Petice proti vápencovému lomu na Bouzovsku

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#5 Re:

2016-02-17 21:31

#2: Julina -  

 Julino, to je pravda co píšete. Já byl ve Švýcarsku a chodili jsme na túry a zkrátili jsme si třeba cestu přes louku a sedlák na nás hrozil a nadával co jsme to za barbary, že šlapem po trávě s bylinkami. Přírodu si Švýcaři chrání, nemůže se stát, aby jak u nás někdo ničil přírodu a cizinci už vůbec. U nich si lidi sami rohodnou, kteří tam žijí co je důležité v referendu.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#23 Re: Re:

2016-02-19 17:21:17

 

 Na hradě Bouzově jsem nikdy nebyla a přírodu v okolí neznám, to ovšem neznamená, že nepodepíšu, protože to je do nebe volající, cizí firma a bude u nás ničit naši krajinu, u nich to nejde, tak se snaží prosadit někde jinde, není to jejich domov, tak je jim to jedno, proč se proti tomu nikdo z kraje nepostaví, vždyť to nemá obdoby, přeji abyste byli úspěšní ve vašem tažení

 


Nepřihlášený uživatel

#40 Re: Re:

2016-02-21 22:59:59

Ahoj a pardon za vnucení se do Vaší debaty.Já na obci Hvozdečko,nedaleko budoucího lomu strávil krásné roky života.Ta přítoda,pasoucí se krávy a nahoře nad pastvinamy v lesním porostu stojící chatka, bylo pro mě něco nezapomenutelného a nádherného.Ten rozhled ze šibeničáku k hradu a obci Bozzov bi byl nenávratně stracen.Proto nedopustme tuto fatální chybu která může změnit nejen ráz krajiny,ale i pohled na okolní svět....

 

 

Trinity99

#81 Re: Re:

2016-03-01 14:22:02

#5: - Re:  

 Švýcarsko znám,skutečně si váží přírody víc,než my.Dnes se vše zničí-a víte,proč?pRO LIDSKOU NENAŽRANOST.