeho života, kdo se Vás snaží ovládat a obtěžovat, kdo se Vam snaží dostat pod kůži a komu se to podaří, sám si na sobě musíte všimnout změny která proběhla, to znamená, že zřejmě máte nového handlera, který zkusí převzít ovládání po někom jiným. Oni nebojují spolu proti nám, spousta z nich bojuje mezi sebou o nás!!! A dělí se na týmy, není to jedna velká organizace ale jsou propojení to je pravda, když přijde tvrdé na tvrdé musejí si pomáhat ale navzájem si ani nesdelují co kterému cilenci vadí, největší pikantnosti které vědí o cilenci si nechávají pro svůj tým.  A že mají přístroje, to ano. Ale to nejvíce využívají k posílání extrémně nízkých frekvencí, laseru, mikrovlny atd. Ani má to vliv na naší psychiku a to velký ale nezapomínejte že více jak 50% ovládání funguje na úrovni PSI schopností ke kterým si své oblíbence probouzejí. A ano, každý člověk s duší může PSI schopnosti ovládat a zejména cílení jedinci mají větší talent na tyto schopnosti proto je potřeba je udržovat ve stresu v nízkých vibracích. Myslete si co chcete ale je to tak. Navíc je to tak extrémně propletené, vymyslelo se tolik desinformací, že se těžko budeme dostávat k pravdě, proč ve skutečnosti jsme na té černé listině. A ovládaný je mimochodem téměř každý na planetě, cílení jedinci vykazují silnější duši která nelze tak snadno ovládat, nejlépe můžete manipulovat s člověkem který je ve velkém stresu. Nelze přečíst první článek který na Vás vyskočí a ten brát jako pravdivý. Na druhé straně jim všechna tato privilegia jistě skončí a nechci si domýšlet jakým způsobem se jim to pak vrátí ale nechtěla bych být v kůži těch odpadků co tuhle ,,hru" hrají

akim-cz

#128 Re: Re: Kretenismus

2020-03-18 13:12

#23: - Re: Kretenismus 

Héhé ,pane chocholoušku prý a znáte tohle ste syn učetní a konkurzní súprávkyně a máte jí k něčemu nutit.Proč se asi bráním .

 

akim-cz

#129 Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2020-03-22 10:10

#84: akim-cz - obět vydírání ,Mind Kontrol 

I přes vypjatopu situaci Milan Šindler mě stálůe a brutálně 24 hod. denně vydírá , dnes mi se svými vyděrači  řekl : táhnio si půjčovat . Je tím myšleno abych nutil známé Věry Šikové do půjček a ty my má dávat .Tak inteligentnmí je Milan ŠIndler  

akim-cz

#130

2020-03-22 10:12

Mám chtít aby věra Šiková požadovala či kradla udajné miliony svým bohatým známým .Může mi někdo vysvětlit když už má syntetickou telůepatii takový bnlbec .Který mě pravidelně zabijí ,pohyby střev ,velké bolsti ,předávkovávání .a další .Hrůza .Děkuji společnost

