Petice proti přijímání nelegálních imigrantů na území ČR

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#40

2016-09-23 05:45

sbíráme víčka pro sbírku dětí na vozíčku, ze starobního důchodu je to z ruky do hub*, zdravotnictví v dezolátní stavu, školství na nule, hospice a dětské domovy - pracovnice berou 30 kč/h i při zásahu mimo prac. dobu, inflace je neúměrně vysoká oproti valorizaci platů a důchodů, natož, že jsme mezi těmi nejvyspělejšími zeměmi EU, zdaleka nemám takovou sociální úroveň a především to lepší z ní je špatně aplikované, všechno je formou dotace a kdo udělá jedinou chybičku v žádosti, začne se krátit nebo se odebere celá dotace. Nesmyslná byrokracie a závist a rogance, pramenící již od samého pramenu (politiků). Naše nelehce vydělané peníze budou požírat nepřizpůsobiví a lidé, co sem jdou také za štědrým sociálním systémem a navíc ještě někteří, kteří nám chtějí ublížit? Na svoje rodiče a svojí rodinu si nenechám sáhnout, tak jak se k nim chová naše vláda a EU, to je trest, protože trestat můžou a ne vděk za léta tvrdé a poděkování-hodné práce. Já nejsem odpad ani jsem se ničím neprovinil aby se se mnou takto zacházelo, jsem Čech !

Odpovědi

Martin Pospíšil
Brno

#170 Re:

2016-09-26 22:14:41

#40: -  

 Také mě neskutečně dopaluje to bezúčelné mrhání financemi a cpaní miliard do osídlování naší země vetřelci nepřátelskými k naší kultuře. Místo hord těchto individuí, které hodlá stát přes nelibost většiny obyvatel přijmout, se mohly finance na jejich pofidérní začleňování dát na mnohem prospěšnější věci, ať je to tisíckrát zmiňované zdravotnictví, ale potřebné investice chybí všude, ve školství, na rozvoj vědy, na renovaci zastaralé infrastruktury, na dotace krachujícím zemědělcům, kteří nedokáží konkurovat zahraniční konkurenci, na kulturu a sport a mnoho dalšího. Každý člověk uvítá ve svém okolí raději nové dětské hřiště než ubytovnu pro azylanty. Náš (a)sociální systém je vůbec celý na hlavu postavený. Místo, aby stát upřednostňoval ekonomicky aktivní, pracující složku obyvatelstva, všemožně zvýhodňuje parazity všeho druhu, ve výsledku čehož se pak mají lépe než tvrdě pracující, a tím je to silně demotivuje k hledání práce, to vše pochopitelně na úkor dostupnosti sociální a zdravotní péče lidem, kteří by si ji skutečně zasloužili.