Petice proti přijímání nelegálních imigrantů na území ČR


Nepřihlášený uživatel

/ #40

2016-09-23 05:45

sbíráme víčka pro sbírku dětí na vozíčku, ze starobního důchodu je to z ruky do hub*, zdravotnictví v dezolátní stavu, školství na nule, hospice a dětské domovy - pracovnice berou 30 kč/h i při zásahu mimo prac. dobu, inflace je neúměrně vysoká oproti valorizaci platů a důchodů, natož, že jsme mezi těmi nejvyspělejšími zeměmi EU, zdaleka nemám takovou sociální úroveň a především to lepší z ní je špatně aplikované, všechno je formou dotace a kdo udělá jedinou chybičku v žádosti, začne se krátit nebo se odebere celá dotace. Nesmyslná byrokracie a závist a rogance, pramenící již od samého pramenu (politiků). Naše nelehce vydělané peníze budou požírat nepřizpůsobiví a lidé, co sem jdou také za štědrým sociálním systémem a navíc ještě někteří, kteří nám chtějí ublížit? Na svoje rodiče a svojí rodinu si nenechám sáhnout, tak jak se k nim chová naše vláda a EU, to je trest, protože trestat můžou a ne vděk za léta tvrdé a poděkování-hodné práce. Já nejsem odpad ani jsem se ničím neprovinil aby se se mnou takto zacházelo, jsem Čech !