Tomas Skohoutil

#131 Syntetická telepatie a vydíní gangstalking souvislost zasláno na úřady

2020-04-01 11:23

 
Dobrý den ,
omlouvám se za obtěžování ale vzhledem ke skutečnostem které se mi stali a dějí jsem nucen reagovat i v souvislosti s možnou stížností na Okresní soud v Trutnově a to v případě podaného platebního rozkazu Milana Šindlera tehdy bytem Oskara Nedbala 706 Trutnov ,kterému mu prý dlužím za laserovou operaci která mu nikdy nebyla uskutečněna i dle Všeobecné zdravotní pojištovny .Ve věci po mém odporu rozhodovala paní samosoudkyně Přívratská ,která jednala proti mé omluvě ze zdravotních důvodů .Kdy jsem invalidní důchodce ZTP-P a tedy bylo porušeno mé ústavní právo na spravedlivý proces a mimo jiné také si tím ve výpovědi Milan Šindler odůvodnuje že majetek můj který ukradl a majetek spol. Opos s.r.o. se kterým tedy jako s právnickou osobou nikdy neměl jediný právní vztah .On tvrdí ve výpovědi kdy mě na základě rozhodnutí a to protizákoného na základě křivé výpovědi Milana Šindlera který mimo jiné uvádí že mi to zaplatí úřad .Zřejmě ten samý který zamýtl že jsem se podle Milana Šindlera samopodavatel dopustil přestupku ,kdy jsem ležel ve FNHK 4měsíce a způsobil nutnou laserovou operaci a pod. .Na policii on vypověděl opět lživě další skutečnost ,sám bydlí ve skutečcnosti v Hradci králové a to na adrese Tř.Ede.Beneše 1558 Hradec Králové .K věci uvádím že krom práva na spravedlivý proces kdy reagovala předsedkyně nejvyšího senátu v souvislosti s obnovou řízení celé číslo podvodného platebního rozkaz je ČJ :108C79-2015 .Kdy jsem podal odpor a vïz. výše .Osoba Milana Šindlera je člověk který se v domě kde jsem si stěžoval a to úspěšně u Úřadu práce a stavebního odboru města Trutnova a on reagoval na pokutu a zákaz křivými obviněními a výpovědmi a pod. protože má matka s kterou nejsem ani ve styku je stejně jako já vedena jako likvidátor a ona je mimo jiné také bývalá konkurzní správkyně a ty kradou miliony jak on říká .Mám podle něj platit za něco co jsem ve svém stavu nikdy nemohl ani dlužit .
Je nemožné co si tento člověk dovolí .
Toto je zároveň mým podáním na okresní soud v Trutnově a Policii ČR v Trutnově Která nekoná .
Tomáš Skohoutil Maxima Gorkého 421 Trutnov  
copy in the translation UN Human Rights 
Tomas Skohoutil

#132 Re: Syntetická telepatie a vydíní gangstalking souvislost zasláno na úřady

2020-04-01 11:28

#131: Tomas Skohoutil - Syntetická telepatie a vydíní gangstalking souvislost zasláno na úřady 

Celá věc souvisí s vydíráním mě soukromými osobami zdržijící se na adrese už mnou uváděné a já jako syn údajně bohaté matky (bývalá konkurzní správkyně ,viz mé příspěvky z minula ) .Každý den mě mučí a týrají stejní lidé z HK jen proto že chtějí peníze a jinak mi nedají pokoj .A já sem teda asi blázen .Prostě donekonečna blbost ,prosím zajímjte se všichni o tuto problematiku .

Tomas Skohoutil

#133 Syntetická telepatie a vydíní gangstalking : snaha

2020-04-02 13:27

Předmět: žádost o poskytnutí daru či příspěvku na vzdělání ,v souvislosti a odkazem na zákon (dary a pod.)Dobrý den , tímto vás chci oslovit jako společnost,firmu ,uskupení či jinou právnickou osobu , která by mohla v mé situaci poskytnout dar či příspěvek dle plat.legislativy,  v souvislosti s doplněním vzdělání ,tedy poskytnutí daru dle plat. zákonů na dop.dalšího vzdělání . K věci jsem osoba ZTP-P která je již od roku 2007 invalidním důchodcem ,mým oborem je již delší dobu obecná diplomacie a lidská práva.Jsem absolventem několika online vzdělání nejen prostřednictvím UN Universit Merit a další. Jsem zastánce lidských práv ,velmi se angažuji s lidskými právy v Doněck National Republick ,State of Palestina ,Syria a další ,včetně Afriky .Mimo jiné jsem spojen i s Nadací Pasteur Institut a to Amis De Paster a pod .Jsem v osobním kontaktu s lidmi po celém světě ,s lidmy kteří  .Prosím o příspěvek na tento kurz u UN viz kopie ze stránek tedy odkaz :https://unitar.org/unitars-upcoming-web-based-activitiesONLINE DIPLOM V MULTILATERÁLNÍ DIPLOMACIITermíny: 27. dubna 2020 - 5. března 2021 (průběžně)Cena: 2 600 USD
Tomas Skohoutil

#134 Syntetická telepatie a vydíní gangstalking : snaha

2020-04-02 13:34

jan.novak@hrad.cz, vladimir.krulis@hrad.cz ,hk.int@pcr.cz, lubomir.kuhn@olfincarpalace.cz, zuzana.tornikidis@nadaceagrofert.cz, V.sikova@seznam.cz, viktor.kuhn@olfincar.cz, economica@seznam.cz, info@nadaceagrofert.cz, info@nadacecez.cz, nyklova.martina@tiscali.cz
Datum: 2. 4. 2020 15:10:12
Předmět: žádost o poskytnutí daru či příspěvku na vzdělání ,v souvislosti a odkazem na zákon (dary a pod.)

