zákaz uplatňování práva šárija, na území České republiky

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#211 • Muslim má povinnost obracet jiné na víru svoji. • Muslim má povinnost oRe: Re: Re: Re: Re: nesmysl

2015-11-18 12:14

#208: k - Re: Re: Re: Re: nesmysl 

Poučte mě tedy.

Uvedu  tyto dvě zásadní stanoviska z práva šaría.  Doložte mi tedy, podle platného trestního řádu, jak tato - jen dvě !  - nařízení šarie  eliminovat  podle trestního  práva. 

1.Muslim má povinnost obracet jiné na víru svoji. 2. Muslim má povinnost osidlovat a islamizovat nemuslimská území. 

V případě, že mi to doložíte, a právně zargumentujete, jsem ochoten uznat, že jsem se mohl mýlit. 

A k tomu -  jak mi   vysvětlíte a právně zdůvodníte  jednání  paní Šabatové   v případě Trutnovské školy? Opět prosím dle platného trestního řádu ! 

 

Odpovědi

k

#212 Re: • Muslim má povinnost obracet jiné na víru svoji. • Muslim má povinnost oRe: Re: Re: Re: Re: nes

2015-11-18 14:17:44

#211: - • Muslim má povinnost obracet jiné na víru svoji. • Muslim má povinnost oRe: Re: Re: Re: Re: nesmysl 

Velice prosté, pokud je součástí islámu násilí, pak to trestné podle českého trestního práva je, pokud není součástí islámu nasílí, nemám s tím větší problém než se šířením jakéhokoliv jiného náboženství. Navíc nemyslím, že jsme se bavili o přijetí jen části šárie, ale o celku.

To že se právo nemusí vždy uplatňovat důsledně není třeba řešit zahlcováním právního systému dalšími odstavci, naopak, je třeba trvat na důsledném dodržování současného zákona.