PETICE za záchranu hájenky "U DVOU ŠRAŇKŮ" v Hradci Králové

Quoted post

Richard J.

#126 Re: Re: podpisy pod peticí

2016-01-27 13:43

#125: - Re: podpisy pod peticí 

 a) Opozice má přístup k materiálům a výsledkům hlasování v Radě města + to projednávali v nějakém výboru, jehož je opozice členem + o tom psali i v novinách, takže se mohl každý informovat bez jakékoliv funkce

b) to je asi jako pracovní poměr na dobu neurčitou - také je možné ho vypovědět za určitých podmínek. Neznamená to, že tam může dožít. Co až bude potřebovat třeba pečovatelskou službu? Bude tam jezdit do lesa třikrát denně? A co hasiči a záchranka, na koho pak bude případný "průšvih"? Na město, to je jasné.

c) projel jsem asi 5 stránek podpisů a z HK tam je menšina. Ale máte pravdu, že se mi to nechce počítat přesně, to nechám na někom jiném

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#128 Re: Re: Re: podpisy pod peticí

2016-01-27 14:36:53

#126: Richard J. - Re: Re: podpisy pod peticí 

 Nemusíte počítat, stačí se podívat na statistiku. 


Nepřihlášený uživatel

#132 Re: Re: Re: podpisy pod peticí

2016-01-27 16:37:44

#126: Richard J. - Re: Re: podpisy pod peticí 

 pane Richarde...vaše argumenty postrádají logiku ...když se v lese nebo v nově postaveném ufu udělá někomu špatně. ..jak se tam bude dostávat záchranka? ..asi stejně. ..jako k panu Vojtěchovi....když bude hořet les...jak se tam budou dostávat hasiči? ...taky úplně stejně...jako k panu Vojtěchovi...tak o čem tady chcete diskutovat.? To riziko bude ještě v daleko větší míře.Nehledejte problémy tam., kde nejsou...les je lesem a lesem by měl také zůstat...zvířata žijící ve volné přírodě by měla také zůstat zvířaty žijícími ve volné přírodě. .klecí je dost uz v zoologické zahradě.

 

Lucie Porter

#139 Re: Re: Re: podpisy pod peticí

2016-01-27 21:48:59

#126: Richard J. - Re: Re: podpisy pod peticí 

 Richarde J, Zde najdete přesnou statistiku z míst, odkud lidé hlasovali. Počítám li dobře, Hradec Králové i okres Hradce Králové je zastoupen v celkovém počtu 74,98%, což je přesně 2132 právoplatných podpisů!!! Ne 400 jak tvrdíte :) pro vaší kontrolu posílám link......  http://www.petice24.com/stats.php?id=134565 a zašlu klidně i mapu okresu Hradec Králové :)

Hrubeš Vladimír

#145 Re: Re: Re: podpisy pod peticí

2016-01-28 12:00:20

#126: Richard J. - Re: Re: podpisy pod peticí 

Mohl bych napsat: ... projel jsem si asi 3 písmenka z vašeho vyjádření a hned mi bylo jasné co jste zač.

Pane, proč jste tak povrchní - z 1,5 % prohlédnutých stránek děláte závěr - menšina.

O váš vstup a další vyjádření jsem ztratil zájem.