Jsem jsem všude odeslal žádost 

akim-cz

#135 Syntetická telepatie

2020-04-21 05:17

U mě stále pokračuje vydírání a je čím dál horší ,prudké bolesti břicha .Pohyby střev přes nervové zakončení ,přehazování srdečního rytmu a pod. mnoho lidí si myslí že není možné pomocí V2K a syntetické telepatie vám přitom vyhrožovat že pokud nebudete přesvědčovat Věru Šikovou ať chodí krást udajné miliony a ty já nosím na pole tak to bude horší .Nejhorší je celý záměr těchto vyděračů v čele s M.Šindlerem z HK .

Tomas Skohoutil

#136 Syntetická telepatie

2020-04-21 05:20

Velmi dobře a odůvodněně vím že mi to dělají ti konkrétní lidé krom toho se mě snaží falešnými platebními rozskazy různě zadlužovat a tak .Problém je že moc dobře ví že jsem obyčejný invalidní důchodce který ani ve styku s matkou Věrou ŠIkovou není .A pořád si myslí že ona joko bývalá konkurzní správkyně má milionopvé známé a pod. HJe hrozné čím si člověk musí projít s vyděrači .

Tomas Skohoutil

#137 Syntetická telepatie

2020-04-21 05:47

Omlouvám se že mám tolik příspěvků ale už jsem zoufalý jako vyděrači ,neboť se domnívám že to dojde do největší krajnosti a zemřu .Chci jen dodat že celé co mi dělají je abych se prý bál a když půjdu za matkou Věrou Sikovou a ta jhako bývalý konkurzní správce a účetní v 70 letech mě bude dá miliony tak mi dají pokoj .Prostě hovadina 

Tomas Skohoutil

#138 Syntetická telepatie a vydírání gangstalking : snaha

2020-04-26 14:59

Dnes je 26,4,2020 16:47 hod . jsem Tomáš Skohoutil Trutnov a obvzláště dnes se opět Milan Šindler spolu s vyděrači snaží mě způsobovat značné bolesti a újmy tím že mi pomocí zařízení které má umístěno v bytě v Hradci Králové ,Třída Eduarda Beneše 1558 kde bydlí se svou rodinou a to manželka Monika Šindlerová a Jan Šindler syn .Plus jim v tomto vydírání pomahají další min.4 osoby ,jeden z nich několikrát soudně trestaný (násilí)Jiří který zařízení obstaral když byl uvězněn a po vákonu trestu se rozhodli vydírat mě invalidního důchodce tzv.Syntetickou Telepatií protože má matka (70let) s kterou nejsem ani v kontaktu .Je bývalá uřetní a konkurzní správkyně která má prý podle těchto debil.. kontakty na uplatné soudce .Což sou hovadiny ,Milan Šindler a jeho známý Jiří se často vydávají za advokáta a obchodníky s pohledávkami .Vím že mě brzo zabijí ikdyž to zní směšně ale jsou neuvěřitelně hloupí a já se nikdy a stejně tak i Věra Šiková stýkat nikdy nebudeme a další .M.Šindler je tak hlopí že se domnívá že mně pomocí velkého násilí donutí požadovat miliony .Je hrozné co musím snášet jako oběť těchto debilních vyděračů ,kteří mimo jiné dělali i podvody s byty .Tomáš Skohoutil nar.1976 Maxima Gorkého 421 Trutnov .

akim-cz

#139 Syntetická telepatie a vydírání gangstalking

2020-05-02 08:04

Dobrý den ,

omlouvám se ale musím říci že všechny příspěvky které jsem zde já napsal jsem si vymyslel a skupina vyděračů z Hradce Králové v čele s Milanem Šindlerem je nevinná a já jsem blázen a proto půjdu za mou biologickou matkou Věrou Šikovou (70let) aby nebyla ostuda a půjčila mi nějaký ten milion a já jim mohl uznat dluh který dlužím .Ještě jednou se omlouvám že jsem zde tak uváděl nepravdivé věci a pomlouval pana Milana Šindlera kterému jsem zničil byt a jsem feťák .Sory  

Tomas Skohoutil

#140 Syntetická telepatie

2020-05-08 16:35

Omlouvám se už to tu beru jako deník ,nevím kde zapisovat co mi dělají .Stále mě nutí "abych si chodil půjčovat ".A neustále protože to ani není možné musím poslouchat že jsem, "debil".-Holt vyděrači v čele s M.Šindler HK se snaží ,je to brutální co dnes může každý v uvozovkách debil dělat druhým .Nechápou že nikdy jim nic nemohu dát . 

Tomas Skohoutil

#141 Re: Re: Re: Mind Control - Ovládání mysli v ČR

2020-05-23 05:36

#95: Mmmmm - Re: Re: Mind Control - Ovládání mysli v ČR 

Asi nepůjde o stejnou osobu ale mě to dělá jistý M.Šindler z Hradce Králové ,Nejen on byl prý agentem stb ale jeho maminka v záznamech STB pracoviště Trutnov je .A on krade protože mi mimo toto ukradl i můj majetek .Ale jediné co nesouhlasí je že vím že to koupil tedy zařízení se syntetickou telepatií přes svého kamaráda Jiřího který seděl v Pardubické base .Atd. 

 

Tomas Skohoutil

#142 Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2020-06-11 20:23

#84: akim-cz - obět vydírání ,Mind Kontrol 

Stále mě každý den víc a víc mučí a vydírá M.Šindler s rodinou z HK ze svého bytu .Pokud mu nebudu dávat peníze nikdy mi nedá pokoj a pod. jsem ze nvšeho unaven už nemohu .Policie CR věc tiše toleruje a já hrozně trpím .Např.nebudeš mít klid dokud si nebudeš brát půjčky na dluhy ,jseš pedofil a pod. Chci spáchat sebevraždu já už nemohu ten člověk je podvodník z byty a ještě hloupý vyděrač .

Sledovaný

#143 Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2020-06-15 00:57

#142: Tomas Skohoutil - Re: obět vydírání ,Mind Kontrol 

Drzte se to je to co chtějí hrají divadlo na psychiku s hlasama ve vasi hlavě. Ja mam to samé. Nejste sam. Jednoduse mit vsechno v P**i. 


Nepřihlášený uživatel

#144 Už před několika lety jsem se přihlásila p. Babáčkovi jako experiment =člověk, který nikomuRe:

2020-07-11 20:22

,,čipka" /jako mozkový, yní už čip z DNA/

#145 Re: Re: Re: Re: Je to trochu jinak

2020-07-11 20:38

#87: - Re: Re: Re: Je to trochu jinak 

Už před několika lety jsem se p. Babáčkovi přihlásila jako člověk, se kterým je experimentováno

neprokazatelným způsobem / To nejsou hlupáci doktoři medicíny a jiných věd z časů Mengeleho a ostatních z hitlerovského Německa, kteří měli služební čísla, stejokroje a  svoje odpudivou,, nehumánní ,,aktivity"proti lidskosti si fotili, filmovali a jinak dokumentovali!!!/. Mám odpracováno

do důchodu ve zdravotnictví 42 roků a stále jen těžko věřím, že jsem manipulována někým, kdo

asi vypadá jako člověk ale lidského nemá v sobě nic!!!!!          zn.,,čipka"

 

Sledovaný

#146 Re: Re: Re: Re: Re: Je to trochu jinak

2020-07-11 21:46

Altern

#147 Re: Je to trochu jinak

2020-07-18 23:34

#5: - Je to trochu jinak 

Tak to dopadá, když se pokusíte vlastní zkušenost aplikovat na ostatní :-)  Ale věřte, že psychofarmaka, stejně jako růžové brýle, Vás před realitou neochrání :-) Doporučuji změnit psychiatra :-)


Nepřihlášený uživatel

#148 Re: Re: Re: Re: Re: Je to trochu jinak

2020-08-04 11:55

akim-cz

#149 Re: Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2020-08-27 19:47

#143: Sledovaný - Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol 

Máte pravdu ,snažím se .Ale je to těžké dnes mě třeba zdělili že musím poznat jaké to je být sám .Tedy že se semnou nesmý nikdo bavit .A to jsem už tak dost isolovaný .Mám pocit že Policie ČR o nich ví a čeká až bude možnost je vzít včechny najednou ale to už budu mrtví .

Tomas Skohoutil

#150 Re: Re: remote beural

2020-08-31 18:43

#107: - Re:  

Přesné tak ,nejlepší na tom je že partička která na mě používá scaner CDMA nebo 3G z Hradce Králové se staví do role oběti a ještě mě vyčítá že já ho stojím peníze .Neuvěřitelné že i na tu krásnou pravdu si také hrají ,chybí už jen láska .